Strona

Pierwsze spotkanie przy sieradzkim rondzie

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2016 16:39    #41
A ktoś poleci coś miodowego poza tym co można spotkać, czyli Ciechan, Na miodzie gryczanym, Raciborskie, Łomża, czy Perła? Może być drogo, byle dobrze.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.04.2016 o godz. 16:39

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2016 16:46    #42
Pierdu pierdu a forma sama sie nie zrobi :D

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2016 17:10    #43
Śmiejecie się, ale od kiedy definitywnie odstawiłem alkohol, kawę i cukier do herbaty, zdecydowanie poprawiło mi się samopoczucie, sen, energia i wydolność. Polecam sobie przeczytać ten wywiad, który otworzył mi oczy, jak nacukrowany jestem w ciągu dnia (wypijałem po 5-6 herbat dziennie po 2 łyżeczki każda, plus cukier w innych produktach). Jeżeli ktoś jest cały dzień ospały, zmęczony, depresyjny, albo w nocy jest tak rozkojarzony, że zaśnięcie zajmuje mu po 1-2h, to podpowiadam, że cukier może być przyczyną. Już dwa lata nie piję żadnych słodkich i gazowanych napojów, które są zwyczajnym syfem (potem się dziwicie, że macie pryszcze albo zepsute zęby, a to od słodyczy, coli i zbyt rzadkiego prania poszewki od puduszki), za dnia łoję głównie wodę, ale dopiero po odstawieniu cukru do herbaty moje samopoczucie się w pełni ogarnęło i w końcu zasypiam i wysypiam się jak normalny człowiek. Serio, nie pijcie cukru, polecam.
twitter.com/Ceyvol

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2016 17:11    #44
[quote="Pucek"]A ktoś poleci coś miodowego poza tym co można spotkać, czyli Ciechan, Na miodzie gryczanym, Raciborskie, Łomża, czy Perła? Może być drogo, byle dobrze.[/quote]


Fortuna miodowa jest całkiem spoko

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2016 17:12    #45
[quote="Ceyvol"]Śmiejecie się, ale od kiedy definitywnie odstawiłem alkohol, kawę i cukier do herbaty, zdecydowanie poprawiło mi się samopoczucie, sen, energia i wydolność. Polecam sobie przeczytać ten wywiad, który otworzył mi oczy, jak nacukrowany jestem w ciągu dnia (wypijałem po 5-6 herbat dziennie po 2 łyżeczki każda, plus cukier w innych produktach). Jeżeli ktoś jest cały dzień ospały, zmęczony, depresyjny, albo w nocy jest tak rozkojarzony, że zaśnięcie zajmuje mu po 1-2h, to podpowiadam, że cukier może być przyczyną. Już dwa lata nie piję żadnych słodkich i gazowanych napojów, które są zwyczajnym syfem (potem się dziwicie, że macie pryszcze albo zepsute zęby, a to od słodyczy, coli i zbyt rzadkiego prania poszewki od puduszki), za dnia łoję głównie wodę, ale dopiero po odstawieniu cukru do herbaty moje samopoczucie się w pełni ogarnęło i w końcu zasypiam i wysypiam się jak normalny człowiek. Serio, nie pijcie cukru, polecam.[/quote]


Wychodzi na to, że problemem był cukier a nie alkohol :P

A ogólnie po piwie właśnie fajnie się zasypia :P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.04.2016 o godz. 17:13

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2016 17:29    #46
Nie, nie, po prostu trochę zboczyłem z tematu - alkohol i kawę akurat odstawiłem ze względu na niedobory magnezu, który to te dwa napoje mi wypłukiwały. Mam generalny problem z trzęsącymi się kończynami, bywało, że brałem do ręki telefon i po prostu go upuszczałem, albo kompletnie przelewałem wodę napełniając kubek, bo ręka nie była dość silna/szybka, bo cofnąć pochylony czajnik. W przypadku alko i kawy na rezultaty trzeba czekać dłużej, bo około miesiąc, ale po tym czasie wszystko wróciło do "mojej" normy, jakim jest lekkie trzęsienie się dłoni przy jedzeniu kanapki i docinki znajomych "nie bój się, nie zabiorę Ci jej" Mr. Green A co do cukru, to poprawę poczułem już po 4 dniach. Co więcej, tyle samo zajęło mi przyzwyczajenie się do gorzkiej herbaty (kawy nie słodziłem), a zaczynając byłem pewien, że zajmie to 4 miesiące albo lata.

[quote="kondi192"]A ogólnie po piwie właśnie fajnie się zasypia :P[/quote]
I co, mam pić browar codziennie? Pomijając sam aspekt finansowy, to tylko substytut rozwiązania problemu. Wolę nie pić alko, mieć hajs w kieszeni i ogarnięte ciśnienie krwi oraz wydolność wątroby :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.04.2016 o godz. 17:32

twitter.com/Ceyvol

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2016 17:46    #47
Ja nie mówię, że codziennie :P Mówię tylko, że po piwie sie dobrze zasypia :D

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2016 17:47    #48
Proponuję odstawić walenie konia i wrócić do cukru i alkoholu ;D

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2016 17:51    #49
Proponuję odstawić humor z gimbazy ;)
twitter.com/Ceyvol

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2016 20:07    #50
Jak chcesz mieć hajs w portfelu to proponuje jeszcze nie mieć dziewczyny ;) Tak czy siak niedobrze. Ja tam wypijam półtoralitrową butelkę wody (Muszynianka ponad życie) i raz na tydzień jakiś alkohol, a zdarza mi się być niewyspanym na zajęciach. Powód? Pewnie nudne zajęcia.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.