Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

ag-25 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

03.01.2019 20:51    #8301
Zymon, może Nottingham Forest lub Ipswich Town?

MOJO RISIN Partyzant

0

10.01.2019 10:41    #8302
Jestem kibicem Manchesteru United i miałem super plan na długą rozgrywkę. Oczywiście zacząłem od prowadzenia ukochanej drużyny, chciałem zrobić z niej prawdziwego potwora i tak też się stało. Kolejnym krokiem miało być przejście do FC United of Manchester (klub założony przez kibiców w odpowiedzi na przejęcie MU przez rodzinę Glazerów). Niestety kiedy byłem gotowy do zmiany okazało się że FC United spadło do ligi niżej i nie można wybrać tej drużyny. Czy jest jakaś metoda (edytor), żeby wprowadzić tą drużynę (nie grając nią oczywiście) do grywalnej ligi?
Nie chcę rozpoczynać kariery od początku i wybrać FC United, tylko chciałbym klub poprowadzić do awansu co Premierleague i zdetronizować potwora którego sam stworzyłem.

arsenalista Partyzant

0

14.02.2019 10:23    #8303
napiszcie jakieś kluby, którymi się ciekawie gra, najciekawsze propozycje wg was osobiście :D coś wciągającego, żeby nie nudziło się po kilku godzinach rozgrywki :D

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

0

15.02.2019 00:49    #8304
Niska angielska liga i próba wbicia Premier League, nie sądzę, ze jest łatwo choćby ze względu na możliwy Brexit, trudność z wypożyczeniami piłkarzy, średnich dostępnych trenerów scoutów, próba spłacenia pożyczki prezesowii, zbudowanie nowego dużego stadionu, jestem ciekaw czy jak awansuję do eX to mi wbiją na nowy stadion który już jest budowany czy wybudują kolejny za kilka lat może itp itd

Klub Billericay: liga ostatnia, grupa południowa

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.