Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2015 23:05    #161
[quote="Pawcio"]Chu* mnie strzela,, 4 mecz z rzędu ta sama historia. Przegrywam 1:0, wychodzę na 1:3 po czym czerwona kartka, 2 karne dla rywali i bramka ze spalonego w 95min i konczy się 4:3. No ja pierdole.[/quote]

Miałem podopbnie przed chwilą. Stzrelam na 1-0, po chwili mam karnego, którego nie trafiłem. (statystycznie w fm wtedy zaczyna się katastrofa). No i jak Gol na 1-1 to samobój bramkarza, po chwili kontuzja zawodnika. Chwilę póżniej karny dla rywali na 2-1 a kończy się czerwoną kartką dla mnie i porażką 3-1. No bez jaj wszytskie plagi egipskie, Ta gra jest tak pojebana, że nieszczęscia przychodza hurtem.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 03.08.2015 o godz. 23:06

 konichiwa Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.05.2015
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2015 02:49    #162
To jest masakra! Brakowało mi wysokich obrońców. Udało mi się pozyskać gościa 191cm, 10 spotkań i kontuzja na 6 miesięcy. Znowu wszystkie wrzutki kończą sie golem. Rozwinął mi się świetny młody lewoskrzydłowy kontuzja 3 miesiące. Wypożyczyłem z Liverpoolu prawego obrońcę- kontuzja 2 miesiące. Zaznaczam, że ograni w sparingach itd. Gram Coventry City w 3 lidze angielskiej. Tendencja jest taka, że jak idzie mi naprawdę dobrze to zawsze łapią mi kontuzje. Tak mnie to irytuje bo tak dzieje się zawsze!

 Valencianista Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2015
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2015 18:06    #163
Gram dwudziesty sezon Alicante (FM 11 - oldchool rlz, mój najulubieńszy efem, w skisłą piętnastkę pograłem może miesiąc i nie będę się nad nią rozpisywał, bo wszystkie hejty zostały wyżej wymienione), oczywiście w PD (drugie miejsce na zakończenie sezonu), LM. W nowym sezonie pierwsze miejsce od początku, tylko jeden remis, mój napastnik królem strzelców, napierdalam Atletico 4:0. Zapisuję grę, pasek doszedł do końca, a tu nagle jeb! Brakło prądu. Myślę sobie chuj, miałem tak kilka razy, a save działał. Ale no ja pierdolę - "zapisana gra nie została wczytana". Gdyby to był drugi, piąty, siódmy sezon, NO ALE KURWA DZWUDZIESTY?! Miałem ochotę zapłakać, został na mnie wylany kubeł wody zimnej jak syberyjskie łagry. Próbowałem wszystkiego, na nic. Ale patrzę w folderze z sejwami, cosik jest, sprawdzę zatem. No jest zapis, ale 1,5 roku w tył. No dobra, przebolałem, chociaż do dzisiaj łezka w oku się kręci, kiedy pomyślę o tym ostatnim, jakże w chuj dobrym sezonie.

Zacząłem grę te 1,5 sezony w tył, myślę sobie to drugie miejsce powinno być, skład dobry. I co? I chuj. Sparingi udane bardzo, ale kiedy zaczęła się liga... Na dzień dobry wpierdol od Sevilli, ale to się zdarza. Później dwa wymęczone zwycięstwa po 1:0 z jakimiś Valladolidami, porażka z Atletico. W LM w grupie z Dortmundem dwa niewykorzystane karne w przeciągu trzech minut (zawodnik, który w zeszłym sezonie strzelał każdego karnego, teraz dwa razy strzelił jak ostatnia pizda w środek bramkarza). Kontuzji w chuj, cała obrona rozsypana, jak zawsze traciłem najmniej bramek, teraz mam bilans na minusie i 10 miejsce w tabeli. Napastnicy nie strzelają nic, napierdalają zza szesnatski po trybunach. Przed chwilą udało mi się wymęczyć 1:0 z Zaragozą po karnym w 93 minucie. Niby to dopiero szósty mecz, ale jak dalej będzie to tak wyglądało, to sezon będzie skurwiały.

Ale grał będę dalej, bo chęć bycia w świecie efemowskiego splendoru jest twarda i harda jak ma pogarda do tej gry.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2015 21:04    #164
Pojebana gra. Prowadzę 1-0, dyktuję tempo i robię czerwoną kartkę w 25min(zasłużenie) i co 30,31 i wdupiam 2-1. Cisnę i trafiam na 2-2. Po przerwie w 45 strzelili na 3-2 no i zaczynam cisną mocniej i wtedy maskara 6 nieuznanch goli ze spalonego. Ta kurwa miała rację tylko przy dwóch. Ostre dymanie się zaczęło

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2015 21:35    #165
Daj linki do tych zlych spalonyc labo najlepiej zaskrinuj

 ColonelNosio Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2015 21:19    #166
Ech... Welsh Premier League, koniec pierwszego sezonu, zarząd daje ultimatum 11 punktów w pierwszych pięciu meczach nowego sezonu. I jak terminarz się układa? Pierwszy mecz z TNS, mistrzem, który niszczy wszystko i wszystkich, drugi z Afan Lido, wicemistrzem. Dwa zero, dwa zero, do widzenia, jest pan zwolniony, ech...

 sebik__lg Partyzant

Postów: 153
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2015 18:45    #167
[quote="konichiwa"]To jest masakra! Brakowało mi wysokich obrońców. Udało mi się pozyskać gościa 191cm, 10 spotkań i kontuzja na 6 miesięcy. Znowu wszystkie wrzutki kończą sie golem. Rozwinął mi się świetny młody lewoskrzydłowy kontuzja 3 miesiące. Wypożyczyłem z Liverpoolu prawego obrońcę- kontuzja 2 miesiące. Zaznaczam, że ograni w sparingach itd. Gram Coventry City w 3 lidze angielskiej. Tendencja jest taka, że jak idzie mi naprawdę dobrze to zawsze łapią mi kontuzje. Tak mnie to irytuje bo tak dzieje się zawsze![/quote]

Dlatego ja robię zapis na trzech plikach co tydzień w grze. Najwyżej będę w plecy te 2-3 tygodnie, a nie cały sezon. Tobie także radzę zapisywać w kilku plikach.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2015 20:11    #168
Ta jebana gra nie potrafi inaczej. Wygraj 6 spotkań w lidze z rządu a potem nie wygraj 5 meczów z rzędu.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2015 07:31    #169
Gra najprawdopodobniej losuje wyniki przed grą. Możliwe też, że losuje je w pakietach. Cała ta gra to tylko animacja.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2015 12:46    #170
[quote="Makaronczterojajeczny"]Gra najprawdopodobniej losuje wyniki przed grą. Możliwe też, że losuje je w pakietach. Cała ta gra to tylko animacja.[/quote]

A potrem seria 10 spotkań bez porażki, No bez jaj :D

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.