Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 Sh0cKeR Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 21:44    #360
Mi osobiście Crash wyskoczył tylko raz, pomogło usunięcie go z folderu w którym miałem zainstalowanego FM'a. Spróbujcie tak. Mam nadzieję że pomogłem. :)
.

 djhunter Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2012 20:56    #361
Mam dosyć nietypowy problem z crash dumps'ami w FM-ie 2012.
Mianowicie parę dni temu zainstalowałem grę i zacząłem nowy sezon i na początku było wszystko OK. Przeszedłem cały okres przygotowawczy, zagrałem w sumie ok 10 meczy i nie miałem żadnych problemów. Niestety nagle zaczęły mi wyskakiwać crashe podczas praktycznie każdego meczu (może 1 na 10 uda mi się dograć do końca bez błędu). Crashe wyskakują w różnych minutach, czasami na początku, czasami na końcu, a najczęściej chyba po przeprowadzeniu rozmowy motywacyjnej w przerwie i powrocie do gry. Ale co jest w tym ciekawe to to, że po każdym crashu zapisuje mi się taki plik:
http:(...)ile.html w folderze "Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2012".
Nie widziałem jeszcze w całym temacie, żeby ktoś też tak miał...
Próbowałem już chyba wszystkich sposobów, które tutaj podawaliście - usuwałem folder crash dumps, usunąłem cały folder "Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Sports Interactive", przeinstalowałem całą grę, niestety cały czas jest tak samo i nie da się grać, bo przecież nie będę szedł przed każdym meczem na urlop (a jestem pewien, że to nie chodzi o jeden konkretny, bo jeden mimo błędów udało mi się raz dokończyć i z następnym jest dokładnie tak samo, zresztą próbowałem też rozpocząć nową grę i od pierwszego meczu działo się tak samo...).
Dodam tylko, że raz (mniej więcej na początku występowania tych crashy) miałem tak, że w trakcie meczu wyskoczył mi błąd, ale gra szła dalej i normalnie dokończyłem mecz, zapisałem grę na nowym save'ie (w razie jakby miał być z nim później jakiś problem) i dopiero wszystko zamknąłem - na dodatek save normalnie działał...
Gram w serię FM-a od części CM3 i miałem już masę różnych problemów z crashami, z jednymi radziłem sobie lepiej, z drugimi gorzej, ale takich jazd przez cały czas jeszcze nigdy nie miałem...:/
Jeśli ktoś ma jakikolwiek pomysł czym to może być spowodowane i co można by było jeszcze zrobić, żeby jakoś sobie z tymi crashami poradzić, lub sam miał taką sytuację, jak opisana przeze mnie powyżej, to bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź! Z góry bardzo dziękuję :)

 Azuryt Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Szarów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2012 14:29    #362
[quote="DiDi1992"]Czy jest jakies rozwiazanie na Crash Dumpa podczas wchodzenia w liste zyczen lub nawet wyszukiwanie pilkarzy? Denerwuje mnie to bo nie moge wyszukac pilkarzy bez kontraktu itp itd...[/quote]

Spróbuj zmienić skórkę.

 airwolf2 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.03.2012 00:44    #363
djhunter

Rozwiązałeś może swój problem? mi on się zaczął pojawiać po zaktualizowaniu transferów. W około 66 minucie meczu błąd. Też już na miliony sposobów to przerabiałem i nic.

 Titto Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2012 23:09    #364
Witam, mam pewien problem w FM 12 w połowie pierwszego uruchomionego meczu pojawia mi się błąd konkretnie http://scr.h(...)/ebymfgn mam fm-11 i tam taki błąd nie wyskakuje. Bardzo proszę o pomoc wydałem trochę na tą grę i trochę głupio by było przerwać po 1 miesiącu grania. Pozdrawiam.

 gruchalbn Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 370
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 19:03    #365
Czy ktoś spotkał się z problemem Crash'a podczas dodawania nowych lig do gry.
Kończę pierwszy sezon w polskiej lidze i chciałem sobie załadować dodatkowo kilka innych lig (angielska, hiszpańska itd).
Lecz za każdym razem gdy dochodzi do daty w której liga ma zacząć być aktywna wywala mi crash'a :(
Próbowałem urlopem przechodzić tą datę - nic nie pomaga/
Próbowałem różne konfiguracje dodawanych lig (pojedynczo, parami dnia w których się aktywują, chaotycznie) - nic nie pomaga.

Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł? Bo dopiero jestem po pierwszym sezonie, jest jakaś nadzieja że później to minie?
Może to wina nieoficjalnych uaktualnień lig ??
Chętnie przeczytam wszystkie sugestie które mógłby pomóc rozwiązać mi problem.
Z góry dzięki :)

 vlacco Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2012 18:48    #366
Mam problem z crash dumps. Kiedy chcę przejść do nowego sezonu (26 czerwca 2013) to za każdym razem wyskakuje mi błąd. Ktoś może mi wyjaśnić, co mogę zrobić?

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2012 09:59    #367
Siema!
Mam taki problem, otóż po sprawdzeniu spójności plików, zainstalowałem sobie te najnowsze łatki odpalam grę a tam jeszcze na tych napisach, że odnaleziono błąd '' [...] crash drumps 12.2.2. Więc usunąłem ten plik, wyrzuciłem crasha z Dokumentów ale to nic nie dało i nadal mi się to wyświetla...
FM 12

 Jero Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2010
Skąd: Lubliniec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2012 19:48    #368
Niestety mnie strasznie to zniechęca... czasem nie zapiszę gry przez cały dzień i nagle na koniec crash i dziekuję :/ Ze złości aż odinstalowałem grę... Być może problemem jest zbyt duża ilość grafiki dograna do gry? Mimo wszystko muszę odpocząć bo czasem zastanawiam się nad sensem tracenia tylu godzin by oberwać crashem :/

Prosta rada! SAVE przynajmniej co miesiąc w grze. Gorzej gdy ktoś nie umie przejść określonej daty? (Jeśli to w meczu to może urlop)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.04.2012 o godz. 19:49

 Gajek22 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2012 20:00    #369
Ja zawsze zapisuję przed meczem, w razie Crash'a wczytuje od nowa, czasem zdarza się to także przy próbie zaoferowania kontraktu. Bardzo wkurzający problem :(.
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy."

"W życiu piękne są tylko chwile."

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.