Porady taktyczne

 Bobi były Premier Rewolucji

Postów: 380
Grupa: Ekspert
Dołączył: 12.12.2003
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2010 09:00    #21
[quote=Akontipus]Sorry ze, nie bardzo na temat ale mam problem. Otóż gdy chcę podpisać kontrakt obojetnie z kim, skautem, zawodnikiem itp pokazuje mi sie wiadomosc przy wyborze długosci kotraktu (tzn nie moge nawet wybrac cyfry, bo jej tam nie ma)

"(*) cannot suggested deal due to board restrictions, please correct"

Gram leverkusen, jest 2 maja i mam -4 mln na balansie. Nie wiem o co chodzi??
Okno transferowe albo ujemny balans?? Suzkłem co boardzi maja mi do powiedzenia i nic nie znalazlem. Jesli chodzi o pensje mam 70 tys ponizej limitu. Mam nadzieje, że nie jest to bug i zniknie to po sezonie.

PZDR[/quote]

Z treści komunikatu wynika, że nie możesz przedstawić oferty ze względu na ograniczenia zarządu. To nie bug, tylko klub tonie w długach :) Sprzedaj 1-2 zawodników i ponów próbę.

[quote=Zymon]witam mam problem z napastnikami.Prowadze Rep. Polski i niepotrafie ustawic 2 napastnikow.Przy moich ustawieniach graja slabo i niestrzelaja goli.Prosil bym o jakies podpowiedzi jakie im dac ustawienia oraz skrzydlowym bo majac na skrzydle Blaszczykowskiego,Piszczka,Pozniaka oraz kielba trzeba ich jakos dobrze wykorzystac.Gram fm2008(bez patchy)[/quote]

A spróbuj może zagrać ustawieniem: BR - OL, OŚ, OŚ, OP - PŚ, PŚ - OPL, OPŚ, OPP - NŚ? Błaszczykowski i Kiełb są wtedy wysuniętymi skrzydłowymi, boczni obrońcy również ultraofensywni, ofensywny środkowy pomocnik rozgrywający i często uderzający na bramkę, a napastnik odgrywający. Jeśli wolisz dwóch napastników to dobrze żeby jeden cofał się trochę po piłkę i nie miał aż tak bardzo ofensywnego (taki środkowowy lub cofnięty napastnik z nowszych wersji gry), a drugi był typowym egzekutorem, ultraofensywny.

 Akontipus Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2009
Skąd: Bydzia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2010 12:07    #22
Ok Bobi, ale teraz mam 45 mln na plusie (final euro cup, wygrana w bundes i cupie, prawa TV z euro i z bundes oraz hojni sponsorzy) i dalej nic! Obiecalem 3 zawodnikom kontrakty, polowa mojego staffu odejdzie za miesiąc a ja nie moge wybrac dlugosci kontraktu. Mam tylko nadzieję, ze jak zacznie sie okienko to to przejdzie. Zreszta dostałem 9 mln na wydanie majac na balansie 45 mln, calkiem hojnie....

 Stokrotka89 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Skąd: Skrzynka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2011 20:36    #23
Może mi ktoś powiedzieć, co zrobić, aby moi zawodnicy szybciej odbierali piłkę rywalom? W tej chwili wygląda to tak, że kiedy mój zawodnik ma piłkę, to w krótkim czasie doskakuje do niego najbliższy przeciwnik (czasem nawet 3) i mu ją odbiera. Z kolei kiedy to przeciwnik prowadzi piłkę, moi zawodnicy tylko obok niego biegną, w pewnej odległości od niego. Kiedy przeciwnik stoi, oni też stoją, nie podejmując żadnej akcji. I nie ma różnicy czy to napastnik czy obrońca, każdy działa wg tego wzoru. Gram Jagą 4 sezon, właśnie szykuje się do piewszego wystepu w LM w meczu na Anfield, więc pasowało by się dobrze zaprezentować ;-)
Odbiór mam ustawiony na agresywny, grę przy przeciwniku na własna połowa, normlaną szerokość gry i cofniętą linię obronną.

 konradlks96 Młody aktywista

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2010
Skąd: L.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2011 21:15    #24
darol87
Na twoim miejscu zastanowiłbym sięnadd ściągnięciem prawego i środkowego obrońcy . Szczególnie polecam tutaj :
-Coelho -świetny prawy obrańca z dobrymi stalymi fragmentami
-Jose Goncalves - bardzo dobry środkowy obrońca , stosunkowo wysoki (190) dobrze grający głową oraz jak na obrońcę bardzo szybki

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.01.2011 o godz. 21:15

Gadać kto do mnie odczuwa pociąg ....

