Polska Scena FM

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
1
01.04.2018 23:25    #2031
Oglądałem stream jednego z uczestników turnieju i również mogę potwierdzić, że część osób grała tym rzekomo zabronionym ustawieniem. Poniżej 2 screenshoty z linkami do pełnych nagrań, choć nie polecam ich oglądać, bo nie ma tam nic ciekawego. Udało mi się nawet złapać moment, w którym jeden z uczestników przeglądał regulamin turnieju.


Źródło 02:31:15




Źródło 02:28:30, regulamin przegląda w 02:28:58
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2018 09:57    #2032
Detektyw Sysol i Agent Vik ^^ - jak mniemam regulamin nie mówi nic o niedozwolonych ustawieniach i taktykach na czas turnieju?

 Farfan Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2018 10:39    #2033
[quote="robal15"]@Farfan To może sam sprawdzisz, zamiast wierzyć w każde słowo Mahdiego? Mahdi to tylko człowiek, więc kłamie nie rzadziej niż Kejwol, czy ktoś inny. Przykładu daleko nie trzeba szukać. Okłamał Was choćby z taktyką, która rzekomo jest zbanowana na turnieju, na którym obecnie przebywa. Jest ona dozwolona i często używana przez uczestników tegoż wydarzenia. Więc proszę Cię, miej swój rozum, a nie podążasz za pasterzem, jak ślepa owca. To nie jest trudne, uda Ci się. You can do it![/quote]

Tak mogę wierzyć w każde słowa @Mahdiego. Jestem członkiem rady sponsorów Mój Football Manager i co miesiąc dostajemy raport o ruchu na stronie. Dlatego śmieszne są liczy podawane przez @Pucka, który g... wie. @Mahdi nie podaje nam, danych "na gębę" tylko dostajemy screeny z Google Analytics. Wiemy ile było wejść, ile tysięcy użytkowników je wykonało, z jakich krajów. Wiemy też ile trwała średnio sesja na MFM, ile stron średnio przegląda każdy użytkownik,wiemy wszystko. Jako członkowie rady sponsorów wiemy też ile strona zarobiła, na co i ile wydaje pieniędzy.

@Vique - zarzucając @Mahdiemu kłamstwo co do możliwości używania taksy z 3 napastnikami tylko się ośmieszyłeś. Napisałem do niego w tej sprawie i wszystko jest jasne. Początkowo ten zakaz był w zasadach turnieju, ale trzy dni przed jego rozpoczęciem, czyli PO podaniu informacji przez @Mahdiego, sponsor turnieju warunkowo dopuścił tą taktykę do używania. @Mahdi obiecał mi screen tego listu o zmianie zasady, jak tylko go dostanę to wrzucę.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 02.04.2018 o godz. 10:41

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2018 10:43    #2034
Tak szczerze, nie macie co robić w święta ? Przestańcie marnować czas na bezsensowne spory i kłótnie, które i tak do niczego nie prowadzą.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.04.2018 o godz. 10:44

 Farfan Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2018 10:47    #2035
@Vique, mam ten screen. I zanim zarzucisz komuś kłamstwo, to się najpierw doinformuj.

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2018 11:10    #2036
@Farfan
Ok, dzięki za info. Podejrzewałem, że organizatorzy mogli podjęć taką decyzję (to co jest OP przeciwko komputerowi, niekoniecznie musi działać przeciwko żywej osobie), niemniej chciałem obronić tezę kolegi, skoro i tak oglądałem stream z tego turnieju :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.04.2018 o godz. 11:10

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2018 11:11    #2037
No i ok. Tylko szkoda, że nie raczył nikogo poinformować, że ta taktyka jednak jest dozwolona, a zbanował ją na RM tłumacząc się, że jest ona niedozwolona i OP. W tekście jest jasno napisane, że tę taktykę da się skontrować, więc również powinna być dopuszczona w RM. Nie powinno się jej banować na podstawie wyników nielubianego przez Mahdiego użytkownika, który takowej używa :P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2018 11:16    #2038
[quote="robal15"]No i ok. Tylko szkoda, że nie raczył nikogo poinformować, że ta taktyka jednak jest dozwolona, a zbanował ją na RM tłumacząc się, że jest ona niedozwolona i OP. W tekście jest jasno napisane, że tę taktykę da się skontrować, więc również powinna być dopuszczona w RM. Nie powinno się jej banować na podstawie wyników nielubianego przez Mahdiego użytkownika, który takowej używa :P[/quote]

Zapewne zaraz zobaczysz odpowiedź, że to nie jest Twoja strona i coś na zasadzie: "Nie mówi mi jak mam żyć" :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.04.2018 o godz. 11:17

 Farfan Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2018 11:18    #2039
@Vique, dlatego sponsor dopuścił ją warunkowo., bo nie gra się przeciwko kompowi. Oglądałeś stream z turnieju? Z tego co mi wiadomo stremowała tylko 1 lub 2 osoby z 64. To chyba oglądałeś mecze tej osoby, a nie z stream z turnieju? Ktoś wie jak poszło @Mahdiemu albo @Dobiemu? Bo mi nie chciał napisać:)

@robal15, właśnie dobrze, że zabronił tej taktyki. Bo komputer nie potrafi się przed nią bronić, a człowiek tak. @Mahdi ją zbanował z powodu tego, że Sports Interactive przyznał, że komputer sobie z nią nie radzi.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2018 11:23    #2040
Nie wiadomo, jak im poszło. Osoby, które streamowały nie były w grupie z Polakami, a na oficjalnej stronie nic nie ma oprócz Skarbu Kibica...

Termin tego turnieju jest trochę taki słaby. Święta są i ten czas powinno się spędzić z rodziną, a nie z setką spoconych facetów xD

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 02.04.2018 o godz. 11:24

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.