Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2017 18:27    #651
@Equi

teraz się nad tym nie będę pastwił bo zrezygnowałem z prowadzenia Tottenhamu po przegranym meczu z Sunderlandem bo ta gra mnie kompletnie obrzydziła a co miałem zdobyć to zdobyłem a City i tak wygrało ligę także nie będę grał w tą patologiczną grę chyba że coś z ligi hiszpańskiej lub francuskiej bo angielska to mnie tak wkurwiła że prawie nie rozjebałem szafy obok bo takie absurdy leciały.Jak mi się zachce to znowu sobie pogram i coś wstawię,ale wątpię bo znowu mam patrzeć jak jeden zespół ma dominować całą ligę to ja podziękuję za ten syf.Jedynie co mogę napisać to że grałem systemem 4-3-3 z czego napastnicy to fałszywe "9" 2 pomocników bocznych to swobodni rozgrywający a środowy jako WPP-O a boczni obrońcy są na automacie a środkowy tradycyjnie środkowi.Drugi wariant to 4-4-2 gdzie 2 fałszywe "9" a cała linia pomocy na wsparciu ze skrzydłowymi również a boczni na automatycznie a środkowi nieco wysunięci,ale te ustawienie używałem na mecze ligi pucharowej czy PA.Poziom taktyki biegły i to wszystkie.Byłe też 3 wariant z jednym napastnikiem i 2 skrzydłowymi ofensywnymi i 2 środkowymi ze wsparciem i defensywnym.Mam wrażenie że liga angielska jest jak kostka gdzie decyduję rzut nią kto ma wygrać chociaż jeśli City na 20 sezonów wygrywa 17 razy to ja uważam że jest to czysta patologia.Wygrałem dopiero w 5 sezonie.Zespół zostawiłem taki jaki jest na nowy sezon a tutaj się okazuję że ja mimo trenowania każdego aspektu i rosnącym atrybutom graczy,dostaję bramki w plecy i porażki i zaczynam tracić dystans do lidera.Ja rozumiem że gra ma być nie za łatwa nie za trudna,ale gdy ta próbuję robić coś pod jeden zespół zwłaszcza że City było w przebudowie a mój zespół zna się rok po mistrzostwie i gra padlinę a inny po wzmocnieniu po słabej serii nagle wybucha i gra swoje jak City to ja twierdzę że takie coś nie ma sensu.Przeciwnicy dziwnym trafem tracą oddech i mają zadyszkę a City ma turbodoładowanie i zawsze wychodzi zwycięskie.Kolejne patologie to kontuzje i chore sumy za graczy i wyśmianie mnie przez real czy Barcelonę czy olewką przez City a przecież zdobyłem CL,ligę szkocką,włoską i angielską a oferty mi składają Liv,Chelsea i nawet City,tyle że oni zatrudniają kogoś innego i wolą zatrudnić jakiegoś ogórka z FC Porto co zdobył Ligę Europy niż kogoś kto ma CL w CV.Gracze z wysokimi atrybutami są ocenianie najpierw przez scouta na 4 lub 4,5 gwiazdki a potem na 2 po sezonie a i tak Real czy inne się interesują.Bramkarze puszczają takie szmaty i praktycznie każdy ma słaby mankament w postaci gry na przedpolu.Ta gra jest mocno niedopracowana i grając w tą wersję przez pół roku mogę śmiało powiedzieć że to najgorszy FM w jakiego grałem i żaden mnie tak nie wkurwił i nie zmęczył psychicznie.Nie wiem jak jest z nowszymi wersjami.ale ja mocno się zastanawiam nad kupnem 16 czy 17,bo to co się działo i dzieje w 15 to po prostu dobre dla masochistów.Podaję niżej krótki filmik na moim kanale odnośnie tego jak gra okradła mnie z punktu,no chyba ze takie cyrki nazywacie prawidłowym golem...
https://www.youtu(...)oBB7qy4I
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2017 23:05    #652
To znowu ja.
Chciałem poinformować, że piłkarze w młodym wieku (mimo dobrych ukrytych i akceptowalnego charakteru) to jakieś totalne pizdeczki.
Mogłem zrealizować w Milanie swój mokry sen o zespole talentów, ale za pięknie byłoby mieć wszystko ok.
Powody? Wiadomo, liga włoska, catecwelaccio, obrona 10 zawodnikami - no znamy to z historii. Wygrywasz u siebie 1:0 po farfoclu Berardiego w końcówce (którego i tak ukradłeś żydentusowi, bo zbyt mocny i sapał). Wcześniej - ponad 30 minut szarży (autentycznie), gry na wysokim ryzyku etc. Generalnie - jedna z najchujowszych taktyk do grania przeciwko. Zaraz obok 4-1-4-1, 4-5-1. Ja rozumiem, że jakaś turyńska bieda (drugi klub z Turynu) to marzy o remisie z AC Milan, ale to jest żałosny przykład braku determinacji i zwykłej złośliwości gry. Zabij i zdepcz całą potencjalną atrakcję, bo hurr durr 10 obrońców. Anyway - mecz się kończy, więc wyrażam głośno swoje niezadowolenie (głośno in game, w realnym świecie - nieco ciszej).

