Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2017 14:21    #791
Kuba bez przesady, nie trafił czysto w piłkę to mu zeszła...
Ja to się zastanawiam co ma w głowie mój szef scautingu. Kolejne dni przerwy na kadrę lecą mi w moim Rennes, nudy, nudy... a tu nagle bam! Porady w sprawach scoutingu! A tam jeden zawodnik polecony... 30 lat, rozgrywający, 13 podań... nie no, ogólnie jak na ligue1 taki średni. Gwiazda w średniaku, ale my mamy lidera. W składzie Odegard i Alena na ŚPO, jeszcze Tanase i Anderson od biedy mogą tam zagrać. Ale jako powód by się nim zainteresować widzę "przydało by nam się wzmocnienie linii pomocy". Ja tu szukam, planuję, wydaję miliony, wypożyczeń szukam okazyjnych, po dwóch piłkarzy na każdej pozycji MINIMUM utrzymuje w rytmie meczowym. A ten - przydało by się wzmocnienie. Kij, że nie mam już miejsca na rejestrację piłkarzy, Elneny w ogóle o Ligue1 musi zapomnieć bo nie z unii chłopak... co kierowało tym skryptem kiedy wyświetlał mi w skrzynce tą wiadomość? Zwykle piszą tu osoby które coś wkurzyło. A ja się nie wkurzyłem, bo i na co... tylko jakoś tak przykro mi się zrobiło, że FM tak nie docenia moich starań :v

 GrzegorzK Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2017 18:39    #792
https://www.youtu(...)A/videos

Gorąco polecam wszystkim zdesperowanym ;) Może się czegoś dowiecie o grze i poprawicie skila :D

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2017 18:44    #793
Senpai, notice me :)
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2017 22:56    #794
No rozpierdolę.
Niech mi ktoś powie że ta gra jest normalna... na 4 kolejki przed końcem, lider Sampdorią w Serie A, Juventus z takim samym dorobkiem punktowym... no to gra zajebała mi 3 podstawowych zawodników w 3 dni, na całą końcówkę sezonu.
A i Schick kontuzjowany więc nie mam napastnika :) Nosz kurwa jak?! No dlaczego ta gra jest tak cholernie zjebana?! Dlaczego nie ma kurwa dnia z tym jebanym managerem gdzie nie mam ochoty rozjebać wszystkiego w okół. Mam marzenie, marzenie o spotkaniu któregoś z twórcy tej gry i po odbyciu z nim rozmowy wyjebać mu w głupi ryj wszystkimi klawiaturami które zniszczyłem przez tego typu CIEKAWOSTKI z jego produkcji,


I jak w tym gównie nie korzystać z wczytywania gry co? Jeśli gra potrafi robić w ten sposób żeby zajebać ci paru najważniejszych zawodników w ciągu trzech dni, na parę tygodni w momencie kiedy walczysz o tytuł. Jak nie oszukiwać skoro ta gra a) sama kurwa oszukuje b)zmusza do kombinowania. Jak masz kurwa człowieku być spokojny jak jak grasz sobie mecz z takim Juventusem czy innym Milanem i kurwa strzelasz bramkę w 15minucie i przez pozostałe 70minut meczu dominujesz ale nic nie może wpaść by w ostatnie 5minut + doliczony czas stracić gola z karnego, stracić zawodnika po czerwonej kartce który ledwie wszedł na boisko i końcowo stracić gola po zajebistym podaniu bramkarza rozpoczynającego akcje... prosto do najbliżej i najlepiej ustawionego rywala. Ta gra jest jednym wielkim kuriozum. W każdym meczu dzieją się takie cyrki że twórcy powinni zostać napierdoleni po łbie tymi klawiaturami jak już wyżej napisałem. Inna sprawa że jak mecz wygrywasz to się nie przejmujesz tymi cyrkami, jak przegrywasz to zwracasz na to uwagę. Ta gra jest spierdolona od paru lat, nie pamiętam który ostatnio FM był naprawdę normalny i nie robił takich pojebanych rzeczy.

I wczytałem tą jebaną rozgrywkę, o tydzień wstecz, jeden mecz do ponownego rozegrania który wygrałem. I jestem wkurwiony na siebie że znów się tego dopuściłem i jestem przekurwa potężnie wkurwiony na tą grę że jest tak bardzo zjebana. Ja nie wiem kurwa, Wy nie macie takich cyrków? Czy wszystko sobie tłumaczycie "to jest piłka! tu jest możliwe wszystko!"

