Losowość FM-a.

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2010, 12:46    Pytanie
Powiedzcie mi szanowni koledzy jak to jest możliwe, iż drużyna której najlepszy zawodnik wygląda tak: http://www.bankfotek.pl/view/602174 ogrywa 4-2 zespół który na tej samej pozycji ma takiego grajka http://www.bankfotek.pl/view/602175 ? Dodam może, że na każdej pozycji różnica klas zawodników tych zespołów jest porównywalna do tej którą podałem na przykładzie. Mało tego. Dodam ponadto, iż Wisła przystępowała do meczu świeżo po zaklepaniu majstra, tak więc morale znakomite, a w Górniku w większości dobre.

Wiem, że pytanie naiwne, ale dzieje się to już kolejny raz, tak więc w FM-ie najważniejszy jest czynnik losowy na to wychodzi?
@

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2010 13:57    #20
Mimo wszystko United grało optymalnym składem- a przecież moi chłopcy też nie dawali z siebie wszystkiego.

Tak samo w lidze wygrałem Cracovią 3:1 z Wisłą- spotkanie derbowe, więc raczej go nie odpuszczali. Szkoda tylko że nie mogę udokumentować tego screenem...
#TeamTyniec

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.