No i się zaczyna. Przychodzi taka biedna myśląca trzcinka (solidnie to przetłumaczyli, szanuję) Mokobe Tah i mówi, że hurr durr, bo to obraza, że pan manager czegoś od nas wymaga i w ogóle przeprosić natychmiast, w ramach zadośćuczynienia zrobić mi laskę stopami. No to grzecznie (to ważne) mówię, że tam są drzwi, radzę je zamknąć od drugiej strony, ja podejścia nie zmienię. Nie ściągnąłem tutaj bandy cipek, tylko utalentowanych piłkarzy, którym nie brakuje nic (trening, forma, pensje, premie, występy, taktyka) do tego, żeby zostać naprawdę uznaną marką. No to się MÓŻYN obraził i stwierdził, że jak tak, to ja hce do innego kulubu.

Raz, że ten pajac robi to trzeci raz w ciągu półtora sezonu. Zaczynam mieć tego dosyć. Skoro moją aspiracją jest łojenie klubów w LM, to nie zamierzam nawet udawać zadowolenia z wygranej po farfoclu i w sumie to bardziej błędzie obrony, niż moim kunszcie.
Dwa - w sukurs idą mu dwa kolejne mózgi - Jorge i Mauri. Pierwszy pyskował PÓŁTORA ROKU o nowy kontrakt - pograł sobie rok, gówno uderzyło do główki i już chciał 10 patyków/sezon. A o tym, że miał jeszcze 4 lata, jakoś dziwnym trafem wyleciało z łepetyny. Usłyszał odmowę, więc przez rok (!!!) był obrażony. Skasowałem to dopiero edytorem (to jest naprawdę kurwa porażka, takiego gówna nie robili zawodnicy porywczy i wybuchowi w poprzednich edycjach). Mauri to samo - oczekuje kurwa kokosów, w lidze ma formę i średnią na poziomie jakiś kopaczy ze środka tabeli. O LM nie wspomnę przez grzeczność. Na reprezentację Argentyny też nie jeździ (a rzekomo taki talent).

Do tego wszystkiego jest jeszcze Abate, ale on jest z definicji zjebany, stary, grzybieje i właściwie to gdyby nie to, że jest wychowankiem, wyjebałbym go po 2. sezonie.


Takie obrażanie się panienek zabija całą przyjemność z gry. Jak mam prowadzić zespół, gdzie gracze są normalni albo profesjonalni, a sezon w sezon mam takie gówno w szatni. Tzn wiadomo - mokobe już z klubu wypada i dziękuje, miarka się przebrała. Liczę na to, że południowoamerykańce dadzą sobie wreszcie siana. Wcześniej już zdążyli zrobić laskę swoim ziomeczkom z Ameryki Południowej (a jakże) o nowe kontrakty (a jakże). Bo taki Mammana, który chuja grał w spotkaniach o stawkę (ważne mecze = 2, nie wiem, czy się przylosowało, czy co, ale dramat jakiś) obraził się, że nie dostaje podwyżki po niecałym sezonie gry (i to gry takiej sobie, Galeano z FM11 to bankowo nie był).
Całe szczęście, jest trochę talencików w pierwszym zespole i udostępnionych U-20, bo to jakaś katastrofa jest.


Nie wiem, kto jest odpowiedzialny za zachowania piłkarzy i ich generowanie, ale albo znaczną część zdolnej młodzieży stanowią jakieś niedorobione mentalne gówniarze, albo ktoś, kto "projektował" zachowania wirtualnych graczy zdrowo pobalował z whiskey (czy co za siury piją te angole) i stworzył takie gówno. Na pierwszy rzut oka wszystko ok, raz powiesz coś, co się nie podoba - foh, odchodze.