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 09.09.2017 o godz. 23:11

 Raskal Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2017 10:51    #795
[quote="TakiKuba"]No rozpierdolę.
Niech mi ktoś powie że ta gra jest normalna... na 4 kolejki przed końcem, lider Sampdorią w Serie A, Juventus z takim samym dorobkiem punktowym... no to gra zajebała mi 3 podstawowych zawodników w 3 dni, na całą końcówkę sezonu.
A i Schick kontuzjowany więc nie mam napastnika :) Nosz kurwa jak?! No dlaczego ta gra jest tak cholernie zjebana?! Dlaczego nie ma kurwa dnia z tym jebanym managerem gdzie nie mam ochoty rozjebać wszystkiego w okół. Mam marzenie, marzenie o spotkaniu któregoś z twórcy tej gry i po odbyciu z nim rozmowy wyjebać mu w głupi ryj wszystkimi klawiaturami które zniszczyłem przez tego typu CIEKAWOSTKI z jego produkcji,


I jak w tym gównie nie korzystać z wczytywania gry co? Jeśli gra potrafi robić w ten sposób żeby zajebać ci paru najważniejszych zawodników w ciągu trzech dni, na parę tygodni w momencie kiedy walczysz o tytuł. Jak nie oszukiwać skoro ta gra a) sama kurwa oszukuje b)zmusza do kombinowania. Jak masz kurwa człowieku być spokojny jak jak grasz sobie mecz z takim Juventusem czy innym Milanem i kurwa strzelasz bramkę w 15minucie i przez pozostałe 70minut meczu dominujesz ale nic nie może wpaść by w ostatnie 5minut + doliczony czas stracić gola z karnego, stracić zawodnika po czerwonej kartce który ledwie wszedł na boisko i końcowo stracić gola po zajebistym podaniu bramkarza rozpoczynającego akcje... prosto do najbliżej i najlepiej ustawionego rywala. Ta gra jest jednym wielkim kuriozum. W każdym meczu dzieją się takie cyrki że twórcy powinni zostać napierdoleni po łbie tymi klawiaturami jak już wyżej napisałem. Inna sprawa że jak mecz wygrywasz to się nie przejmujesz tymi cyrkami, jak przegrywasz to zwracasz na to uwagę. Ta gra jest spierdolona od paru lat, nie pamiętam który ostatnio FM był naprawdę normalny i nie robił takich pojebanych rzeczy.

I wczytałem tą jebaną rozgrywkę, o tydzień wstecz, jeden mecz do ponownego rozegrania który wygrałem. I jestem wkurwiony na siebie że znów się tego dopuściłem i jestem przekurwa potężnie wkurwiony na tą grę że jest tak bardzo zjebana. Ja nie wiem kurwa, Wy nie macie takich cyrków? Czy wszystko sobie tłumaczycie "to jest piłka! tu jest możliwe wszystko!"[/quote]

Też mam takie cyrki i wtedy również osiągam apogeum wkurwienia. Co do normalności gry to z tego co mi się przypomina to FM 2012 był takim ostatnim normalnym managerem, w którym człowiek nie musiał się mocno denerwować.

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2017 13:43    #796
[quote="TakiKuba"]No rozpierdolę.
Niech mi ktoś powie że ta gra jest normalna... na 4 kolejki przed końcem, lider Sampdorią w Serie A, Juventus z takim samym dorobkiem punktowym... no to gra zajebała mi 3 podstawowych zawodników w 3 dni, na całą końcówkę sezonu.
A i Schick kontuzjowany więc nie mam napastnika :) Nosz kurwa jak?! No dlaczego ta gra jest tak cholernie zjebana?! Dlaczego nie ma kurwa dnia z tym jebanym managerem gdzie nie mam ochoty rozjebać wszystkiego w okół. Mam marzenie, marzenie o spotkaniu któregoś z twórcy tej gry i po odbyciu z nim rozmowy wyjebać mu w głupi ryj wszystkimi klawiaturami które zniszczyłem przez tego typu CIEKAWOSTKI z jego produkcji,


