Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Spike1922 Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2017
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2017 13:25    #8231
Jeśli chodzi o Francję myślę, że też Monaco. Fajna polityka, sporo perełek, tylko grać i czekać aż wystrzelą :) z drugiej ligi o ile dobrze pamiętam Reims ma też młodą utalentowaną kadrę a klub dość utytułowany ;)Edit: co do postu wyżej to przekonują oczywiście też derby Della Lanterna :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.10.2017 o godz. 13:33

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2017 21:19    #8232
Ja zagram na pewno kilka karier. Po pierwsze projekt "Bójcie się wschodu" czyli kariera Jagą, ściągając polaków, estończyków, ukraińców, litwinów, łotyszy i białorusinów. Chcę w końcu zbudować coś opartego o polaków czym zwojuję Europę, ale samymi Polskimi zawodnikami uznałem, że było by zbyt trudno, więc dziury będę łatał piłkarzami którzy pasują do rzeczywistej polityki transferowej Jagi.
Chciałbym też w końcu zagrać w LaLiga i uznałem, że Betis Sevilla będzie idealna. Ekipa bez wielkiej historii, zawsze w cieniu rywala zza miedzy. Myślę, że derby w stolicy Andaluzji, oraz rywalizacja o same europejskie puchary, a w przyszłości oby o mistrzostwo będą naprawdę ciekawe.
Trzecia kariera to pomysł by objąć jakąś angielską ekipę, najpewniej któregoś z beniaminków PL i zdobyć ligę mistrzów ściągając tylko anglików, szkotów, irlandczyków (nie ważne północ, czy południe :p), walijczyków i farerów (tak się nazywają obywatele Wysp Owczych? xD)
Ostatnim planem który na pewno zrealizuje jest zaczęcie w jakimś piłkarskim trzecim świecie. Po głowie chodzą mi najsłabsze ligi europy jak Armenia, Wyspy Owcze, albo Islandia, albo ewentualnie jakieś wyspy w ameryce środkowej. Pogranie tam kilku sezonów, bez wyraźnego celu z założeniem by po prostu ugrywać jak najlepsze wyniki i spróbować jakkolwiek podciągnąć te ligę do góry pod względem reputacji, a kiedy po kilku sezonach mi się znudzi odejście do większych lig i dążenie do tego by ugrać jak najwięcej jako menadżer, starając się przy okazji promować w większych ligach piłkarzy z tego kraju jaki sobie wybiorę na start.
I może raz jeszcze spróbuję coś ugrać Ceseną, bo w 16 zabrakło czasu i zostawiłem karierkę rozgrzebaną niedługo po starcie, a może coś wymyślę, a może zabraknie mi czasu i na to co już wymyśliłem :p

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 20:49    #8233
Football Manager 2018
-klub bogaty, z co najmniej jednym większym młodym talentem i mocnym składem, który pozwoli mi w pierwszym sezonie bić się o minimum 4 miejsce w lidze. Odpadają potęgi typu PSG, Real, Juve czy Chelsea, jednak chciałbym bardzo mocnego ligowego średniaka z ciekawa historią i większym stadionem. Tylko topowe ligi europejskie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.11.2017 o godz. 20:50

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 20:51    #8234
Może Marsylia? Nie wiem, jak u nich z pieniędzmi, ale potencjał i stadion chyba są.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 23:41    #8235
Liga niemiecka i Schalke, Leverkusen, BMG. Do koloru, do wyboru. Jeszcze liga włoska i Lazio. To na pewno ciekawe ekipy, sporo utalentowanej młodzieży, piękne tradycje i niewygórowane oczekiwania na początek

 KRIS_Gano Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2017 23:39    #8236
Tak czytam o waszych planach - w jakich klubach chcecie byc menagerem - a nie kusiło WAS zeby zagrac w II lidze polskiej i po kolei piąć sie coraz wyzej... I liga, awans do Ekstraklasy, PP, zdobycie mistrzostwa, kw do L.M i coraz wyzej.
Moze ktoś tak z Was juz spróbował?

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2017 01:40    #8237
@Up polecam w depeszach moją karierę Odrą Opole FM17, kiedy ją zaczynałem OKS grał jeszcze w drugiej lidze, więc startowałem jako menadżer beniaminka na trzecim szczeblu rozgrywek w Polszy. Nie minęło wiele czasu a zagrałem w finale LM (sezon 2022/23), obecnie mam wirtualnie styczeń 2024 roku i powoli myślę o pierwszym meczu fazy pucharowej LM sezonu 2023/24 który zagramy na San Siro z obecnym liderem SerieA - Milanem. Mistrza Polski w tym czasie zdobyłem trzykrotnie (raz drugie miejsce, raz trzecie w ekstrakasie), a PP to szczerze mówiąc nie pamiętam ile razy wygrałem bo zwykle najmniej mi na nim zależy, chyba dwa, albo trzy... w sumie łatwo poszło w tej karierze :v

 pdg90 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2012
Skąd: Kraków/ Nowa Huta
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2017 17:58    #8238
Szukam nowych wyzwań, więc proszę o pomoc :) Ciekawy klub z Anglii chętnie przygarnę :D Najlepiej 2-4 liga. Nie mam konkretnych wymagań, czekam na propozycje klubów, którymi fajnie się Wam grało.

 shpoola20 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Miasteczko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2018 16:52    #8239
Podbijam - szukam ciekawego klubu FM 2018, jakieś propozycje i argumenty dlaczego ten klub a nie inny. Pozdrawiam :)

 Falanga78 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2018 00:10    #8240
A ciekawy klub to jaki? Podalibyście definicję...

Jak dla mnie, to powiem tak - 4 liga odpada bo to marazm i beznadzieja. nie chodzi nawet o finanse, bo można sobie pościągać grajków z wolnego transferu, jak i wychować własnych, ale jest jeden potężny minus - jak się dorobisz kogoś fajnego, to on ci odejdzie, choćby nie wiem co. Nawet jeżeli ty nie będziesz chciał sprzedać grajka, to w końcu zrobi to ponad tobą zarząd. Byłoby to do przełknięcia, gdybyś jeszcze choć trochę na tym zarobił. Ale...
1. Zarząd będzie miał mokre majtki i straci rozum, gdy pojawi się oferta rzędu 1,2 mln (w złotówkach!).
2. Nie dość, że to żadne pieniądze, to jeszcze na budżet transferowy skapnie ci z tego 10%, albo czasem w ogóle nic.

Dlatego przy nowej karierze (3 liga angielska) najpierw zrobiłem research - w sensie przejrzałem wszystkie profile klubów, w celu sprawdzenia jak wyglądają finanse klubu, obiekty młodzieżowe, poziom szkolenia juniorów, itp, no i wybrałem. Niestety Blackburn. Niestety, bo faworyt ligi a wiadomo, że w takiej grze nie chodzi o to by brać kluby najlepsze.
No, ale sezon w 3 lidze minął, nastąpił awans i zaczęła się prawdziwa gra.

Więc może w ten sposób patrzcie. A jeśli chodzi o 2 ligę angielską, to tam większość klubów ma względnie przyzwoite finanse, takie same obiekty, więc czy wybierzecie sobie Leeds, Derby, czy Sheffield United, to już nie ma większego znaczenia. ale jeśli ma - to najpierw przeglądnijcie sobie kluby.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.