Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 kabaruto Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2016 17:43    #71
Jak dla mnie istotną rzeczą jest mozliwość ingerencji w trening w zespołach rezerw w ligach hiszpanskich. Np. grając Barceloną mogę ustalić własny trening dla każdego z Barcy B co w poprzednich FM było nie możliwe, przez co zawodnikom nie rosły te atrybuty co trzeba w efekcie wolałem ich trzymać w u-19 i robić mecze towarzyskie, nawet tym co mają powyżej 19 lat,.

Teraz spokojnie mogę ich trzymać w Barcy B i spokojnie podwyższają im się atrybuty takie jak im ustalę a przy okazji ogrywają się w lidzę. Miód malina.

Z innych znacznych dla mnie zmian nie zauważyłem. Reszta wydaje się dla mnie kosmetyką.

Dla mnie dużym postępem w przyszłym FM byłaby możliwość szkółki juniorów czyli móc szkolić zawodników już od powiedzmy 7-10 roku życia. Nie oszukujmy się rozwój młodych zawodników jest jedną z najważniejszych rzeczy jaką cenią sobie gracze grający jednym klubem kilkanaście sezonów.

Pozdrawiam

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2016 20:13    #72
Ma ktoś pomysł na linie obrony ? Ciągle trace głupie gole,jak gram wysoko i bez pułapek to obrońcy ciągle dostają piłki za plecy,jak złapie na spalone i cofnę linie obrony to z racji grania registą robi się dziura pomiędzy pomocą a obroną

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2016 21:32    #73
Miałem problem z ustawieniem linii obrony w becie i stanęło na tym, że gram normalną. Pamiętaj, że każde ustawienie warto przećwiczyć kilka razy i jest mnóstwo czynników, które mogą się odbić na tym dlaczego akurat linia obrony wygląda lepiej lub gorzej w danym meczu.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 pawelku Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.09.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
2
27.10.2016 21:35    #74
A ja tak z innej beczki, zauważyłem fajną zmianę w kwestii zatrudniania sztabu szkoleniowego. Już rozwijam myśl: jeżeli przykładowo znaleźliście dobrego fizjoterapeutę, a w klubie macie już ich komplet - oferujecie kontrakt nowemu, on akceptuje i wtedy macie listę do wyboru kogo zwolnić za odszkodowaniem z obecnego składu. Nie musicie z tego korzystać w ten sposób, jak pojawi się wiadomość z tą listą do zwolnienia, lepiej wejść samodzielnie na osobę, którą chcecie zwolnić i zaproponować jej obustronne rozwiązanie kontaktu. Polubowne odszkodowanie to 50% mniejsza kwota niż odszkodowanie standardowe, a po dokonaniu operacji nowy pracownik czekający na akceptację automatycznie wskakuję do sztabu w zwolnione miejsce. W FM 16 podobne praktyki nie wychodziły jak dobrze pamiętam i sprawdzałem, tam można było tylko za 100% odszkodowania manewr wykonać bo jak się rozwiązało polubownie to i tak nowy nie wskakiwał w wolne.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.10.2016 o godz. 21:36

 Roninho999 Partyzant

Postów: 176
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2016 21:40    #75
Czy tylko mnie to razi we wszystkich FMach że kiler taktyki(ściągniętej z FMscout, cmREV itp) działają na każdą drużynę ? Przykładowo biorę zespół z 3 ligi który w połowie sezonu zajmuje miejsce spadkowe a po zastosowaniu taktyki cudowne odrodzenie i niemal w każdym meczu mamy posiadanie 60/67% i przewaga w celnych podaniach 400/500 do 200/300 rywala...
ponad to po awansie nie wzmacniamy zespołu a gra wyglada tak samo czyli dalej ostro dominujemy w meczach w posiadaniu/celnych podaniach w sytuacjach itp
Trochę to drażni, chciałbym takiego FMa w końcu że po awansie powinno być trudno grać na wyższym szczeblu.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2016 21:41    #76
Nie sądzisz, że Twój problem zostałby rozwiązany gdybyś po prostu nie korzystał z takich taktyk? :P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.10.2016 o godz. 21:42

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Roninho999 Partyzant

Postów: 176
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2016 21:47    #77
No racja ale sama świadomość że tak jest trochę drażni

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2016 21:50    #78
Po to są "killer taktyki" abyś osiągał jak najlepsze rezultaty w grze, inaczej nie byłaby to killer taktyka :)

 Roninho999 Partyzant

Postów: 176
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2016 21:57    #79
To kij pozostaje mi grać jakaś prosta taktyka aby było więcej realizmu :P

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2016 22:03    #80
Najgorzej gdy z takim killerakiem się spotkasz online i walisz głową w autobus, który i tak cię rozjedzie
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.