Manifest użytkownika German
***
Ostatnimi czasy było naprawdę zajebiście. Sezon co prawda dopiero się zaczął ale pracy było tak mało, że większość dnia mogłem siedzieć w domu, palić fajki, pić kawę i napierdalać w FM’a na laptopie. Czasami odezwał się...