Jak zwięszyć maksymalną pensję?

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2011, 09:43    Pytanie
Jak zwiększyć maksymalna pensję?
Przesunąłem wszystkie pieniądze z budżetu transferowego do płacowego mimo to maksymalna pensja dla kluczowego gracza jaka mogę zaproponować wynosi 5.000 Euro tygodniowo:(. Mam zapasu 60.000 Euro tygodniowo,nadmieniam że jak miałem zapasu tylko 15.000 Euro tygodniowo to mogłem zaproponować kluczowemu graczowi pensję na poziomie 8.000 Euro tygodniowo.
Czyli po powiększeniu budżetu płacowego maksymalna pensja zmalała,jak to rozwiązać czy ktoś wie?Jak powiększyć maksymalna pensję(bo wydawało mi się że jak zwiększę budżet płacowy to automatycznie maksymalna pensja wzrośnie,a nie na odwrót)???

P.S.Nadmieniam że gram w FM-y od bardzo dawna i nie spotkałem się z czymś takim jeszcze nigdy...Byłbym wdzięczny za rozwiązanie mojego problemu.Pozdrawiam

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.11.2011, 09:51

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 23:02    #10
Ja mam inną sytuację - podczas okna zimowego zawsze po pewnym czasie (chyba tydzień) dochodzi do sytuacji, że mimo dużego budżetu, dużego zapasu w budżecie i niskiej kwoty kontraktów "future" transferów zaklepanych na czerwiec nagle ni z gruchy ni z pietruchy dla kluczowego piłkarza mogę zaoferować załóżmy 1500 ojro, a budżet 200 tyś, wykorzystane 110 tyś, czerwcowe wolne transfery 20 tyś -> jakby nie liczył zostaje jeszcze 70 tyś zapasu. Wnerwiające, bo fajni gracze są za free, a ja nie mogę z nimi podpisać kontraktu :/ miał ktoś podobnie?

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 23:30    #11
W Lechii mam 240k/520k jak dobrze pamiętam i moge max dać ~35k, wszystko jest ok, ale z lepszych lig na pewno chcą więcej :) chociaż nie narzekam :)
Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 redkca Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2012 21:25    #12
przepraszam że odświeżam ale lepsze to niż zakładanie nowego tematu..

nie wiem czemu ale caly czas mam problem z maksymalna płacą, tutaj przykład
http://i45.tinypic.com/mbjwx3.jpg

próbuje go ściągnąc od połowy roku, i niestety nie mogę. za niska maksymalna płaca jest. a przecież mam wykorzystanych 175t euro z ponad 1miliona . wczesniej jak budżet płat mialem okolo 700tys. maksymalna płaca byla taka sama
ocb? jak to zmienic?
gram zawiszą bydgoszcz budżet okolo 20mln euro

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.11.2012 o godz. 21:25

 moldovan Partyzant

Postów: 122
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 12:49    #13
ja akurat mam taki myk że gram drugoligowcem ze Szwajcarii i mam na pensje 28 000 $ i pomimo że przekroczyłem budżet o 3 tysiące to nadal mogę zatrudniać graczy, z tym wyjątkiem że tylko do 800 $ pensji. Tzn Key Player może dostać więcej ale to dziwne że mogę proponować takie kontrakty bo w innych drużynach jak wykraczałem poza budżet to mogłem proponować jakieś 300 albo 400 $. A grałem Rennes i Ruchem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.