I jak w tym gównie nie korzystać z wczytywania gry co? Jeśli gra potrafi robić w ten sposób żeby zajebać ci paru najważniejszych zawodników w ciągu trzech dni, na parę tygodni w momencie kiedy walczysz o tytuł. Jak nie oszukiwać skoro ta gra a) sama kurwa oszukuje b)zmusza do kombinowania. Jak masz kurwa człowieku być spokojny jak jak grasz sobie mecz z takim Juventusem czy innym Milanem i kurwa strzelasz bramkę w 15minucie i przez pozostałe 70minut meczu dominujesz ale nic nie może wpaść by w ostatnie 5minut + doliczony czas stracić gola z karnego, stracić zawodnika po czerwonej kartce który ledwie wszedł na boisko i końcowo stracić gola po zajebistym podaniu bramkarza rozpoczynającego akcje... prosto do najbliżej i najlepiej ustawionego rywala. Ta gra jest jednym wielkim kuriozum. W każdym meczu dzieją się takie cyrki że twórcy powinni zostać napierdoleni po łbie tymi klawiaturami jak już wyżej napisałem. Inna sprawa że jak mecz wygrywasz to się nie przejmujesz tymi cyrkami, jak przegrywasz to zwracasz na to uwagę. Ta gra jest spierdolona od paru lat, nie pamiętam który ostatnio FM był naprawdę normalny i nie robił takich pojebanych rzeczy.

I wczytałem tą jebaną rozgrywkę, o tydzień wstecz, jeden mecz do ponownego rozegrania który wygrałem. I jestem wkurwiony na siebie że znów się tego dopuściłem i jestem przekurwa potężnie wkurwiony na tą grę że jest tak bardzo zjebana. Ja nie wiem kurwa, Wy nie macie takich cyrków? Czy wszystko sobie tłumaczycie "to jest piłka! tu jest możliwe wszystko!"[/quote]

Ja się poddałem, od jakiegoś miesiąca nie dotykam FM 17 mimo że zawsze katowałem aktualną wersję dopóki nie kupiłem nowszej. W FM 17 zdarzyła się np taka "realna, to jest piłka" sytuacja. Wygrałem mecz ale zapomniałem zapisać przed wyłączeniem kompa. Więc powtarzam ten mecz, remis. Nie odpuszczam, wgrywam jeszcze raz ale już nie chce mi się symulować całego meczu więc daje natychmiastowy wynik. I tak chyba z 10 razy, ani razu nie wygrałem i się poddałem, zostawiłem chyba remis. Nie był to mecz kopciuszka z mocarzem, dwie wyrównane drużyny, moja była chyba nawet delikatnym faworytem. Po prostu nie miałem wygrać i koniec.
Albo sytuacja że LM Man Utd wygrywa pięć razy pod rząd. Przeważnie w FM gram średniakami i taka monotonia zabija dla mnie rozgrywkę bo nawet prowadząc 5-7 lat drużynę szansa na wygranie LM bez kantowania jest bliska 0.
No i właśnie kontuzje - grałem Sedan kilka sezonów i 3 sezony pod rząd najlepszy w aktualnej kadrze zawodnik doznawał na początku sezonu kontuzji na 8 miesięcy...
Albo mecze gdzie ewidentnie nie masz wygrać, choćbyś grał 11 na 8. Itd, itp.
Nie chce mi się już pastwić nad FM 17. Nową wersję zakupie dopiero po jakimś czasie od premiery, jak pojawią pozytywne opinie, m in. na tym forum :)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2017 13:45    #797
I tak wrócisz, każdy ma takie chwile zwątpienia :D
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2017 16:15    #798
I to jest najgorsze, pieprzony nałóg :)

 GrzegorzK Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2017 17:33    #799
https://www.youtu(...)A/videos

Zachęcam gorąco do oglądania kolejnych odcinków na moim kanale !

Opowiadam jak poprawić swoją grę w FM i jak stac się lepszym !

Pozdrawiam

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2017 19:46    #800
Japierdole po chuj jest ta opcja żeby ustawiać wykonawców karnych skoro i tak kurwa gra wybiera sobie sama? Wypieprzyłem Quagliarelle z wykonawców bo zmarnował 2karne z rzędu to właśnie wykonywał i zmarnował kolejny karny, tylko dlatego że strzelił dwa gole i walczył o hattricka? Jak mam go kurwa usunąć na stałe? Jak ta gra jest spierdolona...

Poza tym pierwsza kolejka drugiego sezonu, gram z beniaminkiem, najsłabszym w lidze Benevento i nie mając ustawionej agresywnej gry dostałem 6zółtych kartek w pierwszej połowie...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.09.2017 o godz. 19:48

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.