Strona

FM 2018 - wrażenia

 Masyw Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2017 19:52    #331
@Ceyvol Proszę moje FM-ki jest 15stka jeszcze tylko wtedy klucz przez net kupiłem wiem że Ty masz 3x więcej https://zapod(...)jpg.html

 SlimShady7 Młody aktywista

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2006
Skąd: Starogard Gdański
Poziom ostrzeżeń: 0
1
15.11.2017 21:25    #332
[quote="Masyw"]...Proszę moje FM-ki jest 15stka jeszcze tylko wtedy klucz przez net kupiłem...[/quote]

Posiadasz FM 13 którego mi akurat bardzo brakuje w kolekcjii :|

Forza Grande Milan !!!

 Masyw Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2017 21:31    #333
Godna kolekcja Spoko trudno mi ocenić bo we wszystkie serie nie grałem ale dla mnie najlepsza to 2008

 katalonczyk9 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2012
Skąd: Chojna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2017 16:06    #334
Witam! Mam już swoją kopię nowego FM-a, ale przed rozpoczęciem porządnej rozgrywki chciałem się trochę pobawić w edytorze. Chcę sprawić żeby nasza ekstraklasa trochę szybciej stała się porządną ligą europejską :) Jeśli chodzi o poziom generowanych piłkarzy to wiem że trzeba podnieść atrybut "poziom juniorów". Jeśli chodzi o nasze kluby to chciałbym znacząco zwiększyć wartość nagród za zajęte miejsca w naszej lidze. Nigdzie nie mogę znaleźć tego w edytorze. Czy nagrody wzrastają wraz ze wzrostem reputacji rozgrywek? Pozdrawiam

 marfix Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2017
Skąd: poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2017 20:44    #335
A jak tam zmiany w Fm Touch 2018 w porównaniu do wersji 2017? mnogość opcji mnie przerasta więc na uboższą wersje się przerzuciłem:)

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2017 21:19    #336
[quote="katalonczyk9"]Jeśli chodzi o nasze kluby to chciałbym znacząco zwiększyć wartość nagród za zajęte miejsca w naszej lidze. Nigdzie nie mogę znaleźć tego w edytorze. Czy nagrody wzrastają wraz ze wzrostem reputacji rozgrywek? Pozdrawiam[/quote]
Musisz konwertować zasady ligowe na zaawansowane, by zmieniać takie rzeczy. Powodzenia, bo opcje zaawansowane to jak wycieczka po labiryncie :D
twitter.com/Ceyvol

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2017 14:19    #337
Czegoś takiego jeszcze nie miałem w żadnym Fmie :D
https://clips(...)rgerBIRB
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Evix Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2013
Skąd: Wodzisław Śląski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2017 15:47    #338
https://steam(...)67213CE/

Ta gra mnie kocha chyba:D Bramka Jędzy w 62 min po czerwonej kartce w zespole:D

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2017 23:53    #339
No nie wierzę... i kolejny taki gol :D
https://gyazo(...)919c859b
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 koscien Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2011
Skąd: ZAWIERCIE
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2017 01:11    #340
Chciałem się z Wami podzielić i swoimi wrażeniami na temat tegorocznej odsłony naszego ukochanego FM'a.
Na plus:
- poprawiony silnik meczowy - w żadnym fmie nie chodził mi on tak płynnie - mam tu na myśli oczywiście wydarzenia boiskowe.
i to tyle ... oczywiście pomijam fakt rozbudowania już istniejących rzeczy, które z reguły powinny być na plus, ale... nie są.

Minusy:
- pogmatwanie kwestii poleceń wobec przeciwnika - zagranie słabsza noga etc...
- pogmatwanie kwestii wyszukiwania zawodników - wydawało mi się to wcześniej jakieś takie prostsze
- kwestia sztabu - i znowu dotyczy sie to podobnego panelu, co wyszukiwanie zawodnikow
- raporty scoutow
- ekran Taktyki - dramat!

Jest tego pewnie więcej, ale pisze na szybko, co pierwsze wpadło mi w danym momencie do głowy.

I teraz na koniec...

Pierwszy raz mam problemy z optymalizacja... w życiu nie miałem problemu z samym długim lądowaniem gry - spokojnie mogę iść zagrzać wodę na herbatę, a nawet zdarza się, ze zdążę ja zaparzyć, zanim pojawi mi się faktyczny panel wyboru z menu np. nowej kariery. Przycinki podczas przechodzenia miedzy ekranami, czy tez po prostu na kolejny dzień, same panele między połowami meczu bardzo wolno reagują na moje działanie, pierwszy raz zdarza mi się, że nie mam żadnej przyjemności z gry, wręcz nie mam ochoty jej uruchamiać... Mam mocny sprzęt jak na FM'a - i5, 8gb ramu, karta 2 gb. O ile w 17stce była opcja wsparcia programowego grafiki, to tutaj tego nie widzę. Oczywiście ustawiłem opcję w ustawieniach nvidii, aby uruchamiać grę z główną kartą graficzną. Stąd teraz moje pytanie, jak to wygląda u Was? czy ktoś ma podobny problem ?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.