Strona

FM19: wrażenia, uwagi, błędy

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2018 21:59    #111
Ktoś mi wytłumaczy po co grać mecz towarzyski między 2 a 3 kolejką sezonu?

 pooh77 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2009
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2018 23:36    #112
[quote="myfunnygame"]ja miałem w meczu teraz 2 lub 3 karne przy czym moj bramkarz obronił strzał a potem dobitkę #baran #jakwWPucharzePolski[/quote]

Generalnie mam wrażenie, że sporo karnych jest bronionych. Aż sprawdzę rano, ile u mnie się takich zdarzyło do tej pory (12 kolejek).

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
1
30.10.2018 23:39    #113
Na liście zmian patcha 19.1.0 jest zwiększenie skuteczności z karnych.
twitter.com/Ceyvol

 pooh77 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2009
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2018 00:00    #114
Świetnie.

Mam nadzieję, że punkt mówiący o poprawie różnych problemów z interfejsem poprawił róznież to, że belka z opcjami w trakcie meczu (ze zmianą taktyki, poleceniami, itd.) będzie teraz cały czas dostępna. Zdarzyło mi się kilka razy, że została "wyszarzona" i nie można było z niej korzystać.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2018 01:35    #115
Zamiast jednej informacji mam 4 o tej samej treści, jeszcze jakby tak było w treści co na co się zmieniło, ale nie.

 pooh77 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2009
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2018 04:23    #116
Czyżby w tej wersji zrezygnowano z danych typu waga i wzrost? Nie mogę tego znaleźć...

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
1
31.10.2018 08:32    #117
[quote="pooh77"]Czyżby w tej wersji zrezygnowano z danych typu waga i wzrost? Nie mogę tego znaleźć...[/quote]

Jezeli w ustawieniach interfejsu zawodnika masz wybrane jako strone domyslna " profil " to po wybraniu gracza wzrost i waga jest tu :

ss: https://zapod(...)png.html

W każdej odsłonie gry zawsze zmieniałem owy "profil" na "atrybuty" bo jakoś bardziej wszystko wydawało mi sie czytelne na tym , ale w tym roku własnie wagi i wzrostu niema na tym , trzeba by bylo przeskakiwac non stop z atrybutow na profil więc już bedzie trzeba sie przyzwyczaic do nowego domyslnego interfejsu

 pooh77 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2009
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2018 10:06    #118
O... Dzięki, też gram na "Atrybutach", ale w tym miejscu się tego nie spodziewałem..:)

 Raskal Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2018 10:46    #119
[quote="Tysqie24"][quote="pooh77"]Czyżby w tej wersji zrezygnowano z danych typu waga i wzrost? Nie mogę tego znaleźć...[/quote]

Jezeli w ustawieniach interfejsu zawodnika masz wybrane jako strone domyslna " profil " to po wybraniu gracza wzrost i waga jest tu :

ss: https://zapod(...)png.html

W każdej odsłonie gry zawsze zmieniałem owy "profil" na "atrybuty" bo jakoś bardziej wszystko wydawało mi sie czytelne na tym , ale w tym roku własnie wagi i wzrostu niema na tym , trzeba by bylo przeskakiwac non stop z atrybutow na profil więc już bedzie trzeba sie przyzwyczaic do nowego domyslnego interfejsu[/quote]

To dziwne, bo ja gram na atrybutach i jakoś wzrost z waga znajdują się dokładnie w tym samym miejscu co na profilu, pod atrybutami fizycznymi.

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2018 12:19    #120
[quote="Raskal"][quote="Tysqie24"][quote="pooh77"]Czyżby w tej wersji zrezygnowano z danych typu waga i wzrost? Nie mogę tego znaleźć...[/quote]

Jezeli w ustawieniach interfejsu zawodnika masz wybrane jako strone domyslna " profil " to po wybraniu gracza wzrost i waga jest tu :

ss: https://zapod(...)png.html

W każdej odsłonie gry zawsze zmieniałem owy "profil" na "atrybuty" bo jakoś bardziej wszystko wydawało mi sie czytelne na tym , ale w tym roku własnie wagi i wzrostu niema na tym , trzeba by bylo przeskakiwac non stop z atrybutow na profil więc już bedzie trzeba sie przyzwyczaic do nowego domyslnego interfejsu[/quote]

To dziwne, bo ja gram na atrybutach i jakoś wzrost z waga znajdują się dokładnie w tym samym miejscu co na profilu, pod atrybutami fizycznymi.[/quote]

Faktycznie xD zwracam honor ;D
Ale dam sobie ręke uciąć , że tego nie było

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.10.2018 o godz. 12:19

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.