Reputacja klubu

 panda20 Partyzant

Postów: 87
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2012, 17:06    Pytanie
Witam!

Mam pewien problem. Otóż gram sobie Wisłą Kraków i właśnie zaczynam 4 sezon. W pierwszych dwóch było mistrzostwo + 3 msc. w fazie grupowej LM, ale w ostatnim myślałem, że nastąpił nareszcie przełom, bo awansowałem do ćwierćfinału. Jednak reputacja mojej drużyny nie tylko nie wzrosła, ale nawet nieznacznie zmalała! Nie potrafię zrozumieć, jak taki Lech, którego jedynym osiągnięciem na arenie międzynarodowej jest faza grupowa LE nadal jest przede mną...

Wie ktoś o co może chodzić?

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2012 23:23    #10
Czyli sugerujesz, że edycja gry z 2011 roku (FM 2012) jest ewolucją managera z 2004 roku (FM 2005) [a nawet wcześniej, gdyż po rozłamie Eidosu i SI Eidos dostał w spadku tylko nazwę, a SI cały kod gry i musieli tylko wymyślić tylko nowy tytuł dla serii]? Bo nawet gdyby tak uważać to FM i tak przez te lata przechodził stopniowe z roku na rok zmiany iż z "dwatysiącepiątki" nie pozostało teraz już nic, np. nowy silnik meczowy i taktyczny w FM 2010, tryb 3D i konferencje w 2009, zmiany systemów treningowych czy scautingowych w FM-ach 2006 i 2007, bądź też ingerencja w interakcje z zarządem i zawodnikami w FM 11 lub dodawanie/usuwanie lig na bieżąco w FM 2012.

 syryls Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.02.2012 15:50    #11
I w tym tkwi problem że oni dodają, mają gdzieś jakość dodatków, liczy się dla nich ilość, pewnie za rok będzię 1000 zmian, w tym 5 edycji z poprzedniej wersji.

 Wujek_Sowa Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2012 20:24    #12
trochę przesadzone, prowadzę Legię i w 3 sezonie przegoniłem Lech, w tym czasie raz LM 3m a potem odpadłem z LE, raz 1/8 LM i raz 1/8 LE. W międzyczasie ja i Lech wskoczyliśmy na liste najbogatszych klubów, a liga Polska jest na 13 miejscu w Europie. Denerwuje mnie tylko strasznie, że po 1 sezonie liga polska spada o 30 pozycji w dół i potem trzeba odrabiać to 2 sezony, a w międzyczasie lepsi zawodnicy czmychają do innych lig...

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2012 21:00    #13
[quote=Wujek_Sowa]trochę przesadzone, prowadzę Legię i w 3 sezonie przegoniłem Lech, w tym czasie raz LM 3m a potem odpadłem z LE, raz 1/8 LM i raz 1/8 LE. W międzyczasie ja i Lech wskoczyliśmy na liste najbogatszych klubów, a liga Polska jest na 13 miejscu w Europie. Denerwuje mnie tylko strasznie, że po 1 sezonie liga polska spada o 30 pozycji w dół i potem trzeba odrabiać to 2 sezony, a w międzyczasie lepsi zawodnicy czmychają do innych lig...[/quote]

Odemnie czmychął tylko Ljubjoja bo nie miałem kasy na jego kontakt. A tak to przez 4 następne lata nikt bez mojej zgody nie "Czmychął"
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2012 23:34    #14

[quote=Jacko]Buhaha. Zanim oni to wprowadzą w FM. Nie ma możliwości wykupu po zakontraktowaniu na Bosmanie, nie ma w ogóle prawa Webstera... brak słów na tych ignorantów.[/quote]

Już widzę te setki narzekań typu "moj hiper napadzior szczelił pińdzistiąt goli, niechciał przedłużyć kontraktu, wykupił się i poszedł do jakiś ogórków. co za debilna gra!!111"
meglio fascista che frocio

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2012 11:32    #15
Ja Lechią[fakt, duzo słabiej notowana niż Wisła na początku] w 5 sezonie wygrałem LE a wcześniej miałem m.in ćwierćfinał LE to i tak byłem 3 w kraju, teraz mam o ~100 lepszą reputacje niż Lech...
Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 Wujek_Sowa Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2012 11:53    #16
[quote2=repus][quote=Wujek_Sowa]trochę przesadzone, prowadzę Legię i w 3 sezonie przegoniłem Lech, w tym czasie raz LM 3m a potem odpadłem z LE, raz 1/8 LM i raz 1/8 LE. W międzyczasie ja i Lech wskoczyliśmy na liste najbogatszych klubów, a liga Polska jest na 13 miejscu w Europie. Denerwuje mnie tylko strasznie, że po 1 sezonie liga polska spada o 30 pozycji w dół i potem trzeba odrabiać to 2 sezony, a w międzyczasie lepsi zawodnicy czmychają do innych lig...[/quote]

Odemnie czmychął tylko Ljubjoja bo nie miałem kasy na jego kontakt. A tak to przez 4 następne lata nikt bez mojej zgody nie "Czmychął"[/quote2]

No ja w drugim sezonie sam sie Ljuboji pozbyłem, Kucharczyk wyrósł na mega talent i został najlepszym strzelcem w Europie, Bayern dawał za niego 60 mln zł :)
Chodzi mi o to, że inne zespoły pozbywają się najlepszych zawodników i przez 3 pierwsze sezony tylko moja LEgia ciągnęła reputację Ligi, ale od czwartego powoli reszta zaczęła nadrabiać

 Pogro Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2013 23:00    #17
Reputacja to największa tragedia tej gry, nie tylko w lidze polskiej. Grając Wolfsburgiem, próbowałem negocjować z 12 różnymi zawodnikami. ŻADEN nie chciał ze mną rozmawiać. ŻADEN. W tym zawodnicy z 2. ligi angielskiej, 2. ligi niemieckiej, czy też gracze spadkowiczów innych lig europejskich. Trauma. Zero transferów przez to dokonanych i totalny brak konkretnych napastników. Jest na to jakiś fix?

To jest tak nierealne, że aż się w głowie nie mieści. Carlosy, Figo i inne grają za kase w Uzbekistanach, a honorowi gracze FMa nawet nie chcą o kasie rozmawiać bo musi być reputacja Realu Madryt.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 03.05.2013 o godz. 23:02

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.