Strona

Football Manager zawiesza się podczas gry...

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2009, 13:57    Pytanie
Cześć...

Mam problem który polega na tym że nie da sie grac wogole;;/;/ wlaczylem FMa i grajac mecz zawiesza sie i nic nie moge zrobic musze zresetowac PC!!!! juz ktorys raz tak mam;/ na początku tak nie mialem od tyg. zaczelo mi sie tak robic;/ o co chodzi?:(
(L)

 Kaniosz Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2008
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2009 15:06    #160
Miałem podobnie, tylko mi zacinało się podczas meczu lub przed samym meczem, i to tak ze musiałem czekać z 5 minut,walnąć parę razy w procka lub po prostu restart kompa.Musisz ustawić mniejszą bazę danych i podczas gry nie mieć otwartych innych aplikacji i jak grasz to nie minimalizuj często fma bo ci sieknie i będziesz musiał walić restarta.Nie rób formata ani zadnych eksperymentów .. poprostu musisz rozruszać grę i mieć odpaloną tylko i wyłącznie ją.
" Joan Laporta zawsze miał problem z wielkością Realu Madryt " - Florentino Perez

 Kelrik Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2010 13:17    #161
W tym co mówi Kaniosz może być sporo racji. Mi gra w ciągu ostatniego tygodnia zawiesiła się 2 razy kiedy miałem włączonego klienta torrent. Nie zmienia to faktu że wszystkie te zawieszki dzieją się w trakcie trybu 3D. Łudze się że to błąd SI które sie po prostu przeliczyło po raz kolejny z wymaganiami sprzętowymi, może 3 łatka coś zmieni. Wątpie by chodziło o zasilacz skoro zawieszka dotyczy jednej gry...

 krolik12345 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2010 13:04    #162
mi najczęściej zacina się gdy chcę kliknąć na kogoś profil. Często dzieje się to w podpowiedziach asystentów, którzy polecają mi jakiegoś gracza ... kompa mam przeciętnego, ale FM 10 wejdzie. Więc to jest problem jakiegoś błędu gry, czy po prostu ja mam coś skopane?? nie znam sie za bardzo, ale czy jest to mozliwe zeby działo się to przez zły zasilacz?
nie korzystam z 3D, jesli o to chodzi, baze danych wybieram pod mojego kompa, nie przekraczając dozwolonej ilości piłkarzy. jak juz powiedziałem, gra ścina się najczęściej po kliknięciu na profil jakiegoś zawodnika bądź trenera

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.01.2010 o godz. 13:28

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2010 15:06    #163
zamówiłem zasilacz tej samej marki co mialem wczesniej zobaczymy czy to jest wina zasiliacza...
(L)

 LOLECZeX Młody aktywista

Postów: 481
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2010 15:35    #164
W sensie, że Modecoma, czy Codegena, bo jak tego 2 to musisz mieć nieźle w głowie, to chyba najgorszy zasilacz jaki jest na rynku, no może obok innych Tracerów, Feelów itp. Po prostu szkoda kasy, Modecoma MC(nie Feela) można spokojnie poniżej 100zł dorwać, nawet 350W będzie lepszy niż 10292012W od Codegena :)

EDIT:
Widzę, że zamówiłeś Feela, gratulacje, kolejne za przeproszeniem gówno, szczególnie ten, miałem do czynienia, padały zazwyczaj bardzo szybko, w ogóle nie wiem po co Modecom to wydaje, tylko swoją markę zaniża, sama cena, pierwsze porządne zasilacze zaczynają się koło 100zł(MC, Gigabyte, Amacrox 350W) o ile MC to jeden z lepszych tanich zasilaczy to Feel niczym lepszym od Codegena się nie wyróżnia, no może Feel III daje rade, ale i tak się do tego nie przekonam... Jeżeli coś tańszego, to może od Gigabyte 400W, kupiłem, bo Modecoma MC 400W nie było i nie narzekam, ciągnie GF 9600GT, E2200, nawet po podkręceniu na ponad 3GHz.

Rozglądaj się za takimi:
http://alleg(...)50w.html

http://alleg(...)bry.html

To są przykłady, ale te są dobre, tu nawet nie chodzi o FM'a, po prostu szkoda komputera, taki zasilacz jak się spali, a to co zamówiłeś, żadnych zabezpieczeń nie ma, zresztą jak Codegen itp. itd. zazwyczaj zostawia pamiątkę w postaci spalonej płyty głównej, procesora itp. :)

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 02.01.2010 o godz. 15:48

 patryk_augustow Młody aktywista

Postów: 437
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2007
Skąd: Augustów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2010 16:49    #165
Brawo! Wspomnisz nasze rady. gdy będziesz wietrzył dym z pokoju po spaleniu kompa (ewentualnym, lecz mocno prawdopodobnym).
Oprócz tych, co kolega wyżej podał możesz poszukać np. Chiefteca, Fortrona. Też koło 90-100 zł można dorwać.
"Świat wiele się zmieni, gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w*******i"

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2010 22:45    #166
zrezygnowalem z tego zasilacza... wole pożyczyc sobie od kogos z tych lepszych marek co pisaliscie przed zakupem bo nie chce wydac 100 zeby okazało sie ze to nic nie dało;/
(L)

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2010 00:00    #167
spróbuj wymienić matrycę :))))))
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2010 00:50    #168
[quote=parachutes]spróbuj wymienić matrycę :))))))[/quote]

buhahaha ale smieszne! ;|

krolik12345 a jakiej marki Ty masz zasilacz???
(L)

 Desperation88 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2007
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2010 14:01    #169
Panowie co powiecie na to?

Gram sobie w najnowszego FM'a jak gdyby nigdy nic. Meczyk na szczycie przeciwko L'poolowi. Tryb 3D - i w końcówce zwiecha samej gry. Deszcz pada, panowie biegają w miejscu, nic nie da się kliknąć, ani nawet wejść do taktyki.

Otwieram menadżer zadań a tam zżera fm nagle 1 giga pamięci i 65% zasobów procesora, a ja z grą nic nie mogę zrobić - cały system działa normalnie, bo właśnie do was piszę.

Mam najnowszą Toshibę A500-13C i nie miałem żadnych problemów z FM'em ani żadną inną grą. Wersja gry. 10.2

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.