Wirtualna świeczka dla wszystkich niedorobionych wirtualnych wersji prawdziwych piłkarzy [*]

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.04.2017 o godz. 23:06

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2017 20:13    #653
Ta gra jest odrealnionym gównem. Ostatni raz kupiłem menagera, ostatni... śpieszę z wyjaśnieniem.
Przez 1,5sezonu prowadzenia Nantes, dominowałem. W pierwszym sezonie wygrałem ligę i któryś tam puchar, odnosząc w lidze zaledwie 1porażkę i 2remisy. Dopuściłem się trzykrotnego wczytania gry żeby powtórzyć mecz i nie obchodzi mnie Twoje zdanie na ten temat. 1 w półfinale pucharu Francji z PSG bo kurwicy dostałem jak kapitan dostał czerwoną kartkę w drugiej minucie, przegrałem, wczytałem, wygrałem. I dwa razy w lidze, z porażki na remis i z porażki na zwycięstwo i to nie z silniejszymi od siebie.
Drugi sezon, liga mistrzów, mistrz kraju, jadziem. Niespełna pół sezonu dominacji, jeden remis w lidze i porażka z Arsenalem w grupie ligi mistrzów którą zakończyłem na pierwszym miejscu. I nagle, w grudniu, popołudniu zresztą, wszystko się zjebało, bez żadnego powodu, w sensie bez żadnego transferu z/do, bez żadnej kontuzji, bez żadnego odejścia członka sztabu, zmiany prezesa, bez żadnej kłótnie z zawodnikiem... po prostu nagle się wszystko zjebało i zacząłem i na 12meczy z rzędu, wygrałem tylko jeden. No i już tutaj należało by wkleić wielkie "CO KURWA?". Zadyszka, ktoś powie, a ja mu powiem zamknij ryj (bez urazy misie). I tutaj właśnie przejdziemy do ważnej kwestii. Bo cokolwiek by się w FM nie działo, to przecież jest argument że przecież to jest piłka, tu wszystko jest możliwe, to jest realistyczne, to jest losowe jak w życiu, życie życie jest nowelą.. no wiecie o co mi chodzi. Bo przecież Real też złapał zadyszkę po 40 zwycięstwach z rzędu (czy tam 40meczach bez porażki?). Bo przecież ktoś wklei screen ze statystyk z realnego meczu gdzie jakaś tam drużyna oddaje 40strzałów na bramkę i przegrywa 4-0 z drużyną która oddała 3strzały na bramkę, oczywiście że zdarza się wszystko. Tylko że my gramy w grę w której rzekomo podejmujemy ważne decyzje które rzekomo mają na coś wpływ, więc jakiekolwiek argumentowanie że przecież to że oddasz 100strzałów na bramkę przeciwnika a i tak przegrasz jest realistyczne, to że wygrywasz ze wszystkimi jak leci a przegrasz z kretesem z dwoma najgorszymi drużynami w lidze jest realistyczne, to że masz wysyp kontuzji i w ciągu tygodnia wypada Ci podstawowych zawodników na parę miesięcy jest realistyczne. Jedyne co jest w tym realistyczne i prawdziwe to wkurwienie i irytacja i zniszczone klawiatury. Slogany o realistyczności FM'a są tak kurwa zjebane i idiotyczne jak slogany typu "nie chcesz to nie graj". "polskie reage jest spoko", "hiphop ma łączyć a nie dzielić", "o gustach się nie dyskutuje", "PIS jest spoko". Po prostu umrzyj jeden z drugim skoro potrafisz absolutny debilizm FM argumentować i bronic.
Kontynuując opisywanie sytuacji w Nantes, po tych cudownych 12meczach lub jeszcze w trakcie, zacząłem kombinować, szukać powodu tego co się dzieje i sposobu żeby to naprawić. Zmiany, zmiany w taktyce, zmiany w sztabie, kombinacje, negocjacje, masturbacje. Dało to efekt porażek przeplatanych z remisami, przeplatanymi zwycięstwami, czyli lepiej ale do dominacji daleko, cóż. Na szczęście wygrałem z Sevillą po pięknym dwumeczu w lidze mistrzów po grupach i nadszedł czas na Atletico Madryt, no spoko se myślę. Termiarz ułożony tak że między pierwszym meczem a rewanżem tydzień przerwy i żadnego meczu pomiędzy, no spoko.
Oczywiście że ten mecz przegram, nawet głupio by było wygrać no ale... Zapisałem przed meczem, mecz zacząłem, przegrałem 4-0 grając w dziesiątkę po oczywiście idiotycznej czerwonej. W ogóle czerwone kartki to jest patologia tego menagera, był taki moment że łapałem czerwoną w meczach z rzędu. Że kapitan dostaje czerwoną na początku meczu, albo ktokolwiek dostaje czerwoną w 1minucie, abo wygrywam 3-0 i w 91minucie mój zawodnik postanawia kogoś zabić i dostaje czerwoną, pokurwiona gra.
Tak... wczytałem, zaczałem mecz z Atletico od nowa, powtarzam, ten mecz był oczywistą porażką ale zobaczycie o co mi chodzi. Postanowiłem się ustawić na defensywę zamiast na standardowo, przegrałem 4-0. Wczytałem, ustawiłem się na kontrataki ale dostawiłem obrońcę, ustawiłem taktykę z defensywnym pomocnikiem, przegrałem 4-0. Wczytałem, Defensywa, 5obrońców, defensywny pomocnik, indywidualne krycie, to tamto, przegrałem 4-0. Wczytałem, pozmieniałem zawodników trochę, powstrzymywanie, krycie, 5obroń... przegrałem 4-0. 6razy przegrałem 4-0 i raz przegrałem 5-0. Próbuje zaraz znów ale chyba już wiecie o co chodzi. O to chodzi że nie masz tu na nic wpływu. I wiecie co jest najlepsze, i każdy powinien mi to przyznać, że jakby sytuacja była identyczna, ale to ja bym prowadził At.M zamiast Nantes, to by ten mecz wyglądał zupełnie inaczej i ledwie dało by się go wygrać. Bo w FM nie ma miejsca na romantyzm, chyba że to Ty na nim ucierpisz, bo ktoś słabszy pokona Ciebie. Chuj ci w dupe Football Manager. Chuj w dupe twórcom tej gry. Pozdrawiam serdecznie, Kuba.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2017 09:01    #654
Bardzo ładna ocena tego badziewia, ale brakuje kilku ważnych drobiazgów. Jak cudowne powroty realizowane przez cudowne strzały z 30 metrów w ostatnich dwóch czy trzech minutach meczu. W tej durnej grze grając Senegalem w jednym tylko sezonie zremisowałem z Argentyną 3:3 prowadząc 3:0,zremisowałem z Niemcami 4:4 prowadząc 4:0,przegrałem z RPA 3:2 prowadząc 2:0 i z Togo 4:2 prowadząc 2:0. Kabaretem był finał mistrzostw świata gdzie prowadząc 2:0 przegrałem 7:4. Finał mistrzostw świata 7:4 co za Idiota stworzył te algorytmy

