Strona

Super-retro-update - co o tym sądzicie?? WAŻNE - Wasze opinie

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2007, 19:59    Pytanie
Witam
Jest to mój pierwszy temat na tej stronie, aczkolwiek liczę na odzew :) Otóż już od grudnia 2006 roku zacząłem robić bardzo oryginalnego, ale wymagającego ogromnego wysiłku, pracy i poświęcenia - update'a, który aktualizuje składy i inne dane z sezonu 2006/07 na ... 1995/96. Oczywiście będzie parę błędów, np. nie będzie EURO 96, jak już to EURO 97 :) No i cofam roczniki zawodnikom o 11 lat. Całkiem sprawnie mi to idzie - mogę powiedzieć, że polską ligę już dawno ukończyłem niemal w pełni (muszę zaktualizować jeszcze II ligę) w której prym powiny wieść takie drużyny jak Widzew, Legia czy ŁKS. Są także takie drużyny jak Sokół Tychy czy Siarka Tarnobrzeg, a w II lidze można zobaczyć jeszcze bardziej nieznane drużyny - dodatkowo jest tam ciekawa rywalizacja, bo gra w niej 40 drużyn (w sezonie 1995/96 grało bodajże 20 drużyn w dwóch grupach). Dużo zmieniłem także w Bundeslidze, pozostaje jeszcze dodać nowych-starych piłkarzy do II Bundesligi. Jak sam sobie tak grałem to zauważałem pewną różnicę w I Bundeslidze chociażby, która mnie bardzo cieszy - każdy może wygrać z każdym, jak to było wówczas. Oczywiście najbardziej trudnymi do pokonania drużynami są Borussia Dortmund i Bayern Monachium. Jak sam grałem Bayernem (Papin, Klinsmann, Strunz, Kahn, Scholl, Matthaeus, Kostadinov czy choćby mniej znani Gerster i Probst) z St. Pauli to dostałem w plecy 0:1! Naprawdę ciekawie i przyjemnie się grało.

Ale do rzeczy - co o tym myślicie? Czy to dobry pomysł?? Czy jest sens dalej kontynuować??? Macie jakieś propozycje?? Piszcie, to dla mnie ważne!

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2007 11:03    #50
Oczywiście że tak jest, zmieniam liczbę występów w reprezentacji u wszystkich piłkarzy - Podolskiego niestety nie ma ale Klose jest lecz jeszcze nie tak dobry jak obecnie ... ale z dużym potencjałem ;)

 toszman Młody aktywista

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2007 14:18    #51
To kiedy mozna oczekiwac tego updat'a? ;>

 Karpin Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1754
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2006
Skąd: Koluszki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2007 15:22    #52
Czytaj uważnie.

 Seweryn Młody aktywista

Postów: 316
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2007 15:52    #53
[quote]To kiedy mozna oczekiwac tego updat'a? ;>[/quote]

mam nadzieje że jak najszybciej:PP

 Krystian88 Młody aktywista

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2007
Skąd: Ciechanów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2007 16:15    #54
No to kibice Legii będą mieli fajną rozgrywkę, bo Wisła Kraków i Polonia w II lidze...
A kadra Polski będzie oparta o takich piłkarzy jak Szczęsny, Warzycha, Łapiński, Citko, Kowalczyk itp??? Selekcjonerem był wtedy chyba Piechniczek, więc też będzie?? W drugiej lidze grało wtedy 36 drużyn w dwóch grupach (wschodniej i zachodniej). Nie mogę się doczekać rozgrywki w I lidze polskiej. Miłej pracy, Fenix!

 hoody Przodownik pracy

Postów: 833
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2007 17:42    #55
@ Krystian88! Pewnie że bedzie wtedy fajna rozgrywka! xD Legia za tamtych czasów to było coś! ;]

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2007 18:08    #56
Oczywiście i przyznam szczerze że samemu też sobie będzie miło pograć - zdradzę (chyba to nic nowego) że faworytami I ligi będą Widzew Łódź, ŁKS Łódź, Legia Warszawa i Pogoń Szczecin. Wspomniani piłkarze rzeczywiście będą wieść prym w reprezentacji, a oprócz nich także inni - Majak, Bąk, Wałdoch, Koźmiński.... A powołać zawsze można też piłkarzy pochodzących z Niemiec - Peschela, Wosza czy ewentualnie Klosego choć jak wiadomo miał wtedy ldwie 17 lat :) Trenerem jest Henryk Apostel.

Obecnie usuwam zbędnych piłkarzy ze składów druzyn Premier League (obecnie kończę Man City) i Primera division i dodaję starych takich jak Ivan Zamorano, Quique Flores, Porlan Chendo do Realu :)

KOniec wydania update'a - powtarzam - koniec lipca/początek sierpnia, przewidujęgdzieś tak 2-3 sierpnia :) Nie obiecuję jednak że będzie w pełni skończony, więc napiszę, jakimi ligami zalecam grać (czyli jakie są w pełni uzupełnione).

Pozdrawiam

P.S. Poszukuję ludzi którzy mają kadry klubów II-ligowych z sezonu 1995/96 (oprócz RKS-u Radomsko)

 Seweryn Młody aktywista

Postów: 316
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2007 19:37    #57
[quote] 2-3 sierpnia [/quote]

ale Ci to szybko idzie BRAWO.! :P

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2007 20:04    #58
Nie no w sumie przyznam się szczerze że gdybym więcej nad tym pracował to skończyłbym o wiele wcześniej ... Teraz trochę tego żałuję, no ale cóż, nie samymi edytorami i update'ami człowiek żyje :) Szkoda jednak tej przerwy 3-miesięcznej z kwietnia na lipiec przez którą rzadko pracowalem nad edytorem, jednak muszę przyznać że rzeczywiście zaczyna to iść szybciej niż myślałem. Sam jestem ciekaw kto będzie w tej grze największą gwiazdą, kto talentem itd... Samemu myślę że najlepszym piłkarzem całej gry będzie Weah, Romario albo Ronaldo no i oczywiście Diegóóóóóó.... Maradonaaaaaa :D Jeee :D

 hoody Przodownik pracy

Postów: 833
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2007 20:26    #59
Najlepszym Marek Citko... Chyba wszyscy pamiętamy Citkomanie? xD

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.