Taktyka poprzez analizę

 matias82 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2018 09:45    #21
[quote="Shrek"]@Matias, cóż można poradzić? Przykro mi, że podobają Ci się gry, gdzie wszystko masz podane na tacy i bez względu na to co robisz odnosisz sukces. FM jest grą trudną, bo jak napisał Twój przedmówca, mnogość ustawień powoduje różne warianty i kombinacje. Jak Ci nie idzie, to coś w taktyce zmieniasz, kombinujesz. Jak nie idzie komputerowi, to on także to robi. Dlatego są tego typu powroty. Ale mi także takie powroty się zdarzały, innym użytkownikom także, więć skończ się mazać i zacznij kombinować.

Coś po południu postaram się wrzucić, co pomoże Tobie, a może i rozgrzeje większą dyskusje.[/quote]

Ja się nie maże tylko chce przez to powiedzieć,że ta gra nie jest po prostu dla mnie.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2018 12:07    #22
W każdej grze, która wymaga pomyślunku, lub zręczności nie od razu jest się świetnym.

I o ile w przypadku gier zręcznościowych na początku jest bardzo łatwo, a stopień trudności wzrasta wraz z poziomem, tak w grach wymagających inteligencji i pomyślunku, to trudno jest na początku od razu.

Czy to warcaby, szachy, młynek, tysiąc, brydż, poker, czy Football Manager to najpierw ileś gier trzeba przegrać, by później ileś gier wygrywać.

Chyba, że spodziewałeś się, że biorąc najlepszy klub będzie miał najlepsze wyniki.

Nie, lepiej jest zacząć od średniego lub słabego, bo masz większą dozę wyrozumiałości od szefostwa, a sami zawodnicy nie będą Ci cisnąc, że masz wygrywać teraz, zaraz.

Ta gra nie jest dla Ciebie, tylko i wyłącznie jeśli spodziewasz się łatwej gry, gdzie bez względu na to co zrobisz będziesz miał odpowiadające Ci wyniki. Przykro mi, to nie FIFA, czy PES, gdzie liczy się tylko to, jak potrafisz szybko klikać w klawisze.

 matias82 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2018 12:13    #23
[quote="Shrek"]W każdej grze, która wymaga pomyślunku, lub zręczności nie od razu jest się świetnym.I w tym momencie jest duża szansa na mistrza PSG traci do mnie 8 pkt.

I o ile w przypadku gier zręcznościowych na początku jest bardzo łatwo, a stopień trudności wzrasta wraz z poziomem, tak w grach wymagających inteligencji i pomyślunku, to trudno jest na początku od razu.

Czy to warcaby, szachy, młynek, tysiąc, brydż, poker, czy Football Manager to najpierw ileś gier trzeba przegrać, by później ileś gier wygrywać.

Chyba, że spodziewałeś się, że biorąc najlepszy klub będzie miał najlepsze wyniki.

Nie, lepiej jest zacząć od średniego lub słabego, bo masz większą dozę wyrozumiałości od szefostwa, a sami zawodnicy nie będą Ci cisnąc, że masz wygrywać teraz, zaraz.

Ta gra nie jest dla Ciebie, tylko i wyłącznie jeśli spodziewasz się łatwej gry, gdzie bez względu na to co zrobisz będziesz miał odpowiadające Ci wyniki. Przykro mi, to nie FIFA, czy PES, gdzie liczy się tylko to, jak potrafisz szybko klikać w klawisze.[/quote]

Czyżby moi zawodnicy mieli problem z mentalnością? (ustawienia,poleceń nic nie zmieniałem) Od kiedy przeszedłem z kontroli na ofensywę moja gra i wyniki znacznie się polepszyły.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 18.05.2018 o godz. 12:14

 matias82 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2018 19:02    #24
[quote="matias82"][quote="Shrek"]W każdej grze, która wymaga pomyślunku, lub zręczności nie od razu jest się świetnym.I w tym momencie jest duża szansa na mistrza PSG traci do mnie 8 pkt.

I o ile w przypadku gier zręcznościowych na początku jest bardzo łatwo, a stopień trudności wzrasta wraz z poziomem, tak w grach wymagających inteligencji i pomyślunku, to trudno jest na początku od razu.

Czy to warcaby, szachy, młynek, tysiąc, brydż, poker, czy Football Manager to najpierw ileś gier trzeba przegrać, by później ileś gier wygrywać.

Chyba, że spodziewałeś się, że biorąc najlepszy klub będzie miał najlepsze wyniki.

Nie, lepiej jest zacząć od średniego lub słabego, bo masz większą dozę wyrozumiałości od szefostwa, a sami zawodnicy nie będą Ci cisnąc, że masz wygrywać teraz, zaraz.

Ta gra nie jest dla Ciebie, tylko i wyłącznie jeśli spodziewasz się łatwej gry, gdzie bez względu na to co zrobisz będziesz miał odpowiadające Ci wyniki. Przykro mi, to nie FIFA, czy PES, gdzie liczy się tylko to, jak potrafisz szybko klikać w klawisze.[/quote]

Czyżby moi zawodnicy mieli problem z mentalnością? (ustawienia,poleceń nic nie zmieniałem) Od kiedy przeszedłem z kontroli na ofensywę moja gra i wyniki znacznie się polepszyły.
[/quote]

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2018 12:28    #25
Co nieco o taktyce opisałem http://shrek(...)html< ---- tutaj, zapoznaj się, a w razie wątpliwości pytaj.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.