Strona

Super-retro-update - co o tym sądzicie?? WAŻNE - Wasze opinie

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2007, 19:59    Pytanie
Witam
Jest to mój pierwszy temat na tej stronie, aczkolwiek liczę na odzew :) Otóż już od grudnia 2006 roku zacząłem robić bardzo oryginalnego, ale wymagającego ogromnego wysiłku, pracy i poświęcenia - update'a, który aktualizuje składy i inne dane z sezonu 2006/07 na ... 1995/96. Oczywiście będzie parę błędów, np. nie będzie EURO 96, jak już to EURO 97 :) No i cofam roczniki zawodnikom o 11 lat. Całkiem sprawnie mi to idzie - mogę powiedzieć, że polską ligę już dawno ukończyłem niemal w pełni (muszę zaktualizować jeszcze II ligę) w której prym powiny wieść takie drużyny jak Widzew, Legia czy ŁKS. Są także takie drużyny jak Sokół Tychy czy Siarka Tarnobrzeg, a w II lidze można zobaczyć jeszcze bardziej nieznane drużyny - dodatkowo jest tam ciekawa rywalizacja, bo gra w niej 40 drużyn (w sezonie 1995/96 grało bodajże 20 drużyn w dwóch grupach). Dużo zmieniłem także w Bundeslidze, pozostaje jeszcze dodać nowych-starych piłkarzy do II Bundesligi. Jak sam sobie tak grałem to zauważałem pewną różnicę w I Bundeslidze chociażby, która mnie bardzo cieszy - każdy może wygrać z każdym, jak to było wówczas. Oczywiście najbardziej trudnymi do pokonania drużynami są Borussia Dortmund i Bayern Monachium. Jak sam grałem Bayernem (Papin, Klinsmann, Strunz, Kahn, Scholl, Matthaeus, Kostadinov czy choćby mniej znani Gerster i Probst) z St. Pauli to dostałem w plecy 0:1! Naprawdę ciekawie i przyjemnie się grało.

Ale do rzeczy - co o tym myślicie? Czy to dobry pomysł?? Czy jest sens dalej kontynuować??? Macie jakieś propozycje?? Piszcie, to dla mnie ważne!

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2007 20:52    #90
Tak, jestem kibicem Bayernu, a obu piłkarzy cenie za to, co zrobili dla Bawarczyków. Nie moge doczekać sie rywalizacji z świetną Borusia Dortmund. Dwa niemieckie giganty w latach 90-tych.Dzięki, że poświęciłeś trochę cholernie cennego czasu.
BAYERN 4EVER!!!

 owen94 Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2007 21:06    #91
Fenix chciałbym się dowiedzie czy bedzie w twoim updatcie jest Roberto Carlos i Michael Owen
Z tym drugim to wątpie bo przeciez ma teraz 26 lat ale może w młodzikach Liverpoolu??

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2007 21:08    #92
Spoko spoko ... Owen akurat będzie choć przyznam że niektórych piłkarzy w jego wieku nie ma w tej grze ... Jednak Owen trafił w sezonie 96/97 do pierwszego składu Liverpoolu a wcześniej grał w rezerwach więc postanowiłem aby był. Roberto Carlos także jest ... w składzie Interu :)

Tak a propos to Serie A teraz przerabiam :)

 Pazza Inter Młody aktywista

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: San Siro & Anfield Road
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2007 23:02    #93
Fenix a będzie tym twoim updatcie Gerrard, Riise, Kuyt ? Oraz czy LM i Pucharze Uefa
obrońcami będą drużyny które go zdobyły czy Braca i Sevilla? I jakie ligi będziesz edytował ?
Życzę powodzenia i z góry dzięki za odpowiedz.

 owen94 Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2007 23:22    #94
Fenix jak by to nie był dla Ciebie problem to możesz dac staty obu zawodników?? jestem fanem owen'a i Realu. Ahhh nie moge się doczekac aż zagram Realem za tych wspaniałych czasów...

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2007 00:04    #95
Pazza Inter:

Gerrard - będzie
Riise - będzie
Kuijt - nie będzie (dość późno trafił do składu FC Utrecht)

Myślę że te puchary to chyba jakoś da się zmienić w ustawieniach gdzieś w edytorze. Edytowane są ligi Bundesliga (skończona), liga polska (skończona), Ligue 1, Serie A, Premier League i Primera Division, awięc same najlepsze :)

 prutek Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2006
Skąd: WiÄ?zowna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2007 09:00    #96
a marco van basten to juz po karierze ?? swoja droga kazdy gada ze polska liga jest do dupy, ale kazdy chce nia grac, swoja droga citko to juz bedzie po tej mega-power-turbo kontuzji czy jeszcze przed, a co z reprami, masz juz je jakos ogarniete ??

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2007 10:37    #97
No z van Bastenem to będzie mała SUPRAJZ i gratka dla wszystkich bo będzie wprawdzie kontuzjowany, ale dostępny za friko :) Citko oczywiście przed kontuzją bo doznał jej bodajże dopiero w 1997 roku. Reprezentacje (trenerów) i występy piłkarzów w reprezentacj iteż cały czas "aktualnię"

 Dereds Przodownik pracy

Postów: 981
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2007
Skąd: Dynów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2007 11:00    #98
a czy będą tacy piłkarze jak casillas i xabi alonso, bardzo mi na nich zależy szczególnie na tym drugim

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2007 11:08    #99
Obu niestety nie będzie bo byli za młodzi ...

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.