Strona

Crash Dumps - temat do problemów i dyskusji

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008, 16:20    Pytanie
Ludzie help znowu mam CrashDumpsa, formatowałem dyski niewiem co robić nie mogę grać :/ plis doradźcie coś ja nie chcę do końca listopada grać bez Fmów :/ (mam nadzieje że chociaż w 2009 nie będę takiego czegoś miał) co robić może ktoś miał taki kłopot i to naprawił ?

 Spinx Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008 16:51    #1
Hmm... wydaje mi się, że masz piracką wersję gry. Chociaż przy oryginałach też się tak dzieje... Może dysk masz uszkodzony? Też może to być przyczyną... Spróbuj zainstalować CCleaner i pousuwaj klucze...

 Rdeq Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 610
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008 17:05    #2
To, że ma CrashDumpsa nie oznacza, że ma pirata... Poczytaj FAQ:
[quote=FAQ]Jeden z bardziej znanych błędów wyskakujących podczas gry, którego wyeliminowanie nie zostało jeszcze do końca rozpracowane. Wielu użytkowników poleca usunięcie ukrytego folderu crash dumps z folderu SI w Moich Dokumentach.[/quote]
Spróbuj, może zadziała.

 Qcu Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008 17:13    #3
[quote2=Rdeq7]To, że ma CrashDumpsa nie oznacza, że ma pirata... Poczytaj FAQ:
[quote=FAQ]Jeden z bardziej znanych błędów wyskakujących podczas gry, którego wyeliminowanie nie zostało jeszcze do końca rozpracowane. Wielu użytkowników poleca usunięcie ukrytego folderu crash dumps z folderu SI w Moich Dokumentach.[/quote]
Spróbuj, może zadziała.[/quote2]

A moja rada: Probuj do skutku. Mialem tak ze chyba z 5 razy pod rzad zaraz po odpaleniu gry wyskakiwal mi crash dump. W koncu przestalo i jest git

 Spinx Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2008 18:20    #4
[quote2=Rdeq7]To, że ma CrashDumpsa nie oznacza, że ma pirata... Poczytaj FAQ:
[quote=FAQ]Jeden z bardziej znanych błędów wyskakujących podczas gry, którego wyeliminowanie nie zostało jeszcze do końca rozpracowane. Wielu użytkowników poleca usunięcie ukrytego folderu crash dumps z folderu SI w Moich Dokumentach.[/quote]
Spróbuj, może zadziała.[/quote2]


Wiem wiem.. ale nigdy nie miałem tego błędu. A z tego co mi znajomi pisali.. akurat oni mają piraty, to że mają ten błąd.. Ja osobiście mam oryginał i tego typu błędu nie miałem:)

mkanius zrób tak jak jest napisane w FAQ

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2008 14:12    #5
Nie nie mam pirata. Pucek mi pomógł i raczej na 80% jest to wina updatu na którym grałem zagram na 802 bez żadnych updatów i zobaczę(gdy byłem na urlopie mi wyskakiwał błąd) a jak nie pomoże to sforamtuje jeszcze raz

 mkanius Przodownik pracy

Postów: 747
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2007
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2008 21:38    #6
Znowu mi wyskakuje :/

 kl3ju Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2007
Skąd: Sieradz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.09.2008 00:14    #7
Mi też to często wyskakuje... a najczęściej jak "jadę" na urlop... wtedy to już wogóle... strasznie mnie to irytuje dlatego nie mogę się doczekać "dwatysiącedziewiątki", cieplutkiej i prosto z półki sklepowej....

 Jark4 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2008
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.09.2008 09:25    #8
Nic nie zrobisz po save. Następnym razem rób kopie zapasowe save.

 MagMagik... Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2008 20:37    #9
Mi też ostatnio wyskoczył crash dumps ale zrobłem taki myk.Zeskanowałem dysk C: skanerem systemowym,który pojawia się przy resecie ręcznym komputera (wywołać go można też przez zaznaczenie w moim komputerze dysku C:,wybraniu Właściwości->Narzędzia i pierwsza opcja bodajże wyszukaj błędy).Następnie załadowałem save`a z błędem i zapisałem go od razu w innym pliku.Załadowałem tamten plik i wszystko ładnie chodzi:)A i w międzyczasie jeszcze wyskoczył mi błąd,że nie może załadować zapisanego pliku.I takim prościutkim spposobem załatwiłem 2 błędy:)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.