Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016, 14:14    #1
Football Manager 2017 ujrzał światło dzienne, a wraz z nim światło dzienne przestają powoli oglądać zapaleni gracze, którzy nie mogli się już doczekać swoich zwycięstw i serii spotkań bez porażki. Na pewno macie swoje przemyślenia na temat najnowszego "dzieła" Sports Interactive. Czemu by więc nie podzielić się nimi z innymi użytkownikami naszej strony bądź z osobami, które zaglądają tutaj znienacka, chcąc może poznać opinie innych zapaleńców.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie gry - to również to miejsce jest odpowiednim, żeby je zadać. Nie ma potrzeby zakładania nowych tematów, chyba że szukacie rozwiązania kwestii taktycznych.

Poza kwestiami wymienionymi poniżej, wszystkie chwyty w granicach wąsko pojętej kultury internetowej są dopuszczalne. Proszę odpuścić sobie niepotrzebne przepychanki i zdecydowanie unikać offtopu.

Czego tu nie robimy:
- nie zgłaszamy błędów (od tego jest następujący temat)
- nie prosimy, żeby ktoś nam wrzucił screeny danego piłkarza (od tego jest następujący temat)
- nie wyżywamy się na kolejnym przegranym wysoko meczu (otóż tak, od tego też jest następujący temat
- nie rozwiązujemy problemów z taktyką (odsyłam tradycyjnie do następującego tematu
- nie szukamy pomocy technicznej (najpierw spróbujcie rozwiązać problem samemu, potem skorzystajcie z wyszukiwarki forum FM Revolution, a jeśli tamte sposoby nie okażą się skuteczne, załóżcie nowy temat w suflerze). Jak wygląda wyszukiwarka forum? Otóż tak

Generalnie ogarniajcie, a będzie wam odbanowane. I pamiętajcie, że to tylko internet i to tylko gra komputerowa. Serio.

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 22.10.2016, 15:28

Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 kolus6 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2016
Skąd: Smętowo Graniczne
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016 14:43    #2
cisnąłem całą noc , szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczony , zero dampuw , chłopki biegają aż miło , tak więc w pełnej wersji powinno być tylko lepiej

 10swistak Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2015
Skąd: Brześć Kujawski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016 17:55    #3
Ja może opisze moje wrażenia z bety. Gra się bardzo miło. Zawodnicy wypełniają fajnie polecenia taktyczne. Tylko przygotowanie taktyczne jest trochę inne niż w poprzednich edycjach. Od pół roku przygotowuje zespół na treningach tylko pod kątem taktyki i zawodnicy nie opanowali taktyki. Pasek znajomości jest na poziomie 3/10. Pasek ten rozbija się na kilka mniejszych aspektów takie jak: krycie, tempo, pressing itp. Te pojedyncze zawodnicy załapali poprawnie i widać to w silniku meczowym, że coraz lepiej poruszają się po boisku, popełniają mniej błędów. Jednak w poprzednich edycjach zawodnicy łapali taktykę szybciej i po dwóch miesiącach mieliśmy już pasek znajomości nabity na 90% tutaj w pół roku nie mamy nawet połowy.

Mam pytanie też odnośnie analityka i naukowca sportowego. Nie ma odkrytych szczególnych atrybutów do tej roli. Dobrałem ich tak, żeby byli w sztabie... ale nie wiem czy są dobrzy, czy nie :D

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016 18:34    #4
Analityków widzę w grupie scoutingowo-transferowej, więc pewnie ocena umiejętności, potencjału i wiedza taktyczna.
twitter.com/Ceyvol

 GoHomeDuck Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016 19:22    #5
Jak to jest, ze na steamie recenzje uzytkownikow sa 'mieszane'? Czyzby ten FM byl slaby?

 Faith_l Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 22.10.2016
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016 19:25    #6
Gram od 2 - 3 h i moje wrażenia są pozytywne :)

 GoHomeDuck Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016 19:46    #7
Nie rozumiem o co chodzi z tymi opiniami na steamie...

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016 19:58    #8
[quote="GoHomeDuck"]Jak to jest, ze na steamie recenzje uzytkownikow sa 'mieszane'? Czyzby ten FM byl slaby?[/quote]
Nie sugerowałbym się recenzjami ze Steam, tym bardziej bety.
twitter.com/Ceyvol

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016 20:54    #9
Czy polski tłumacz spóźnił się na betę czy SI nawaliło?
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016 21:00    #10
@GoHomeDuck
Przyjrzyj się - połowa z tych negatywnych komentarzy jest pisana przez Chińczyków. Płaczą, bo nie ma chińskiej wersji FMa

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.10.2016 o godz. 21:00

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.