Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2017 20:20    #671
@Zwolay mi akurat chodziło wyłącznie o przypadek tych spalonych gdzie sprawa wydaje mi się dosyć trudna do ogarnięcia, a problem pojawił się dopiero w tym FMie gdzie zgaduję że nie mieli czasu tego porządnie zrobić i testować bo zmiana przepisów mogła ich zaskoczyć, a terminu wydania gry przecież nie zmienią... I zgadzam się, że są w grze pewne "pierdółki" które dało by się z pewnością załatwić łatką, a są też elementy które niedomagają od więcej niż tej wersji FMa i oczekiwał bym że skoro coś było źle zrobione w poprzednim roku to w nowej wersji już to naprawią. Np. powołania do reprezentacji. Bo niszczy mi psychikę jak widzę że siedemnastolatek strzela w ekstraklasie 28 bramek w jednym sezonie i nie jest powołany nawet do kadry u-19.

 facemob Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2017 09:56    #672
[quote="Makaronczterojajeczny"]Anglia też dusiła i dusiła i był remis, Angola prowadziła z Mali 4:0, tyle tylko,że ja od gry logicznej oczekuję konsekwencji i logiki a nie losowań. A logiki brak, chociażby dla tego,że mecz grany w całości jest inny niż grany skrótami[/quote]

A ja się cieszę w sumei czasem z tego, bo lubię realistyczną rozgrywkę, a nie wygrywać np Lechem rok w rok ligę i ligę mistrzów. wzloty i upadki to jest to! :)

 bartton Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.08.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.05.2017 16:03    #673
Kurwa mać, jebany skrypt. 2:0 do przerwy z jakimiś ogórkami z Mołdawii, żeby dostać jebany remis 2:2 w doliczonym czasie gry. I to wszystko w 1 rundzie eliminacji do Ligii Europejskiej.
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej." A. Einstein

"War. War never changes" Fallout

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
20.05.2017 13:20    #674
Mimo wkurwiających chwil to co potrafiłem osiągnąć przez pół niespełna rok w tej grze...

Klubowe Mistrzostwa Świata - Manchester City
Superpuchar Europy - Manchester City
Liga Mistrzów - Manchester City
Liga Angielska - Manchester City ( 2 tytuły )
Tarcza Wspólnoty - Manchester City ( 3 razy )
Angelski Puchar Ligi - Manchester City
Puchar Anglii - Manchester City

Mistrzostwo Polski - Piast Gliwice

Puchar Francji - Paris Saint Germain
Mistrzostwo Francji - Paris Saint Germain
Puchar Ligi Francuskiej - Paris Saint Germain

Mistrzostwo Hiszpanii - FC Barcelona

Liga angielska - Tottenham Hotspur
Superpuchar Europy - Tottenham Hotspur
Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur

Puchar Włoch - Inter Mediolan
Liga włoska - Inter Mediolan

Puchar Szkocji - Celtic Glasgow
Liga szkocka - Celtic Glasgow
Puchar ligi szkockiej - Celtic Glasgow

Włoska Serie B - Lazio Rzym
Włoska Serie C - Lazio Rzym
Superpuchar Włoskiej Ligi C1 - Lazio Rzym


Puchar Islandi - KR Rejkiawik
Islandzki Puchar Mistrzów - KR Rejkiawik

Islandzka 1 liga - Fram Rejkiawik

Puchar Polski - Lech Poznań
Superpuchar Polski - Lech Poznań
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
28.05.2017 12:07    #675
Dlaczego ta gra jest chora. Ano dlatego

Jagiellonia -Lechia 10(1) 32(12) 1:1
Lechia-Korona 19(12) 6(1) 1:1
Śląsk -Lechia 2(2) 18(11) 2:0 (ten mecz był grany 3 razy)

I wszystko w jednym sezonie i do tego na samym początku. Kabaret który ta gra uskutecznia budzi tylko moje politowanie.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2017 22:01    #676
Uwielbiam ten debilizm. 26(15): 3(3) wynik 1:2 kto te debilizmy tworzy. Ca 30 procent debilizmów w jednym sezonie. W ten badziew inaczej jak S&L się po prostu grac nie da, gdyż niczym nie różni się to od zwykłego totolotka.
No to co robimy S&L i co się dzieje 26(12) : 6(1) i 2:1. No szczęściem oddali jeden strzał no bo jakby były 2 celne to by było 2:2. NA szczęście jest to ostatnie wydanie tego syfu na który mnie naciągnięto. I będę se grał S&L bo tylko tak ta gra ma jakiś sens.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.05.2017 o godz. 22:08

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2017 09:12    #677
Makaron uwielbiam Twoje wpisy. Nie ma jak byc monotematyczny do bolu. My juz o tym wszystkim wiemy i uwielbiamy ten gnomizm, debilizm, symulanctwo etc.

 Rusio92 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2017
Skąd: Szczucin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2017 01:24    #678
Hej z góry przepraszam że piszę Tu ale oszalałęm gram w tą grę od niewiem której wersji ;) ale bardzo dawna ale pierwszy raz oszaląłem wiecię może o co chodzi z tym brexitem w grzę ??? bo 50 procent moich zawodników To anglicy ... i nagle stali sięobcokrajowcami czy mam jakąś szanse wyprostować sytuację czy zostaje mi sprzedać pół składu ?? gram Wisła Krk i mialem super skład miałem nadzieje zarobić trochę kasy na lidzę mistrzów i nagle nie mam pół składy ...

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2017 02:33    #679
Skoro Anglia wyszła u Ciebie z UE, to według zasad polskiej ligi traktowana jest na równi z Gruzją, Chinami czy Arabią Saudyjską. Nie ma opcji, by u zawodników zniknął status obcokrajowca za wyjątkiem możliwości uzyskania przez nich obywatelstwa któregoś z krajów należących do UE.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2017 10:01    #680
Odnośnie podglądu "poprzedniej oferta" która jest niedostępna przy negocjacjach kontraktowych macie tu wątek z oficjalnej dyskusji z SI:
https://commu(...)nch-173/

Komu się nie chce czytać to streszczę-walcie się gracze-patcha nie przewidujemy.Piszcie se na kartce jakie były poprzednie ustalenia jak wam coś nie pasuje albo jak macie sklerozę;)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution