Strona

FM19: wrażenia, uwagi, błędy

 lampard2 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2018 12:39    #71
Co do treningu zauważyłem pewne polepszenie obszarów gry np: stwarzanie sytuacji. Po odbyciu treningu zawodnicy lepiej poruszali sie po boisku , było wiele okazji strzeleckich. Pytanie czy to był przypadek czy nie. Ta sama sytuacja nastąpiła przy stałych fragmentach gry,po treningu na 7 meczy 3 bramki w ten sposób zostaly strzelone. Nie wiem czy to przypadek czy nie;)

 flowproba Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2011
Skąd: Ostrów Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2018 13:02    #72
[quote="lampard2"]Co do treningu zauważyłem pewne polepszenie obszarów gry np: stwarzanie sytuacji. Po odbyciu treningu zawodnicy lepiej poruszali sie po boisku , było wiele okazji strzeleckich. Pytanie czy to był przypadek czy nie. Ta sama sytuacja nastąpiła przy stałych fragmentach gry,po treningu na 7 meczy 3 bramki w ten sposób zostaly strzelone. Nie wiem czy to przypadek czy nie;)[/quote]

Niektóre sesje treningowe mają wpływ na poczynania naszych zawodników - grając z mocnym przeciwnikiem warto np potrenować defensywne sesję przed tym meczem. Co do stałych fragmentów to czasami jest do aż do przesady widoczne jak np ładujesz w jednym meczu 3 bramki z rogu.

 Spike1922 Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2017
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2018 22:40    #73
Jeśli chodzi o błędy u mnie dziś w dwóch meczach zawodnicy łapali kontuzję w pierwszej połowie. Po zmianie kontuzjowanego gracza, aż do przerwy nie mogłem wejść w taktykę, wydać poleceń z ławki, zmienić mentalności, kompletnie nic.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2018 00:20    #74
[quote="cienias19"][quote="SuperZiemniak"][quote="cienias19"]Wysyłając scoutów na obserwacje do kilku krajów nie dostaję żadnych raportów od około 2 miesięcy od momentu wysłania. Czy macie podobnie? Wysyłam ich np. do Hiszpanii, Portugalii. Niby widać, że obserwuje jakieś drużyny, mecze ale raportów brak.[/quote]

Z tego co mi się wydaje to od czasu nowego scoutingu nie ma już tradycyjnych raportów. Przy wchodzeniu w scouting wyświetla Ci się lista polecanych graczy przez cały zespół scoutów (gdzieś jest informacja drobnym druczkiem od kogo jest ta notka o piłkarzu). Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkich wyszukanych graczy przez danego scouta, a nie tylko polecanych, musisz wejść w zadania scoutów i tam kliknąć bodajże raport.[/quote]



Właśnie problem z tym, ze w tej liście polecanych, która się otrzymuje co dany czas zazwyczaj jest 1 lub 2 raporty, a wchodząc bezpośrednio w raporty scoutów jest pusto... zero wyszukanych.

W jaki sposób przydzielasz zadania dla scoutów? Może problemem jest to, że jednemu zlecam przykładowo 3 kraje?[/quote]


Zaznacz, żeby wskakiwali na listę obserwowanych ci których obserwujesz i śledzenie przez 3 miesiące, a nie na przykład śledzenie przez 3 mecze.
Może taki setting pomoże.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2018 01:51    #75
Czemu mają służyć te pola?
Czy potem z tych wpisów robią dodatkowe odpowiedzi na naszych konferencjach albo w kolejnych sezonach?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2018 01:58    #76
Pointless button is pointless.
twitter.com/Ceyvol

 Kazioslaw Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2018 22:02    #77
Powiem szczerze myślałem że wprowadzenie 3 sesji treningowych będzie oznaczać też "możliwość" trenowania reprezentacji. Żałuję tego że tak nie jest, ale rozumiem że realnie też aż takiego dużego wpływu nie ma selekcjoner reprezentacji bo co prawda są sesje treningowe naprawdę, ale nie ma ich aż tak dużo.

 krzys10062 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2010
Skąd: Świdnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2018 23:15    #78
Dla mnie trening to porażka jest ciężki do ogarnięcia

 Kazioslaw Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2018 01:30    #79
[quote="krzys10062"]Dla mnie trening to porażka jest ciężki do ogarnięcia[/quote]
Na ten moment dla mnie też trochę ciężki ale zapewne wina języka angielskiego bo nie wszystko jestem w stanie sobie przetłumaczyć w głowie:)

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2018 02:01    #80
W czasie audycji na Weszło.fm poruszyliście problem z terminarzem w czasie MŚ w Katarze. Ceyvol, czy mógłbyś wyjaśnić jak FM na obecnej wersji układa terminarz w tym sezonie i czy według Ciebie coś zmieni się w tej kwestii do wydania wersji premierowej?
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.