Skuteczność pierwszego strzału na poziomie 60 procent, oraz generalnie niższa o 30% skuteczność zespołu gracza. Tak na marginesie, wgrywałem kiedyś mecz z ostatnim zespołem ligi 10 razy i mimo notowań na gości 11:1 (chyba w takim formacie) przegrałem te 10 meczy. I na koniec moich uwag debilizm do kwadratu. Dla równoważnych drużyn wynik po 5 minutach 3:0 dla rywala (dwa takie mecze w sezonie).
Tak więc masz 100 % racji i nigdy więcej tego śmiecia tworzonego od lat w ten sam identyczny sposób oparty o prosty "rzut kostką" i wprowadzone do gry serie. Na pewno zauważyłeś,że bez żadnej konkretnej przyczyny Twój zespół gra jak cyborgi, by w ten sam sposób stać się zespołem "ciot". Ta gierka to całkowity brak logiki i jasnych i klarownych reguł,co zresztą widać gdy "specjaliści" od gry tłumaczą ,że wszystko jest możliwe. No więc nawet panowie specjaliści w tej grze wszystko nie jest możliwe,przynajmniej na początku, bo medale zdobywają te same zespoły.

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2017 09:56    #655
[quote="Gallacher"]@Equi

Podaję niżej krótki filmik na moim kanale odnośnie tego jak gra okradła mnie z punktu,no chyba ze takie cyrki nazywacie prawidłowym golem...
https://www.youtu(...)oBB7qy4I[/quote]

akurat ten gol prawidłowy, piłka odbiła sie od przeciwnika i dopiero wpadło pod nogi zawodnika Piasta

