Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2017 14:25    #781
[quote="Zielson"][quote="student137"]
Mam bardzo sztywne polecenia, rolr itd i co z tego.
Rzut wolny - ma być strzał. - kilka razy w sezonie grali na krótko. WTF
strzały z dystansu wyłaczone - napierdala z dystansu kilka razy w meczu. WTF

To tylko kilka przykladów. Czasami mam wrażenie, że zawodnicy w dupie mają moje polecenia.[/quote]

Ciekawi mnie tu relacja statystyki decyzje i wykonywania poleceń taktycznych.
Myślę, że ma to wpływ. Polecenia "proste" tj tempo gry czy gra skrzydłami/środkiem zespoły u mnie realizują dość konsekwentnie. Strzały, podania mogą zależeć moim zdaniem od właśnie zdolności podejmowania decyzji. [/quote]

Tylko ja nie gram jakąś Odrą Ople, tylko Valencią, obecnie jedną z lepszych w Hiszpanii z piłkarzami o wysokich kluczowych atrybutach. Mam dobrych technicznie i kreatywnych zawodników, ale gram bardzo sztywnie. Zero kombinowania, same założenia taktyczne.

 dande Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2006
Skąd: Katowice/Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2017 14:40    #782
[quote="student137"]

Mam bardzo sztywne polecenia, rolr itd i co z tego.
Rzut wolny - ma być strzał. - kilka razy w sezonie grali na krótko. WTF
strzały z dystansu wyłaczone - napierdala z dystansu kilka razy w meczu. WTF

To tylko kilka przykladów. Czasami mam wrażenie, że zawodnicy w dupie mają moje polecenia.[/quote]

Zauważyłem, że wiele zależy od ustawienia zawodników na boisku - OPL i OPP jako skrzydłowi rzadko strzelają z dystansu. Na ŚP gdy ustawie zawodników jako PD lub WPP również rzadko uderzają. Jeśli jednak będą jako WR lub CR to niezależnie od moich zaleceń i zaleceń pozycji - strzelają dużo częściej. Bug? Ciężko ocenić, tylko spostrzeżenie.
Ale też np mam napastnika jako LPK - który także strzela często z dystansu, mimo, że ma zakazane. Ale on akurat w ulubionych zagraniach ma te zagranie (i akurat jego strzały są naprawdę wysokiej jakości, wiele razy ratowały). Jego poprzednik na LPK czy też zastępca już dużo rzadziej strzelają z dystansu. Także to też może być zależne od indywidualnych cech zawodnika.

Co do problemu z bramkarzem - nie znam odpowiedzi...

Gdzie mogę ustawić by z rzutu wolnego był zawsze strzał? Nie zauważyłem takiej możliwości.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2017 14:44    #783
Ta gra jest idealna, a mówi Wam to najlepszy grasz fma w Polsce. Nawet najmniejszy detal tutaj się liczy, jak choćby rozmiar buta u piłkarza. Perfecto, ludziska Kappa
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2017 14:56    #784
[quote="robal15"]Ta gra jest idealna, a mówi Wam to najlepszy grasz fma w Polsce. Nawet najmniejszy detal tutaj się liczy, jak choćby rozmiar buta u piłkarza. Perfecto, ludziska Kappa[/quote]
Bo to są te detale Mateusz :)

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2017 18:33    #785
Wytłumaczy mi ktoś może... Sampdoria, młody obrońca Robert Veips, kontrakt do 2020, pierwszy sezon. Zimowe okienko transferowe, odrzucam wszystkie oferty za niego i nagle dostaje komunikat o tym że Veips podpisał kontrakt z Arsenalem na zasadzie wolnego trasferu i juz go u mnie nie ma. Co do...?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2017 18:39    #786
Pewnie miał amatorski kontrakt.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2017 18:41    #787
Ano tak, juniorski... głupi ja, nie ogarnąłem, dzięki...

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2017 19:09    #788
Do usług Kappa
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2017 23:04    #789
Przepiękne wybicie piłki z linii bramkowej, przepiękne, aplauz prosze Państwa

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2017 21:32    #790
Taaaa....ja teraz miałem fajnego samobója-nie to że niechcący,że się od kogoś odbiło,że zły wślizg ...nie uwierzycie-obrońca stoi,ma piłkę i z całej pyty strzela do WŁASNEJ bramki z odległości ok 3 metrów.Geniusz nazywa się Stuart Findlay wypożyczony z Newcastle a bramka padła podczas towarzyskiego meczu z tym właśnie klubem.Przegrałem 3:2 i dziękuję za uwagę.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.