FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 GoHomeDuck Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2016 15:05    #31
Teraz leci bardzo istotne pytanie. Chce zaczac zabawe z FM 17 na powaznie, i teraz pytanie jest takie, czy mozna brac obecna bete i i juz spokojnie sobie grac, czy lepiej czekac do tego 4 listopada na pelna wersje.

 Kostinho Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2016 15:11    #32
Widzę że jeszcze sporo osób się zasntawia co do zakupy gry. Dla mnie póki co jest rewelacyjnie. Gram Legią, własnie rozpocząłem 3 sezon. Póki co gra nie płata mega figli aczkolwiek miałem parę wyników od czapki. Zauważyłem natomiast że jest teraz dużo trudniej sprzedać gracza za na prawdę duże pieniądze za granicę. W poprzednich wersjach dwóch wersjach nie grywałem drużynami z Polski, za to pamiętam że chyba 3 lata temu można było spokojnie pogonić zawodnika za kilkanaście milionów jurków. Obecnie bardzo ciężka sprawa :) ale może to też kwestia jakości zawodników :) chociaż muszę przyznać że jeśli chodzi o młodzież jestem pozytywnie zaskoczony bo jest kilka perełek jak Hołownia,Majecki czy przede wszystkim Kulenović.

Rozwikłał ktoś zagadkę czy zajmuje się analityk, naukowiec itd ?

 GoHomeDuck Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2016 15:44    #33
Bardziej chodzilo mi o to, czy mozna juz spokojnie grac na becie, czy lepiej poczekac do oficjalnej premiery.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2016 15:52    #34
[quote="GoHomeDuck"]Bardziej chodzilo mi o to, czy mozna juz spokojnie grac na becie, czy lepiej poczekac do oficjalnej premiery.[/quote]

Mozesz nadziac sie na crasha i bedziesz czekal na patcha lub premiere. To glowna przeszkoda by zakupic teraz. Sam decyduj.

 GoHomeDuck Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2016 15:57    #35
To jedyne przeciwskazania? czyli beta rozni sie jedynie stanem technicznym gry i mozliwe sa crashe?

 Roninho999 Partyzant

Postów: 176
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2016 16:57    #36
Gra się naprawdę przyjemnie. Jednym słowem wciąga :)
Jeden wynik był hokejowy 6:5 Juvenstus vs Milan w superpucharze meczy rozgrywany na stadionie w KATARZE to tlumecze sobie to ze zagrali dla kibiców i stąd taki wynik :D

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2016 17:00    #37
Beta jest surową wersją gry.
Tu masz przykład mecz w okolicach 10.15 https(...)OqLVPywQ
Nowe elementy nie są przetłumaczone, więc jeżeli na bakier jesteś z obcym językiem to możesz czuć lekki niedosyt. Jeżeli do premiery nie jesteś w stanie wytrzymać do kupuj, graj, opowiadaj, złorzecz itp.

 GoHomeDuck Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2016 17:21    #38
I tu sie pojawia problem bo nie moge sie juz doczekac, ale moj angielski jest dosc slaby.

 PuszkarL Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2016 17:37    #39
[quote="Kostinho"]Widzę że jeszcze sporo osób się zasntawia co do zakupy gry. Dla mnie póki co jest rewelacyjnie. Gram Legią, własnie rozpocząłem 3 sezon. Póki co gra nie płata mega figli aczkolwiek miałem parę wyników od czapki. Zauważyłem natomiast że jest teraz dużo trudniej sprzedać gracza za na prawdę duże pieniądze za granicę. W poprzednich wersjach dwóch wersjach nie grywałem drużynami z Polski, za to pamiętam że chyba 3 lata temu można było spokojnie pogonić zawodnika za kilkanaście milionów jurków. Obecnie bardzo ciężka sprawa :) ale może to też kwestia jakości zawodników :) chociaż muszę przyznać że jeśli chodzi o młodzież jestem pozytywnie zaskoczony bo jest kilka perełek jak Hołownia,Majecki czy przede wszystkim Kulenović.

Rozwikłał ktoś zagadkę czy zajmuje się analityk, naukowiec itd ?[/quote]

Też mnie zastanawia rola nowych osób w sztabie szkoleniowym. Też gram Legią. Ogólnie strasznie duży budżet dostałem w 1 sezonie po awansie do ligi mistrzów poprosiłem prezesa o większy budżet transferowy i mu mojemu zaskoczeniu dostałem 6 mln euro XD. Ja dopiero skończyłem 1 sezon- udało mi się minimalne wygrać ligę. Nie było to łatwe bo Lech w rundzie jesiennej nie przegrał ani jednego meczu i 2 zremisował. Na szczęście wiosną już tak dobrze nie grał. Do tej listy młodych dobrych zawodników mogę jeszcze dodać Ryczkowskiego. Jednak najleoszym mlodym został Tomczyk z Lecha, który zajął 2 miejsce w klasyfikacji strzelców.

 GoHomeDuck Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2016 19:39    #40
A cos wiadomo kiedy calkowice spolszcza gre? Dopiero na premiere, czy wyjdzie patch wczesniej? Cholernie juz bym pogral ale moj angielski jest uposledzony.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.