Strona

FM 2018 - wrażenia

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017, 09:52    #1
Z pewnością są wśród nas gracze, którzy nie mogli się doczekać premiery nowego Football Managera i postanowili zakupić już grę.
W tym miejscu stworzyliśmy dla was przestrzeń, żebyście mogli podzielić się wrażeniami z pierwszych meczów i pierwszych transferów. Dla reszty ten temat z pewnością może być ważnym czynnikiem w corocznym procesie decyzyjnym pt. "Kupić, czy nie kupić".

Zachęcam do pisania o wszystkim, co was zachwyciło, rozbawiło, zdenerwowało w Football Managerze 2018.

Pierwsze 174 posty w tym temacie odnoszą się do wersji beta.

Kwestie organizacyjne
- błędy zgłaszamy tutaj
- swoją niepohamowaną frustrację tutaj
- o screena Lewandowskiego prosimy tutaj
- problemy z taktyką rozwiązujemy w tym dziale
- nie szukamy pomocy technicznej (najpierw spróbujcie rozwiązać problem samemu, potem skorzystajcie z wyszukiwarki forum FM Revolution, a jeśli tamte sposoby nie okażą się skuteczne, załóżcie nowy temat w suflerze). Jak wygląda wyszukiwarka forum? Otóż tak:


I pamiętajcie, że to tylko internet i to tylko gra komputerowa. Miłej zabawy!

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.11.2017, 11:37

Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 10:07    #2
Ceny zawodników... Robert Lewandowski w wyszukiwarce piłkarzy wart całe... 352 zł, po czym po wejściu w jego profil cena 352 mln zł.

Reszta piłkarzy podobnie, w wyszukiwarce cena wahająca się od 0 do kilku tysięcy złotych a po wejściu w profil cena już normalna podana w milionach.

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 10:11    #3
Zaskoczyła mocno mnie ta muza w menu in plus ;) a co do Bety to jestem już po 2 grach i streamach i mam pewne spostrzeżenia.
Ekran taktyki jakoś tak dziwnie pozmieniany że ciężko się przestawić, rozmowy motywacyjne w przerwie i po meczu to jakaś masakra dla mnie totalnie nie intuicyjne w FM 17 bylo to lepiej zrobione, tryb 3D wygląda słabo (murawa jakaś taka jasna i słabo widoczna) dlatego licze na coroczny dodatek usprawniający murawę itp. Chodzi dosyć szybko to na plus a wgrałem 200tyś piłkarzy w bazie i 2 Polskie ligi. Podoba mi się ten paseczek na ekranie meczu u góry pokazujący zmiany, kartki, gole (w innych meczach także). Zobaczymy co będzie dalej podczas następnych gier bo pewnie nowe plusy i minusy tegorocznej wersji odkryje ;)

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 10:12    #4
[quote="kondi192"]Ceny zawodników... Robert Lewandowski w wyszukiwarce piłkarzy wart całe... 352 zł, po czym po wejściu w jego profil cena 352 mln zł.

Reszta piłkarzy podobnie, w wyszukiwarce cena wahająca się od 0 do kilku tysięcy złotych a po wejściu w profil cena już normalna podana w milionach.[/quote]To akurat są pierdoły które do wyjścia pełnej wersji zostaną poprawione jak i nieprzetłumaczone teksty z Angielskiego ;)

 Biedak Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 11:06    #5


Mamy profil Mbappe w 2026

 swansea Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2009
Skąd: btm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 11:47    #6
Ogólnie jest ok,trzeba sie do pewnych rzeczy przyzwyczaić w sumie...Nie wiem jednak czemu w ustawieniach nie mogę zmienić rozdzielczości,i odwieżania,które mam dostępny tylko 50 mhz...

 Tom88 Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2006
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 11:54    #7
Ja mam tylko 23 hz odświeżanie dostępne w ustawieniach

 Drughi Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 12:01    #8
Ściągał ktoś z was dodatki graficzne z sortitoutsi do tej bety? Chodzi mi konkretnie o stroje 3d na ten sezon (są na tamtej stronce) i niestety nie działają, a reszta loga klubów itd tak. Nie wiem czy po prostu tamte stroje są zepsute, czy ja robię coś nie teges...

 Elder Partyzant

Postów: 164
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 13:09    #9
Taki drobiazg: Donnarumma w silniku meczowym ma straszną czuprynę! prawie afro :P

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
1
27.10.2017 13:14    #10
[quote="Elder"]Taki drobiazg: Donnarumma w silniku meczowym ma straszną czuprynę! prawie afro :P[/quote]
Ze względów licencyjnych nie możemy mieć w bazie szczegółów wyglądu zawodników. Dotychczas po prostu wszyscy zawodnicy mieli jeden styl włosów, właśnie z tego powodu. Teraz są eksperymenty z pewnym ulosowieniem wyglądu, chociaż moim zdaniem powinny dotyczyć tylko newgenów - toczy się w tym temacie dyskusja, nie wiem na czym stanie. Jak się przyjrzysz to zobaczysz też zawodników w przyciętymi bokami, tych styli jest więcej, być może jako napoczęcie tematu, pole do testów.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.