Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2015 00:58    #201
Jak zostać wyruchanym. Finał pucharu Serbii, 3 kontuzje i to specyficzne. Łamią nogi OPŚ, wprowadzam drugiego, temu też łamią nogi, no to wstawiam 3 i ci? Łamię nogi i temu a Ty się bujaj w 10 od 56min.

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2015 02:25    #202
Kurde, chętnie przeczytałbym manifest z twojej gry, byłoby zapewne ciekawie ;)

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2015 08:58    #203
[quote="nesete"]Kurde, chętnie przeczytałbym manifest z twojej gry, byłoby zapewne ciekawie ;)[/quote]
Już z 3-4 razy się przymierzałem, ale jestem leniem i perfekcjonistą. Jakbym opisal to każdy mecz sezonu :D

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2015 14:24    #204
Prędzej zrobilbym stream, ale jestem za nerwowy. Dzieci nie powinny sluchać przeklenstw.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2015 18:40    #205
Ta gra to jest kant i oszust. 40strzałów, 21 celnych, 11-100% sytuacji!!!!! a przeciwnik 3/1. Wynik 1-1

Chyba moi zawodnicy znowu grają przeciwkomnie. 4 runda elim. LM. spokojne 2-0 Ludgorets nic nie gra, totalny piach. Wynik 2-2 84 i 85 min :D no kurwa przejedwabiście

Mecz rewanżowy. Nic mi nie idzie więc zmieniam taktykę wprowadzajać DPŚ zamiast OPŚ w 47 min, W 47min i 30 sekundzie schodzi kontuzjowany :D

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 18.08.2015 o godz. 18:54

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2015 12:29    #206
Widzę, że temat zrobił się monologiem jednego autora. Kolego pokaż jakieś screeny, napisz manifest, pokaż te spalone o których pisaleś bo nawet ja zaczynam wątpić w aż takie wałki. Mi też zdarzają się głupie sytuacje, ale żeby tak ciągle?

Dziś po raz pierwszy od kilku tygodni włączyłem FMa, ale szybko zostałem sprowadzony na ziemię. Zagrałem kilka normalnych meczów, a potem przyszło spotkanie, w którym standardowo przegrałem po jednym celnym strzale w dodatku było to dośrodkowanie, które przypadkowo mój bramkarz sam sobie wbił do bramki. Potem przyszły kolejne mecze i zastanawia mnie czy tylko ja mam takie problem, ale zaczynam wątpić w sens różnicowania atrybutów w tej grze, bo wydaje mi się że nie maja one znaczenia. Czasem się zdarza, że słaby zespół gra lepiej od teoretycznie lepszego, ale żeby to było normą? Jak czytam czasem różne kariery to ludzie jakoś nie mają takich problemów, nie wiem może ja nie umiem w to grać? Gram teraz reprezentacją Szwajcarii i rozchodzi się o mecze z San Marino, Albanią, Sierra Leone i Kubą. Nie muszę nikogo przekonywać, że to zespoły o kilka klas gorsze od Szwajcarów. Piłkarzy dzieli przepaść w wysokości atrybutów. Mimo to przegrałem wszystkie te mecze. Sanmaryńczycy ogrywali Ricardo Rodrigueza jak chcieli, Kubańczycy mijali Behramiego jak chcieli. Shaqiri nie mógł sobie poradzić z obrońcami którzy mają odbiór 4. Miałem przewagę w strzałach, ale co z tego jak bramkarze rywala wszystko wyciągali? Nie wiem o co chodzi, ja rozumiem zła taktyka może, ale żeby tak to wyglądało? Nie macie takich problemów u siebie?

 kluchman Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2015 13:49    #207
W pojedynczych meczach mogą dziać się różne rzeczy, ale jak zdarzają się regularnie to raczej nie są przypadkiem. Pokaż taktykę jaką stosujesz u tych Szwajcarów.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2015 14:05    #208
[quote="elmoro"]Widzę, że temat zrobił się monologiem jednego autora. Kolego pokaż jakieś screeny, napisz manifest, pokaż te spalone o których pisaleś bo nawet ja zaczynam wątpić w aż takie wałki. Mi też zdarzają się głupie sytuacje, ale żeby tak ciągle?

