FM 2018 - błędy

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2017 23:09    #21
Przydałby się jakiś screen, bo na podstawie samego opisu to trudno cokolwiek powiedzieć.
twitter.com/Ceyvol

 priestosix Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2017 00:15    #22
Po prostu nie ma grafiki chorągiewki czy gwizdka jak jest faul itd. Może to wina tego, że gram na grafice najniższej.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2017 00:54    #23
Pisałem do golobiastego ;)

A co do Twojego problemu - te komunikaty zostały przeniesione na górny pasek. Może masz go zwiniętego i dlatego ich nie widzisz.
twitter.com/Ceyvol

 priestosix Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2017 09:44    #24
Ooo dzięki zerknę zaraz w meczu to napiszę.

 aberdeen Młody aktywista

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.04.2007
Skąd: Chartres
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2017 10:28    #25
Witam. Czy u was w Ajaxie tez brakuje wiekszosci sztabu szkoleniowego, i prezesa? Druga kwestia, to ze w klubach nizszych lig polskich (np Widzew, LKS, olonia Warszawa) wszyscy pilkarze przeniesieni sa do druzyny rezerw. Zaznaczam, ze gram na oryginalnej bazie danych. Sorry za brak polskich znakow.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2017 10:38    #26
@aberdeen
Jeśli chodzi o Ajax to Gietz wyjaśnił mi to już przy okazji bety, że może to być ze względów licencyjnych (np. Ajax nie wyraził zgody na zamieszczenie ich sztabu w grze). A co do drugiego pytania to nie wiem jak u innych ale ja tego problemu nie miałem.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2017 12:26    #27
[quote="aberdeen"]Witam. Czy u was w Ajaxie tez brakuje wiekszosci sztabu szkoleniowego, i prezesa? Druga kwestia, to ze w klubach nizszych lig polskich (np Widzew, LKS, olonia Warszawa) wszyscy pilkarze przeniesieni sa do druzyny rezerw. Zaznaczam, ze gram na oryginalnej bazie danych. Sorry za brak polskich znakow.[/quote]
Ajax - decyzja prawników Ajaxu którzy udzielają nam licencji, a my musimy iść za ich decyzjami. Nikt nie rozumie dlaczego, oni chyba też ...
Polonia, ŁKS, Widzew - taki błąd pojawił się ostatniego dnia testów, jest zgłoszony, dotyczy pojedynczych zespołów, jeszcze nie udało się znaleźć co go powoduje. Znika gdy zespoły są w grywalnych ligach (np. po wgraniu tutejszego dodatku z III ligą).

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2017 12:37    #28
[quote="pawlas83"]Seryjnie łapanie kontuzji. Chyba że jest to błąd w niższych ligach polskich. Gram Widzewem. Bramkarz łapię kontuzję w ciągu tygodnia, skręcenie stawu skokowego i 8 tyg. przerwy od gry...czy tylko mnie się wydaje to trochę za dużo?? Tego samego dnia kolejny zawodnik identyczna kontuzja i identyczny czas niezdolności do gry. Miałem już tak 3 razy. Raz przypadek, drugi raz ktoś z developerów mnie nie lubi ale trzeci raz to już niepojęte.[/quote]
Wiedziałem że będą się pojawiać takie posty, więc zacząłem sobie wypisywać uraz w poszczególnych klubach w tym sezonie, pamiętając o tym że o większości kontuzji, zwłaszcza krótkich się nie dowiadujemy. Dla Cracovii naliczyłem 13 urazów, w tym cztery Miro Covilo (złamanie kości jarzmowej, naciągnięcie więzadeł w meczu z Lechem, naciągnięcie więzadeł w drugim kolanie od razu po powrocie i zatrucie pokarmowe), 15 w Legii czy 14 w Piaście (gdzie kontuzję mieli już chyba wszyscy kluczowi zawodnicy: Vassiljev dwie, Zivec, Hebert, Bukata). Jest bardzo dużo urazów w rzeczywistości, piłkarze ciągle grają z kontuzjami, w Pucharze Polski ostatnio zespoły nie miały pełnych ławek ze względu na ilość kontuzji.

 blanco19 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2016
Skąd: Biała Podlaska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2017 12:37    #29
U mnie wyskakuje mega frustrujący błąd, który rozwiąże pewnie dopiero jakieś uaktualnienie. Przy co 2, 3 zapisywaniu gry albo wyłącza mi grę, albo wręcz komputer (blue screen). Mam Windows 10.

 paranoix Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2017 21:32    #30
Cześć, gra nie zapisuje mi się lokalnie tylko w chmurze, przy zapisywaniu lokalnym mam komunikat że zapis gry zakończył się niepowodzeniem, miejsca na dysku mam ponad 200GB, więc nie jest to problem miejsca. Miał ktoś podobny problem ?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.