Warunki budowy nowego stadionu.

 pel1906 Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2011, 23:30    Pytanie
Witam , rok 2036, sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej ale kiszę się na stadionie który posiada 30 164 miejsc. Kilka lat temu spłaciłem kredyt zaciągnięty na budowę obecnego stadionu, a nadal w siedzibie zarządu nie mogę sugerować ani rozbudowy ani budowy nowego stadionu. W poprzednim sezonie frekwencja wynosiła 29558. Jako ciekawostkę dodam że Wrexham na innym sejwie w tym samym roku grałem na 65 tysięczniku. W ostatnich latach decyduję się na masową wyprzedaż zawodników aby spróbować przenieśc się na nowy stadion. W poprzendich dwóch sezonach na czysto z transferów wyszedłem na plus 153 mln euro a mimo to stan konta wynosi 116 mln euro. Czy to zbyt niski stan konta jest odpowiedzialny za obecny stan rzeczy ( ale czy nie powinno być opcji rozmowy z zarządem o stadionie w takim wypadku?)? Reputacja klubu globalna wartość 440mln euro jeśli to miałoby znaczenie.

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 18:02    #20
[quote=xentos]Ruch mial rozgrywac wprawdzie mecze na Slaskim ale na zasadzie wynajmu, nie bylo mowy o tym aby klub zostal wlascicielem stadionu jak to ma miejsce w FM.[/quote]
W FM Ruch nie jest właścicielem ani stadionu Śląskiego, ani tego na Cichej. Za oba płaci symboliczne kwoty wynajmu, zgodnie z rzeczywistością i z przewidywaniami (w przypadku Śląskiego).
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 xentos Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2009
Skąd: katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 18:50    #21
[quote2=Kleyo][quote=xentos]Ruch mial rozgrywac wprawdzie mecze na Slaskim ale na zasadzie wynajmu, nie bylo mowy o tym aby klub zostal wlascicielem stadionu jak to ma miejsce w FM.[/quote]
W FM Ruch nie jest właścicielem ani stadionu Śląskiego, ani tego na Cichej. Za oba płaci symboliczne kwoty wynajmu, zgodnie z rzeczywistością i z przewidywaniami (w przypadku Śląskiego).[/quote2]


Niestety jestem w pracy wiec nie zrobie screena ale wiem co pisze w zakladce "baza treningowa" a jest tam napisane: wlasciciel- Ruch Chorzow i nie ma nic o wynajmnie a powinno byc .Poza tym jesli przez caly zeszly sezon grajac na Cichej ekploatacja obiektu zamknela sie w kwocie 400k a jeden miesiac nowego sezonu( juz na Slaskim) to juz kwota 1,3 mnl to nie moze byc mowy o symbolicznej zaplacie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.03.2012 o godz. 18:51

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 19:24    #22
W edytorze, bo akurat mam go odpalonego stadion na Cichej nie ma ustawionego właściciela, tak samo Śląski. Za wynajem stadionu na Cichej Ruch płaci (w grze) 5 zł, a ta kwota 400 tysięcy to koszt organizacji imprez masowych itp., a nie wynajem.

Jest jednak opcja, że w jakieś wcześniejszej bazie było coś źle ustawione.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 20:54    #23
Mnie się w FM 2010 zdarzyło jak grałem Austrią Wiedeń, że przenieśli mnie na Ernsta Happela :) A co do drugiego stadionu faktycznie wystarczy pogrzebać przy dacie powstania obiektu. Eksperyment zrobiłem co prawda na Allianz Arenie, która jak wiadomo jest za mała na potrzeby Bayernu, a zarząd i tak nie chciał zbudować nowego na ok. 85 tys., więc postanowiłem zestarzeć Pontona o 30 lat- nie podziałało, postarzyłem go jeszcze o kolejne 20 lat- też nic, w końcu okroiłem pojemność o 40 tys. i postawili mi molocha na 90 tys., a że w nazwie miał "Stadion Miejski" to zmieniłem we fake'u nazwę na BMW Arena (skoro Merc w Stuttgarcie, Audi w Ingolstadt, czy VW w Wolfsburgu mają "własny" stadion , to czemu nie BMW w Monachium :))
Tak na marginesie kto z was wie, że Juventus jest przyzakładowym klubem Fiata i duża część zarządi (w tym obecny) ma powiązania z włoskim koncernem (reklama New Holland na koszulkach, 1. prezes klubu, Edoardo Agnelli był synem założyciela Fiata)?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.