Warunki budowy nowego stadionu.

 pel1906 Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2011, 23:30    Pytanie
Witam , rok 2036, sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej ale kiszę się na stadionie który posiada 30 164 miejsc. Kilka lat temu spłaciłem kredyt zaciągnięty na budowę obecnego stadionu, a nadal w siedzibie zarządu nie mogę sugerować ani rozbudowy ani budowy nowego stadionu. W poprzednim sezonie frekwencja wynosiła 29558. Jako ciekawostkę dodam że Wrexham na innym sejwie w tym samym roku grałem na 65 tysięczniku. W ostatnich latach decyduję się na masową wyprzedaż zawodników aby spróbować przenieśc się na nowy stadion. W poprzendich dwóch sezonach na czysto z transferów wyszedłem na plus 153 mln euro a mimo to stan konta wynosi 116 mln euro. Czy to zbyt niski stan konta jest odpowiedzialny za obecny stan rzeczy ( ale czy nie powinno być opcji rozmowy z zarządem o stadionie w takim wypadku?)? Reputacja klubu globalna wartość 440mln euro jeśli to miałoby znaczenie.

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2011 20:07    #10
mnie niestety nie, ale byłem na dobrej drodze której nie zdążyłem dokończyć, gdyż wyszedł patch 11.3 i uznałem, że pieprzę Bogdankę Łęczna na patchu 11.2.1 a miałem już taki mały pierdolnik na 15 tys. i szykowało się coś grubszego, ale nie dotrwałem do czerwca z tą karierą :) Choć możesz mieć niestetety rację, że tylko 1 nowy można wybudować.

 rasi_ag Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2012 21:07    #11
można wybudować drugi stadion. jednak dopiero po 20 latach od wybudowania pierwszego. Zmień w FMRTE datę budowy pierwszego stadionu tak by miał jakieś 25 lat i opcja budowy nastepnego powinna się od razu pojawić. Przynajmniej tak wyniki z moich prób. Napisz czy u Ciebie też zadziałało:)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2012 21:44    #12
Najpierw się rozbudowuje obiekt, potem stawia nowy, więc okres budowy nie odgrywa tu żadnej roli. Dużo zależy od Twojej pozycji w klubie wobec zarządu i kibiców. Mi wybudowali stadion, nawet własnego imienia.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 rasi_ag Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2012 22:10    #13
Jacko - nie mogę się z Tobą zgodzić. Jasne, że najpierw się stadion rozbudowuje a dopiero potem buduje nowy. W moim przypadku pierwszy nowy stadion powstał w roku 2013. już po roku został rozbudowany. swoją maksymalną wielkość uzyskał po jakichś 5 latach. przez następne 15 wściekałem się na zarząd, że nie chcą nawet rozmawiać o nowym (opcja była nieaktywna). co do sukcesów: właściwie zmonopolizowałem ligę polską, kilkakrotnie wygrałem LM, reputację mam "światową". A mimo to opcja rozbudowy stadionu pojawiło się równo 20 lat po wybudowaniu pierwszego. Wiedziony ciekawością, wrzuciłem jakiś stary save, sprzed 3 czy 4 sezonów, w FMRTE cofnąłem datę zbudowania stadiony, tak by była 20 lat wcześniejsza i... opcja zrobiła się aktywna. Manewr ten powtórzyłem z kilkoma innymi klubami - za każdym razem konieczna była zmiana daty budowy stadionu na minimum 20 lat, by tą funkcję odblokować.

 star199 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2012 10:04    #14
Dużo zależy od zarządu , sukcesów , wiadomo lidze oraz finansów .
Przyklad dam swój 2030 rok budowa nowego stadionu na 60tys przy budżecie jakoś 35mln Funtów do tego kredyt nie pamiętam ile na 15lat .
A wcześniej stary rozbudowywany średnio co 5lat

edit

Dodam do tego że nie prosiłem o rozbudowe stadionu

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.01.2012 o godz. 10:05

 xentos Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2009
Skąd: katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 12:30    #15
Jestem chyba jedynym graczem ktory przy pomocy edytora pomniejszyl stadion a to dlatego ze ktos sobie wymyslil przeprowadzke Ruchu Chorzow na Stadion Slaski. Nie oszukujmy sie, Ruchu nie stac na utrzymanie takiego molocha ( 1,3 mln/ mies) dlatego pomniejszylem stadion do 10k (tyle ma stadion na Cichej) ale co ciekawe zarzad chetnie sie zgodzil ten stadion rozbudowac :)

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 14:49    #16
[quote=pel1906]Ale ja nie mam nawet opcji od kilkunastu lat aby zagadać o rozbudowę albo budowę nowego stadionu, ciężko w takiej sytuacji liczyć na szczęście. Inne prośby do zarządu są dostępne i spełniane zazwyczaj. Może jakiś bug że 2 stadionu nie mogę zbudować. Jestem na urlopie zobaczymy czy coś zmieni się.[/quote]

Najedź myszką na szary (nieaktywny) napis tytułu rozmowy, a wyświetli Ci, dlaczego obecnie nie możesz o tym gadać. Co do rozbudowy, to zapewne chodzi o to, że masz już stadion rozbudowany do maksimum, a co do do budowy może być tak, że zarząd za Twoimi plecami podjął działania w sprawie budowy nowego stadionu. Po prostu najedź na tytuł nieaktywnej prośby a dowiesz się o co chodzi.

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 15:35    #17
[quote=xentos] a to dlatego ze ktos sobie wymyslil przeprowadzke Ruchu Chorzow na Stadion Slaski.[/quote]
Nie ktoś sobie wymyślił tylko takie było stanowisko zarządu w dniu oddawania bazy. Zresztą temat jest nadal aktualny, tyle tylko, że budowa ma poślizg. Były rozmowy na temat stadionu Piasta jako rezerwowy na wypadek gdyby Cicha nie dostała licencji. Ale gdzie Ruch będzie grał w przyszłym sezonie na ten moment pewnie nikt nie wie.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 xentos Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2009
Skąd: katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 16:15    #18
Ruch mial rozgrywac wprawdzie mecze na Slaskim ale na zasadzie wynajmu, nie bylo mowy o tym aby klub zostal wlascicielem stadionu jak to ma miejsce w FM.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 16:40    #19
JA słyszałem, że minimalny okres pomiędzy budową dwóch nowych stadionów to 15 lat. Mi z kolei chcą budować, ale nie ma kasy. Zresztą dziwne, stadion ponad 30k, klub jest beniaminkiem... La Ligi. Ale też nie rozumie po co budować o 10-20 tysięcy większy obiekt. Więc wolę zaczekać, może postawią 80 tysięcy.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.