Strona

FM 2018 - błędy

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2017, 11:27    #1
A więc stało się. Grałeś sobie i wszystko było w porządku, szło całkiem nieźle i wydawało się, że nic nie jest w stanie powstrzymać tego zwycięskiego pochodu. Wtem znienacka podstępne Sports Interactive postanowiło utrudnić Ci życie i wprowadzić błąd. Choć w rzeczywistości mógłbyś się wstrzymać z donoszeniem, tak tutaj nie możesz wytrzymać i czym prędzej chcesz znaleźć miejsce, w którym możesz podzielić się swoim zdegustowaniem całą sytuacją. I to jest właśnie to miejsce!

Tutaj opisujemy wszystko, co według nas SI skopało w tej edycji Football Managera, jeżeli chodzi o grę. Zażalenia na temat rodzimej bazy danych składamy w tym temacie.

Tradycyjnie miejmy nadzieję, że problemów będzie jak najmniej. W zeszłym roku nie wyszliśmy z dziewięciu stron, więc trzymam kciuki.

Również tradycyjnie proszę o zachowanie kultury dyskusji i nie czepianie się siebie za zgłaszanie nawet najmniejszych rzeczy. Oczywiście najpierw sugeruję zapoznać się z tematem, zanim napiszecie "nie wiem, czy według mnie to błąd, ale..." bo możliwe że tak, to błąd i ktoś go wcześniej zauważył.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 maniek00 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2017 12:00    #2
https(drukopek)//zapodaj.net/8bb457ab94765.png.html

Rozpocznę od wspomnianych słów, bo najlepiej pasują, a jednak nie znalazłem nigdzie w tematach tego. Nie wiem, czy to błąd, ale... Jagiellonia Białystok oferująca po roku 15 mln euro i opłacanie ponad 300 tys. euro miesięcznie pensji za Ahmeda Musę (do tego średniaki ligi rumuńskiej, na screenie nie uchwyciłem także Servette Genewy i SKA Chabarowsk) można uznać za normalne? :D Pełna wersja, dziś koło 2 w nocy.

 kmaci3k Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2017
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2017 13:57    #3
Z tego co widzę to jest wypożyczenie do Jagielloni, a cenę wykupu można wtedy ustawić na w zasadzie dowolnie wysoką, niekoniecznie taką, która jest się w stanie później wyłożyć.

 Faith_l Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 22.10.2016
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2017 14:10    #4
W karcie piłkarza przedstawianej po obserwacji meczu z jego udziałem, często nie ma danych, np nazwiska gracza. Błąd był także w Becie.

 maniek00 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2017 21:24    #5
[quote="kmaci3k"]Z tego co widzę to jest wypożyczenie do Jagielloni, a cenę wykupu można wtedy ustawić na w zasadzie dowolnie wysoką, niekoniecznie taką, która jest się w stanie później wyłożyć.[/quote]

A nawet jeśli. Musa ma pensję na poziomie 316 tys. euro/miesiąc. Myślisz, że Jagiellonia byłaby w stanie sprostać takim wymaganiom finansowym? Bo ja w to mocno powątpiewam.

 youngroscoe Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
1
11.11.2017 10:16    #6
Hej, mam problem, fm kompletnie nie widzi moich savów. Czy lokalnie, czy w chmurze, po wyłączeniu gry i włączeniu jej na nowo, nie widać savów, mimo że w folderze są. Sprawdzałem spójność plików, robiłem reinstal i nic..

 sbt93 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2017 11:32    #7
Proszę państwa,mam problem. Różne błędy w grze przez 13 lat grania przerobiłem . Takiego nie widziałem.
"
football manager 2018 is running dangerously low on memory" Windows 10

Pomożecie?

 kedzior19 Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2005
Skąd: Pisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2017 12:20    #8
Po aktualizacji do pełnej wersji gra przestała się uruchamiać i pokazuje błąd " przepraszamy, coś poszło nie tak, w celu rozwiązania proszę odwiedzić..." Co można z tym zrobić?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2017 13:27    #9
Niestety znowu pojawia się błąd z FM 16, który bardzo irytował. Mianowicie – złe przyznawanie asyst, jakby gra sama nie łapała, co się dzieje. Rozegrałem 3 sparingi i już miałem 3 sytuacje z tym związane:
1. Małecki strzela strzela Panu Bogu w okno, piłka odbija się od jednego przeciwnika, potem od drugiego i napastnik wykorzystuje prezent. Błąd obrońcy (dobrze obniżona ocena) + asysta Małeckiego (z jakiej paki?)
2. Boguski płasko do Imaza, ten strzela w słupek, piłka odbija się od niego i od bramkarza, wraca w pole, gdzie dobija Ondrasek. Ondrasek gol, asysta Boguski (wtf?)
3. Po dośrodkowaniu wybija obrońca przeciwnika, przed polem karnym główkuje do przody Halilović, a tam Ondrasek trąca głową piłkę i strzela gola. Brak asysty Halilovicia ani kogokolwiek.

 peeste Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2017 13:39    #10
Po aktualizacj do 18.1.1 i zainstalowaniu lig polskich 2. i 3. Gra nie czyta mi żadnych saveów, taktyk, shortlist itd...
Czy jest ktoś kto może mi pomóc z tym problemem? Robiłem reinstal i dalej to samo... :/

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.