Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2015 17:18    #171
Co, bez jaj.Że losuje. Ja bym tak zrobił jakbym chciał założyć ludziom "maskony" . Robiłem już kiedyś analizę skuteczności i wyszło mi , że skuteczność zależy od rozmów motywacyjnych. Zrobiłem to na dwóch sezonach dla pierwszej czwórki z polskiej ligi. Czyli duże prawdopodobieństwo,że wynik jest losowy.

Po drugie nie ma cudownych taktyk. Gram w niższych ligach i można w tych ligach po sześciu wygranych z rzędu z zespołami z czuba przegrywa się z ostatnią 0:3 po 20 minutach.

Po trzecie skąd gra, tak oczywiście statystycznie, wie dwie sekundy przed czasem , że będzie bramka. Oczywiście nie zawsze wie i nie zawsze dwie sekundy. Dałem przykład ekstremalny

Po czwarte skąd się biorą mecze ,których nie idzie wygrać. Losowałem kiedyś na urlopie wynik z ostatnią drużyną i miałem bilans 9 porażek jeden remis. Nie przeszkadzało to wygrać z wiceliderem 5:0 u niego. To kolejny argument na nie istnienie cudownych taktyk. Zresztą losowałem kiedyś 100 albo 50 razy ten sam mecz. Nie pamiętam. Ważne , że z tej próby miałem tylko JEDEN remis. Znaczy to tyle, że gra losowała 1 albo 2 z tym samym prawdopodobieństwem. Ja byłem wtedy drugi albo trzeci rywal 18

Jak powiedziałem zapraszam wszystkich czarodziejów do gry online w 9 ligę angielską. Ja gram West Auckland bo je polubiłem.Spece od taktyk i w ogóle specjaliści od tej gry mogą pokazać swoje umiejętności.

Logika nakazuje, że jak się zbudowało zespół i formę, to nie można wygrywać z najlepszymi by przegrywać z dołami.

A już kabaretem jest, iż w ciągu dwóch sezonów kontuzjowanie dwóch filarów zespołu trwało około pół roku. Najlepsi i z najwyższą pensją, nie grali przez 24 miesiące to jest ponad 25 procent czasu.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2015 17:31    #172
Nie komentuje już tych Twoich testów czy innych bezsensownych przeładowań jednego meczu po miliard razy. Zadam tylko jedno pytanie, a propos tego zdania z logika:
Załóżmy, że prowadzisz w swoim świecie gry najlepszy zespół na świecie, który przed Twoim przyjściem wygrywał wszystko i ze wszystkimi, był niepokonany, bo miał najlepszych piłkarzy na każdej pozycji i furę kasy (zadowolenie, trenerzy i baza na maksa, bo przecież wygrywają). Lepiej by było, ergo mniej byś narzekał, gdybyś ogrywał wszystkich ( tych trochę słabszych i tych na samym dnie), nigdy nie przegrywał, zgarniał wszystko co Ci się należy, bo masz wszystkie argumenty po swojej stronie i w każdym meczu jesteś faworytem?

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2015 17:54    #173
A jak tam z moim pytaniem ,na które nie ma odpowiedzi. Światło to fala czy cząstka? Albo co Pan wiesz na temat "teorii" Lorenza.

No może Geniuszu pokażesz w tej IX lidze swoje umiejętności.Czy strach oblatuje coby nie wyjść na dudka?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.08.2015 o godz. 17:55

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2015 18:00    #174
[quote="Makaronczterojajeczny"]A jak tam z moim pytaniem ,na które nie ma odpowiedzi. Światło to fala czy cząstka? Albo co Pan wiesz na temat "teorii" Lorenza.

No może Geniuszu pokażesz w tej IX lidze swoje umiejętności.Czy strach oblatuje coby nie wyjść na dudka?[/quote]

Weź uspokój się człowieku. To tylko gra. Ta strona już niejednego furiata miała, a kolejnych nie potrzebuje. Każdy gra tak jak chce.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2015 18:07    #175
[quote="Makaronczterojajeczny"]Świń z tobą nie pasłem więc mnie nie tykaj synku. Nie mam ochoty z tobą rozmawiać, więc bądź tak miły i spadaj do mamy.[/quote]

Nie interesuje mnie Twoje hobby. Nie masz ze mną ochoty rozmawiać? To cudownie! Ale ja nie mam ochoty również czytać Twoich dyrdymałów, durnych komentarzy i totalny brak kultury osobistej, co pokazujesz w większości swoich komentarzy.

Ale to takie modne teraz przecież. Twardziel w necie pi**a w świecie.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2015 18:15    #176
. Twardziel w necie pi**a w świecie.

Ręce i nogi się uginają jak się czyta "lemingi" po maturze w "wolności i demokracji" (statystycznie oczywiście)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 08.08.2015 o godz. 18:16

 Evix Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2013
Skąd: Wodzisław Śląski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2015 18:17    #177
A była tu taka cisza przed Makaronem... Przyszedł i od roku pierdzieli jaka ta gra jest gówniana.

Zamiast jęczeć jaka ta gra jest gówniana i robić jakieś dziwne testy to idź na główne forum SI i tam jęcz bo tutaj nic nie zdziałasz kolego. Ta gra rzeczywiście ma dużo błędów ale która gra ich nie ma... Tak jak mówili coś zmienią to drugie sie sypie i tak będzie do końca zrozum to człowieku. Najlepiej wyrzuć router przez okno bo ci żyłka zaraz pęknie jak przegrasz 0-3 po 3 golach strzelonych w 90 minucie i znowu będziesz wypisywał jaka ta gra jest zjebana...

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2015 18:21    #178
niech Ci się ugina co chce, ale jeżeli masz wchodzić tu tylko, aby znów napisać jakieś liczby i statystyki z kosmosu, i tylko krytykować FM, to nie wchodź wcale, nie graj, żyj własnym życiem z dala tych Twoich lemingów czy co tam sobie ubzdurałeś. Jeżeli to ma być jedyny temat, w którym jesteś aktywny, to nie masz po co się tu logować. Przecież ta gra to katorga, bo się nie wygrywa za każdym razem, mimo lepszego składu - lepiej przeładować i narzekać, że wynik się zmienił. Gra jest "losowa", bo "losowy" jest futbol realny. Koniec kropka

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2015 18:22    #179
@Evix

100% zgody. Najprościej jest powiedzieć, że gra jest zła, że ja jestem super i liczyć na to, ze SPACJA sama wszystko poustawia i wygra nam mecz.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2015 18:28    #180
KURWA MAĆ. W TAKI UPAŁ NIE DA SIĘ GRAĆ W FMA!!!!
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.