Dziś po raz pierwszy od kilku tygodni włączyłem FMa, ale szybko zostałem sprowadzony na ziemię. Zagrałem kilka normalnych meczów, a potem przyszło spotkanie, w którym standardowo przegrałem po jednym celnym strzale w dodatku było to dośrodkowanie, które przypadkowo mój bramkarz sam sobie wbił do bramki. Potem przyszły kolejne mecze i zastanawia mnie czy tylko ja mam takie problem, ale zaczynam wątpić w sens różnicowania atrybutów w tej grze, bo wydaje mi się że nie maja one znaczenia. Czasem się zdarza, że słaby zespół gra lepiej od teoretycznie lepszego, ale żeby to było normą? Jak czytam czasem różne kariery to ludzie jakoś nie mają takich problemów, nie wiem może ja nie umiem w to grać? Gram teraz reprezentacją Szwajcarii i rozchodzi się o mecze z San Marino, Albanią, Sierra Leone i Kubą. Nie muszę nikogo przekonywać, że to zespoły o kilka klas gorsze od Szwajcarów. Piłkarzy dzieli przepaść w wysokości atrybutów. Mimo to przegrałem wszystkie te mecze. Sanmaryńczycy ogrywali Ricardo Rodrigueza jak chcieli, Kubańczycy mijali Behramiego jak chcieli. Shaqiri nie mógł sobie poradzić z obrońcami którzy mają odbiór 4. Miałem przewagę w strzałach, ale co z tego jak bramkarze rywala wszystko wyciągali? Nie wiem o co chodzi, ja rozumiem zła taktyka może, ale żeby tak to wyglądało? Nie macie takich problemów u siebie?[/quote]

Jestem za leniwy na screeny a na streamie bym zbyt przeklinał. Ale czasami wrzucam tak jak ostatnio w przechwalkach.

PS: Nie mam tyle czasu aby co po drugim meczu robić screeny :)

http://www.cmrev(...)?page=79

http://postimg.org/image/s2yt07lmn/
http://postimg.org/image/3tm2zez7j/

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.08.2015 o godz. 14:08

 TechnikŻycia Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2015 17:45    #209
Mam dość tej pojebanej gry. Rewanż superpucharu ustawiony został na 2 września, akurat wtedy, kiedy moi piłkarze rozjechali się na reprezentacje, albo wrócili z niej w dniu meczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I kurwa nie mam składu to przelało czare goryczy.

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2015 17:50    #210
kluchman:

taktyka 1 - kontrola, chodziło o wykorzystanie schodzacych napastników, spokojna gra, posiadanie piłki, prostpoadłe podania, taki był pomysł.

http://i57.tinypic.com/211rnue.png

http://i61.tinypic.com/spy8b9.png

taktyka 2 - kontratak, chodziło o wykorzystanie wzrostu Derdiyoka, gra skrzydłowych przy linii i dośrodkowania, szybkie kontry (skrzydłowi choć atrybuty dobre graja do dupy, zero dośrodkowań z końca boiska, a rajdy jeśli już to w poprzek boiska - żenada)

http://i61.tinypic.com/2s9y5c4.png

http://i57.tinypic.com/ff4w7l.png

mów czy coś tragicznie zawalilem.

student:
No faktycznie nieźle. Dobrze że tego nie przegrałeś, FM lubi w takich momentach dac samobója rywalowi. Ja tak kiedyś przegrałem jak przeciwnik miał 0 strzałów na bramkę. Przegrałem chyba nawet 0:2 po 2 samobójach ;) ale to było w fm 14. musisz widzieć pozytywy, zobacz jak ładnie ich zdominowałeś ;) a streama ja bardzo chętnie obejrze, subskrypcje masz ja w banku ;) przekleństwa jak komuś będą przeszkadzały to wiesz może nie słuchać. przecież nie mamy 10 lat.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 19.08.2015 o godz. 17:52

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution