Ten manifest użytkownika A. De Raph przeczytało już 2467 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.
Ważna informacja!
W wyniku drobnej usterki, nastąpił reset haseł wszystkich użytkowników serwisu. Od godziny wysyłane są e-maile, w których znajdują się nowe, wygenerowane przez system hasła.
Można oczywiście te hasła potem zmieniać ręcznie, tak jak miało to miejsce do tej pory.
Przepraszam za usterkę, jest to moja wina - jeśli ktoś ma problemy z otrzymaniem e-maila, proszę pisać do mnie na deraph@cmrev.com.
UPDATE: W związku, iż niektóre osoby mają problem z użyciem nowych haseł, polecam użyć opcji zmiany hasła tradycyjną metodą, poprzez link na stronie logowania "PRZYPOMNIENIE HASŁA" - po wysłaniu do was E-maila, sami sobie wpiszecie własne hasło, niezależnie od tego, ktore przyszło mailem od redakcji.
REAL MADRYT |
FC BARCELONA |
MANCHESTER UNITED |
Lubisz to? |
---|
Jeżeli korzystasz z Facebooka, wpadnij na profil CM Rev, kliknij "Lubię to" i bądź na bieżąco ze wszystkim nowościami dotyczącymi świata Football Managera oraz oficjalnej strony serii w Polsce. Jest nas już ponad 12 tysięcy. |
Dowiedz się więcej |
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