Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Fylymyly Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2007
Skąd: Zabrze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2017 21:31    #8181
Witam, FM 17 zaznaczam na początku.

Słuchajcie mam problem, szukam klubu który mnie WCIĄGNIE KONKRETNIE, próbuje kimś zagrać ale to po jakimś czasie odechciewa się, polećcie mi jakiś klub którym się nie znudzę po 10dniach, wszystkie możliwości, tylko prosiłbym o argumenty jakieś dlaczego akurat ten klub. Pozdrawiam :)

 mati1886 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2015
Skąd: Włoszczowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2017 23:02    #8182
Ja Derbami wygrałem Championschip z przewagą 20pkt, a w BPL 1pkt za Chelsea i wicemistrzostwo, także łatwy klub ;)

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2017 09:10    #8183
Legia/Lech - zajmie Ci kilka sezonów zanim stwierdzisz, że już Ci się nie chce dążyć do perfekcji, a sporo więcej zanim zdobędziesz wszystko co da się zdobyć. I masz 2 możliwości prowadzenia klubu: 1. Opierać skład na młodych talentach i sprzedawać je za granicę za grube miliony, a potem sprowadzać niespełnione (w FM'ie) gwiazdy pokroju Teodorczyka ;) 2. Od razu kupować klasowych zawodników by walczyć o Europejskie puchary i próbować zaistnieć na świecie. Też rywalizacja pomiędzy oboma klubami daje sporo satysfakcji, np. gdy Bielica składa ofertę kupna jednego z Twoich wychowanków, a TY możesz "pojechać" mu w mediach, że jest ostatnią osobą, której byś go sprzedał :D Te bitwy na słowa przed każdym meczem (a może ich być nawet 5 w sezonie) Ta walka o krajowe talenty (właśnie kupiłem 17-latka, którego nie chciałem, tylko po to, by nie odszedł do Lecha) Jest fajnie, polecam ;)

Można też objąć jeden z pozostałych czołowych klubów Ekstraklasy i wynieść go na wyżyny: Śląsk, Wisła, Lechia, Cracovia

Albo trzecia opcja, do której sam się przymierzam. Dodatek PLU i powrót Widzewa do krajowej czołówki ;)

 mati1886 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2015
Skąd: Włoszczowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2017 10:02    #8184
[quote="mati1886"]FM 16Szukam klubu:
-średniak ligowy Anglia, Włochy, ew. Niemcy
-kilka talentów
-w miarę budżet
-dobry bramkarz[/quote]
Ktoś coś?

 Emilossss Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2017 15:57    #8185
FM 17 SZUKAM KLUBU:
-Europa
-Nie musi być z topowej ligi ale taki ,który może z powodzeniem kwalifikować się do rozgrywek europejskich
-nie ważny budżet
-coś w stylu Fc Kopenhaga, Sparta Praga itd

 facemob Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2017 09:49    #8186
Jak ja widzę takie pytania... Chłopie weź se co chesz! Weź se Lyngby z Danii i groj

 facemob Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2017 09:52    #8187
[quote="machaj88"]Legia/Lech - zajmie Ci kilka sezonów zanim stwierdzisz, że już Ci się nie chce dążyć do perfekcji, a sporo więcej zanim zdobędziesz wszystko co da się zdobyć. I masz 2 możliwości prowadzenia klubu: 1. Opierać skład na młodych talentach i sprzedawać je za granicę za grube miliony, a potem sprowadzać niespełnione (w FM'ie) gwiazdy pokroju Teodorczyka ;) 2. Od razu kupować klasowych zawodników by walczyć o Europejskie puchary i próbować zaistnieć na świecie. Też rywalizacja pomiędzy oboma klubami daje sporo satysfakcji, np. gdy Bielica składa ofertę kupna jednego z Twoich wychowanków, a TY możesz "pojechać" mu w mediach, że jest ostatnią osobą, której byś go sprzedał :D Te bitwy na słowa przed każdym meczem (a może ich być nawet 5 w sezonie) Ta walka o krajowe talenty (właśnie kupiłem 17-latka, którego nie chciałem, tylko po to, by nie odszedł do Lecha) Jest fajnie, polecam ;)

Można też objąć jeden z pozostałych czołowych klubów Ekstraklasy i wynieść go na wyżyny: Śląsk, Wisła, Lechia, Cracovia

Albo trzecia opcja, do której sam się przymierzam. Dodatek PLU i powrót Widzewa do krajowej czołówki ;)[/quote]

U mnie doszło do dziwnej sytuacji, prowadzę Legię (można to obejrzeć na moim kanale ytb Marcin PoGrywa) i w drugim sezonie z Lecha zostało może 4 piłkarzy. Reszta to sami zagraniczni.. Fakt, że grę zacząłem przed ostatnim patchem. Ale ciężko aż patrzeć na to :(

 Matrioszek Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2017 00:02    #8188
FC Porto czy Nacional Montevideo?

 mistergol Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.06.2009
Skąd: SKR
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2017 15:21    #8189
Polecam Wolves, wygrałem nimi LM w FM 16 , niestety nie udało mi się wygrać Premier League. W składzie miałem Isco, Asensio, Halilovicia, Coricia, Hirvinga Lozano, Luisa Henrique, i Maxa Romero. Isco jako wolny zawodnik do mnie przyszedł , a sprzedałem go chyba po 2 sezonach do Manchesteru United za 60 mln. To samo z Henrique, kupiony za grosze a później sprzedaż za około 75 mln. Zacząłem wczoraj nimi w FM17 , zobaczymy co będzie :)

 ultimate Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2017 19:38    #8190
Szybkie pytanie
Grał (albo gra nadal) ktoś może w lidze węgierskiej, słowackiej lub słoweńskiej? Jakieś odczucia po grze - negatywy, a może same pozytywy? Przymierzam się do gry MSK Zilina, MTK Budapest albo Olimpija Lublana, ale za cholerę nie wiem który wybrać. Może ktoś przybliży mnie do wyboru którejś z tych lig lub zespołów? Dzięki.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.