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2011 02:59    #25
witam.mam problem.Gram juventusem turyn w fm2008.postanowilem ze bede grac systemem 1-4-3-1-2.Chodzi mi o to ze gdy gram to zawsze obojetnie jaki to bedzie przeciwnik czy Cagliari czy Roma ,zespol przeciny przez czly czas dominuje na boisku.Owszem wygrywam jakies mecze ale po meczarniach i ledwo.W kazdym meczu trace 1 bramke minimum.Ostatnio gralem sparing ze Stal Rzeszow i bylo 1:1!!a gralem najsliniejszym skadem.Ledwo zremisowalem,bylem wsciekly.Prosilbym o jakies porady,jak ustawic zespol i jakie im dac polecenia zespolu bo niemam pojecia.

aha i jeszcze jedno.Bardzo czesto trace bramki w sytuacji ze:przeciwnik mnie atakuje,a moji obroncy zamiast ich atakowac(wychodzic do nich,probowac odebrac pilke) to sie cofaja,przeciwnik strzela i bramka w plecy i tak caly czas.jak temu zaradzic?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.01.2011 o godz. 03:02

był - będzie - jest zawsze IKS!

 Bobi były Premier Rewolucji

Postów: 380
Grupa: Ekspert
Dołączył: 12.12.2003
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2011 10:53    #26
[quote=Stokrotka89]Może mi ktoś powiedzieć, co zrobić, aby moi zawodnicy szybciej odbierali piłkę rywalom? W tej chwili wygląda to tak, że kiedy mój zawodnik ma piłkę, to w krótkim czasie doskakuje do niego najbliższy przeciwnik (czasem nawet 3) i mu ją odbiera. Z kolei kiedy to przeciwnik prowadzi piłkę, moi zawodnicy tylko obok niego biegną, w pewnej odległości od niego. Kiedy przeciwnik stoi, oni też stoją, nie podejmując żadnej akcji. I nie ma różnicy czy to napastnik czy obrońca, każdy działa wg tego wzoru. Gram Jagą 4 sezon, właśnie szykuje się do piewszego wystepu w LM w meczu na Anfield, więc pasowało by się dobrze zaprezentować ;-)
Odbiór mam ustawiony na agresywny, grę przy przeciwniku na własna połowa, normlaną szerokość gry i cofniętą linię obronną.[/quote]

Więcej baw się z instrukcjami dotyczącymi rywala, gdze możesz ustawić indywidualnie, kogo ściśle kryć i komu agresywnie odbierać piłkę. Oprócz tego oprócz ustawienia agresywnego odbioru w ustawieniach drużynowych możesz to zrobić w ustawieniach poszczególnych zawodników. Spróbowałbym ponadto trochę zawęzić pole gry.

 messinho Ekspert

Postów: 282
Grupa: Ekspert
Dołączył: 30.08.2006
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2011 22:36    #27
To z problemem uderzam i ja. Otóż to od dłuższego czasu grając w FM czuję się niesamowicie sfrustrowany. Otóż to gram i gram,staram się.. a wyników brak.. Przyznaję,że taktycznie jestem zerem,ale próbuję jakoś kombinować,żeby wyniki były. No,ale ich kompletnie brak. Praktycznie same remisy i porażki, fatalna skuteczność, masa durnych błędów. Wstawiam screeny przedstawiające formację i ustawienia drużynowe mojego zespołu :) Ufam,że wskażecie w czym tkwią moje problemy ;) Jeśli będzie potrzeba to wstawię więcej konkretniejszych screenów :) Zespół sytuację sobie stwarza,ale strzelanie bramek nam nie wychodzi.. tracimy ich też niestety za dużo..

http://oi53.tinypic.com/263vrbk.jpg  

http://img15(...)011w.jpg

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 02.01.2011 o godz. 22:57

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2011 22:53    #28
Popraw linka do poleceń - jakoś się nie chce otworzyć :)
You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

 messinho Ekspert

Postów: 282
Grupa: Ekspert
Dołączył: 30.08.2006
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2011 22:58    #29
Poprawione ;)

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2011 23:05    #30
Tak na pierwszy rzut oka - imo intensywniejszy pressing trochę się gryzie z linią obrony ustawioną tak jak u ciebie - do takiego pressingu wydaje mi się, że lepiej pasuje wysunięta linia obrony.

Jak możesz to zarzuć jeszcze rolami, które przypisałeś zawodnikom.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.01.2011 o godz. 23:05

You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.