FM Pre-order STEAM/HMV

 rybeusz89 Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2011, 12:27    Pytanie
Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć jak lepiej zaopatrzyć się w FM'a. Jako, ze to pierwsza moja taka misja w dniu premiery nie wiem, która opcja jest lepsza. Czy wybrać wersję przez STEAM, czy też zakupić wersję pudełkową. Rozumiem, ze jak steam to 21 października będę mógł pobrać grę przez Steam tak? Osobiście jednak jetem zwolennikiem wersji pudełkowych :P Ale tu też jest mały problem, bo mieszkam w Glasgow. HMV na swojej stronie podaje, że FM2012 będzie na półkach 21 października. Jako, że to największa sieć w UK nie powinno ich zabraknąć :P Aczkolwiek nie będę miał możliwości gry po Polsku :) A osobiście o wiele lepiej idzie mi gra, gdy rozumiem wszystko w 100%. :P

Przechodząc do setna. STEAM da mi możliwość ściągnięcia gry w j. polskim tak? Tylko weź tu teraz pobieraj 3-4 GB...W wersji pudełkowej pliczku z językiem polskim mieć nie będę, ale czy istnieje możlwiość, że ktoś z forumowiczów by mi go udostępnił ??

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.09.2011, 12:28

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2011 14:21    #1
Udostępnianie takich plików jest piractwem (bynajmniej na tej stronie i dla producenta - bo dla mnie np. nie jest ale każdy ma swoje zdanie i swoje sumienie) patrz ten temat.Przez Steam zapewne będziesz mógł ściągnąć grę w języku polskim albo zamów pudełkową wersje w np. "cd projekt", myślę ze oni bez problemu wyślą grę do Glasgow i nie tylko... - pozdrawiam

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 26.09.2011 o godz. 14:27

 rybeusz89 Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2011 15:20    #2
Po czym oczekiwać będę na grę z 2-3 tygodnie z cd projekt ;) Dziękuję, postoję ;) Dlaczego to niby jest propagowanie piractwa?

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2011 15:59    #3
Mówiąc bez ściemy, gdy kupisz FM-a w Glasgow i wejdziesz do internetu, to bez problemu znajdziesz plik z polską wersją językową. Czy to jest nielegalne? Tak, bo za tłumaczenie gry odpowiada CD Projekt, a z FM-a kupionego w Glasgow nie ma nic.

Możesz też zamówić FM-a w którymś z polskich sklepów w sieci, a jeszcze wcześniej po prostu ich zapytać czy zrealizują zagraniczną przesyłkę na ten dzień. Jeśli zależy Ci na wersji pudełkowej.

Użytkownik uznał post za pomocny

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2011 16:00    #4
Możesz odpowiednio wcześniej zamówić.Nie wiem dlaczego to jest piractwo,tak jak już pisałem dla mnie nie jest,a tak jak pisze kolega Pucek w internecie znajdziesz na pewno taki plik...pozdrawiam

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 26.09.2011 o godz. 16:02

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.