Ale z większą częścią się zgadzam. Dodam jeszcze, że nie ważne, czy gracz przeciwko Barcelonie czy innym zespołem preferującym grę piłką - bramką na 90 % dostaniesz po wrzutce. Jedyną taktyką gry jest gra jak Real Madryt 2017 plus ewentualne karne. O stałych fragmentach gry przeciwnika (szczególnie tych słabszych) szkoda pisać.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2017 23:07    #656
Po zdobyciu Totkami mistrza to teraz Tottenham zdobywa mistrza pod rząd a ja prowadząc City dostaje baty od nich jakby sytuacja odwracała się.Mimo że zdobyłem ligę włoską,polską,szkocką,hiszpańską,francuska i angielską Totkami i CL to mam wrażenie że ta gra bardziej próbuję ogłupić człowieka i jakby nie uwzględniała treningu a ciągłe mistrzostwa w lidze angielskiej to już jakaś pojebana hipokryzja a gdy ja gram przeciwko City w fazie play - off w CL to dostaję taki wpierdol że się dziwię jak to możliwe że gdy trafiam na City to nie mogę ich wyeliminować czy to Interem,PSG czy innym zespołem.Ta gra ma losowy algorytm co do graczy moim zdaniem i choćbyś miał dobrze przepracowany okres itd. to zespół inny zostanie wybrany jako mistrza i koniec.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2017 17:29    #657
http://www.fotos(...)8db9c439 ostatnie mecze jasno pokazuję na czym kurestwo tej gry polega.Tottenham z którym zdobyłem mistrza w którymś tam roku już 7 raz pod rząd wygrywa ligę i jawnie widać że gra ustawia sobie mistrza z poprzedniego sezonu by uniemożliwić wygranie ligi angielskiej.Trenowanie obrony czy ataku nawet na wysokim stopniu pokazuję że strzelam 1 gola a tracę kilka.Ta gra jest poroniona jak sami jej twórcy którzy ją napisali.Gra ma ten sam chory syf jak City gdzie pod koniec dostawali doładowania a ja jak sami widzicie musiałem przejebać te mecze bo mistrz z poprzedniego sezonu musi być mistrzem w kolejnym i nie wolno mi go zdobyć i na dodatek Totki są w finale CL i PA które pewnie też zdobędą i będą miały 4 puchary w ciągu sezonu :D chora pojebana gra gdzie w rok w rok mistrz Anglii jedzie każdego jak walec i jest mistrzem.Szkoda gadać.Kto nie ma stalowych nerwów i cierpliwości to nie powinien w to grać a ja nawet mimo anielskiej cierpliwości nie raz kopie w biurko bo to jest po prostu absurd co gra wyprawia.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2017 20:33    #658
A zauważyliście jak są skopane spalone? Mnie już kilka razy się zdarzyło błędne odgwizdanie spalonego (na powtórce widać że spalonego nie było) ale najbardziej wkurzające jest to że sędzia czasem przerywa akcję za wcześnie-biegnie 2 piłkarzy,jeden jest na spalonym drugi nie,żaden nie zdąży dobiec do piłki (nawet ten drugi) a już jest gwizdek...no sorry-babol jakich mało.Tak samo jak brak podglądu opcji "poprzednia oferta" przy negocjowaniu kontraktu z piłkarzem...napisałem o tym na forum SI ,oni na to że taki babol nie występuje jedynie w wersji eng ale żadnych patchów już nie planują....sorry Panowie-kupiliśmy wersję beta gry a zapłaciliśmy jak za pełnowartościowy produkt...najgorsze jest to że pewnie i tak kupimy osiemnastkę....

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2017 23:12    #659
Z całym szacunkiem do Was ale pieprzycie trzy po trzy. Zaraz będziecie żalić się na to, że są karne, auty, że biega 22 zawodników, że gra jest produkcji UK, itp tid.

Wkurwia cię gra - uważasz, że to gniot - znajdź inną, która pochłonie cie do reszty.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.05.2017 o godz. 23:12

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2017 23:36    #660
[quote="romantico"]Z całym szacunkiem do Was ale pieprzycie trzy po trzy. Zaraz będziecie żalić się na to, że są karne, auty, że biega 22 zawodników, że gra jest produkcji UK, itp tid.

Wkurwia cię gra - uważasz, że to gniot - znajdź inną, która pochłonie cie do reszty.[/quote]

Założę się że nie raz się wkurwiałeś na tą grę zresztą po to jest ten wątek by wylewać swoje złości.Gra momentami po prostu doprowadza człowieka to kurwicy zresztą jak wytłumaczyć że grasz świetne mecze a potem nagle gra ci mówi"sorki,mistrza zdobędzie obecny mistrz a ty niestety nie wygrasz" i tak dzieje co roku.Najlepiej powiedzieć"znajdź inną",ale może ludzie mimo tego nadal grają bo wierzę że się uda tak jak ja.Trenujesz ofensywne a przychodzi do meczu a ty przegrywasz z beniaminkiem i twoje szanse na mistrza spadają do zera.Nie wkurwiłoby cię to ? sądzę że bardzo byś się zdenerwował bo ktoś kto siedzi nad ta grą godzinami chce jednak się cieszyć nią a gra pokazuję nam swoją patologię i ułomność.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution