Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2018 13:07    #8271
A taka Genoa by Ci nie pasowała?

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2018 13:20    #8272
Zrobiłem sobie na szybko mały research i znalazłem kilkanaście klubów które wpasowują się w moje wymagania, jedne bardziej, drugie mniej. Może coś doradzicie?
arsenal
everton
southampton
newcastle
milan
fiorentina
torino
sampdoria
real betis
sevilla
real sociedad
vfb stuttgart
vfl wolfsburg
hertha
borussia mgb
st etienne
nice

Arsenal i Milan: jak najbardziej wpasowują się w moje wymagania, chociaż bliżej im do gigantów, niż do średniaków, poza tym, nie wiem, czy nie byłoby po prostu za łatwo, więc chyba jednak nie będę brał ich pod uwagę.
Genoa, Newcastle, St Etienne, Hertha i Borussia MGB raczej za słabo pod względem piłkarzy i kasy. Southampton też raczej skreślę, ponieważ w ubiegłych edycjach bardzo często siadałem za ich sterami.

Co do reszty, trochę nie jestem pewny co do kadry i stanu finansów.
Kusi mnie np. Fiorentina w składzie z Simeone, Chiesą i Lafontem, lub Torino z Belottim, Falque i Sirigu, ale nie mam pojęcia jak u nich z kasą i resztą piłkarzy. W pozostałych klubach też podejrzewam, że poza 3-4 mocno wyróżniającymi się grajkami znajdę jakieś ochłapy.
Chciałbym wybrać spośród tych klubów możliwie jak najsilniejszy i możliwie z jak największą ilością gotówki wraz z hojnym prezesem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.10.2018 o godz. 13:21

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2018 16:18    #8273
Kiedyś przy robieniu nowej gry - o ile się nie mylę - były podane wartości takie jak budżet, nie ma tego teraz?

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2018 20:35    #8274
[quote="myfunnygame"]Kiedyś przy robieniu nowej gry - o ile się nie mylę - były podane wartości takie jak budżet, nie ma tego teraz?[/quote]
Zgadza się, też często sobie to w ten sposób sprawdzałem, ale tym razem tego nie widzę. :| W sumie zdecydowałem się na ten Everton, ale gra zaczyna się z 56 mln euro na minusie Kwaśny

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.10.2018 o godz. 20:36

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2018 08:42    #8275
A spróbuj zobaczyć OM-oni zawsze mieli kupę kasy .Grałem nimi w FM18 i na dzień dobry dostałem kilkadziesiąt mln :)

 barley Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
21.10.2018 13:33    #8276
I to jest dobre pytanie - czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, czy ta opcja została całkowicie usunięta? Miałem kilka lat przerwy i powróciłem do gry w najnowszej wersji FMa i widzę, że wyboru klubu trzeba dokonać "w ciemno". Kiedyś kreowałem sobie bazę danych, a potem oglądałem kluby, finanse, prognozę mediów i zawodników i na tej podstawie dokonywałem wyboru. Teraz, z tego, co widzę, nie da się nawet podejrzeć atrybutów zawodników a na wybór klubu trzeba decydować się przed utworzeniem nowej gry.

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
1
21.10.2018 15:42    #8277
Na FM Scout i podobnych stronach znajdują się listy z widełkami budżetów transferowych klubów w najbardziej renomowanych ligach. Pojawiła się już 2 dni temu taka do najnowszej edycji, wystarczy wpisać w Google "FM19 transfer budgets"
#TeamTyniec

 Shey Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 11.10.2018
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2018 16:12    #8278
Polecam Borussię Dortmund :)

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2018 21:42    #8279
--> barley
Ja tam uważam że im mniej wiedzy na początek tym lepiej.Te prognozy itd...po co to komu? W realu zobacz np Sunderland na przestrzeni kilku lat...gdzie wylądowali?A MK Dons? Budżety?Też dobrze że nie ma w grze (jak będziesz chciał to bez problemu znajdziesz-wystarczy wpisać "starting budgets " w googlach i już).Z innej beczki-mnie się np bardzo spodobało że grając Bristol Rovers odmówił mi współpracy już na dzień dobry Derek Langley-zawsze go kontraktowałem jako scouta/głownego scouta (ma świetne atrybuty i śmieszne wymagania finansowe) a tu pokazał mi środkowy palec-i bardzo dobrze! : )

 barley Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2018 10:52    #8280
To, że Ty tego nie potrzebujesz, nie oznacza, że jest to zbędna opcja ;) te budżety bym jeszcze przebolał, ale najbardziej zależy mi na przejrzeniu składu wraz z atrybutami graczy przed rozpoczęciem gry. Moim zdaniem jest to duży minus.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.