Jak zwięszyć maksymalną pensję?

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2011, 09:43    Pytanie
Jak zwiększyć maksymalna pensję?
Przesunąłem wszystkie pieniądze z budżetu transferowego do płacowego mimo to maksymalna pensja dla kluczowego gracza jaka mogę zaproponować wynosi 5.000 Euro tygodniowo:(. Mam zapasu 60.000 Euro tygodniowo,nadmieniam że jak miałem zapasu tylko 15.000 Euro tygodniowo to mogłem zaproponować kluczowemu graczowi pensję na poziomie 8.000 Euro tygodniowo.
Czyli po powiększeniu budżetu płacowego maksymalna pensja zmalała,jak to rozwiązać czy ktoś wie?Jak powiększyć maksymalna pensję(bo wydawało mi się że jak zwiększę budżet płacowy to automatycznie maksymalna pensja wzrośnie,a nie na odwrót)???

P.S.Nadmieniam że gram w FM-y od bardzo dawna i nie spotkałem się z czymś takim jeszcze nigdy...Byłbym wdzięczny za rozwiązanie mojego problemu.Pozdrawiam

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.11.2011, 09:51

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2011 13:37    #1
Podbijam:)

 techniczny Młody aktywista

Postów: 331
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2011 14:00    #2
a czy maksymalna pensja nie zależy od poziomu sportowego i sukcesów klubu?

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2011 14:05    #3
Dziwne. Spróbuj może jeszcze raz przesunąć środki z płacowego na transferowy i potem ewentualnie znowu w drugą stronę. Ewentualnie poproś zarząd o dodatkowe fundusze.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 elsiete92 Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2011 16:26    #4
u siebie miałem tak, że lepszemu zawodnikowi mogłem zaproponować więcej niż gorszemu, nawet wtedy gdy obojgu proponowałem kontrakt dla kluczowego gracza.

także miałem ustawiony pewien próg maksymalnej płacy, nawet wtedy gdy miałem dużo większy kapitał na płace. może to ma swoje powiązanie z klubowymi finansami, by na koniec sezonu nie wyjść poza debet.

i po prostu możesz mieć tak, że zaproponowałeś już komuś kontrakt, a ten zawodnik przyjdzie dopiero w następnym oknie transferowym. czyli teraz jesteś grubo na plus ale jak przyjdzie nowy zawodnik to obciąży twoje płace.

 LucasLFC Partyzant

Postów: 144
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2011 17:45    #5
Pewnie różnica między obecną sumą którą płacisz zawodnikom, a którą masz maksymalną jest bardzo mała więc pewnie dlatego. Wejdź w 'siedzibę zarządu' i "przerzuć" suwakiem na lewo dopóki nie będziesz mógł dać mu "normalnego" kontraktu.

 mistico Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2011 22:39    #6
Przepraszam za odkopanie tematu.

Rozwiązał ktoś ten problem ? Mam w Wiśle 6mln na transfery i 150tys. na płace, z czego wykorzystanych jest 73tys., a mimo to mogę zaoferować maxymalnie 7,5tys w kontrakcie. Niech ktoś pomoże, bo mam kasę na kupno dobrego piłkarza, ale nie mam szans go opłacić...

Nawet jak dam suwak finansów maxymalnie na płace, to przy 200tys. budżetu płacowego mogę zaproponować 14,5tys... Przecież to jest kpina

 yuppy Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 13:05    #7
Ja również mam problem z kontraktami - ściślej to nie mogę zaoferować Novo i Ljuboji nowych kontraktów (takich jak chcą) a klauzula w kontrakcie (większa pensja za rozegranie meczy w reprezentacji) nie pomaga nic w podpisaniu kontraktów. Ma ktoś jakieś pomysły jak podpisać z tymi piłkarzami nowy kontrakt?

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 15:31    #8
mozecie tez im edytowac w edytorze kontrakt. ale to takie troche oszustwo. ja sobie raz powiekszylem reputacje lechem (tak do sprawdzenia) przy takich samych finansach jakich mialem na normalnej reputacji moglem zaoferowac ponad 2 razy wiecej na tydizen kasy
VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2012 17:51    #9
To jest chyba tak, że piłkarzom którzy są wychowankami klubu można proponować nawet 2x większą pensje. Wszystko też zależy od reputacji piłkarza, jak ściągniesz jakiegoś cieniasa i jeszcze starego który wg zarządu klubu nic nie da to ci nie dadzą dużo pieniędzy na kontrakt.
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.