Strona

FM19: wrażenia, uwagi, błędy

 flowproba Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2011
Skąd: Ostrów Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2018 09:48    #51
Dzień dobry

Gra łapie zwieche jak w ekranie taktycznym wybiera się zawodnika do składu wyskakuje drugie okienko z odpowiednimi piłkarzami na pozycje - w tym momencie jak chcesz coś zmienić (zamienić głupie kolka z kondycja na normalne liczby np) to spodziewaj się ze to okienko nie będzie już działać dopóki nie ustawisz z powrotem domyślnego układu :)

Zdarzyło mi się tez w pierwszym meczu robić zmiany (wpuszczanie z ławki) które pomimo ze na liście zawodników się odbyły to nie odbyły na murawie xD

Na plus

Trening - będzie pożeracz czasu :)
Gram na monitorze QHD (to takie 2,5K) i mam wrażenie ze grafiki są przystosowane do wyższej rozdzielczości - wszystko jest ostre jak brzytwa.

Ktoś wie czy jest możliwe na ekranie taktycznym mieć po staremu - taksę po prawej a listę po lewej?

Wiadomość o zakończeniu scoutingu zawodnika - czemu do cholery to przychodzi jako osobna wiadomość do skrzynki skoro i tak jest widok centrum scoutingu? Więcej klikania..

Nie wiem czy już jestem taki dobry w ta grę ale wziąłem Milan i w sparingach wygrałem 1:0 z Barcelona i 1:0 z Bayernem :D

Podsumowując to chyba całkiem spoko edycja się szykuje

 Shey Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 11.10.2018
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2018 11:48    #52
Gram Borussią Dortmund, nie wiem czy przypadek, ale pada multum bramek. Zdarzył mi się VAR i uważam, że mimo wszystko to całkiem fajny "smaczek" :) Choć karnego rywal dostał heh... Gra działa bardzo płynnie, nic nie tnie, mam ponad 10 lig, a komp nie jakaś najnowsza maszyna:
Procesor Intel Core i5-6200U
Pamięć 12 GB
Dysk SSD M.2 256 GB
Grafika NVIDIA GeForce GTX 950M, + Intel HD Graphics 520

Póki co gra się bardzo przyjemnie :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.10.2018 o godz. 11:49

 swansea Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2009
Skąd: btm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2018 14:31    #53
Gra się coraz przyjemniej,póki co mam 11 godzin przegrane i niebawem rusza liga.Gram testowo Liverpoolem.Nie wiem czy ktos zauwazył,ale stadiony,tzn ich wyglada zostaly poprawione.Np stadion GieKSy ma swoj Blaszok,prawie identyczny jak w realu,to samo stadion w Zabrzu podobny,czy Sląsk Wroław,ogólnie bardziej realistycznie to oddane jest,niby mała rzecz ,a cieszy

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2018 14:56    #54
Jeśli stadiony mają realistyczne adresy to Stadion GieKSy znajduje się na Bukowej 1, a nie na Bukowej.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2018 16:15    #55
jakaś mini-patchka bez opisu co poprawili wskoczyła na steama

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2018 17:11    #56
Kilka bzdetów, nic godnego uwagi dla Polaka.
twitter.com/Ceyvol

 Drughi Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2018 17:12    #57
Witam,
W końcu skumałem temat z 2game i mogę dołączyć do grona szczęśliwców, którzy rozpoczęli swoje kariery.
Pierwsze wrażenia gry są pozytywne. Odświeżony design (oczywiście trzeba się przyzwyczaić ), zmiana z treningami, taktyką na plus.
Szkoda tylko, że beta nie jest do końca przetłumaczona, choć nie jest źle.
Karierę zacząłem Fiorentiną, którą polecam graczom szukającym klubu z nie za dużym budżetem, ale z inspirujacymi celami młodej kadry. Jest też tam kilka talentów jak Chiesa, czy Simeone.

Jedyne co mnie drażni to gwizdek sędziego przy strzeleniu każdej bramki, mam nadzieję, że to naprawią.
Silnik meczowy też na plus, zawodnicy wreszcie bardziej naturalnie się zachowują.

Pozdrawiam.

 ziomekse Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2018 19:04    #58
W trakcie meczu zmiany w mojej drużynie robią się automatycznie.
To jest błąd, czy mogę to wyłączyć w jakimś miejscu?

 lucas11 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2018 21:11    #59
ja niestety nie moge zapisać swojej gry ciagle mam komunikat że gra nie może byc zapisana , mam sporo miejsca na dysky - 281 gb , nie wiem o co chodzi

 lucas11 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2018 16:59    #60
pomoże ktoś???

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.