Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 elo126 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2016
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2016 11:59    #8161
Polecam prowadzić Parma F.C w FM2017. I odbudować ten klub.
FC Parma to jeden z najbardziej utytułowanych w europejskich pucharach klub we Włoszech.
19 marca 2015 roku sąd orzekł bankructwo Parma FC z powodu ogromnych długów.
Odrodzona Parma Calcio 1913 zaczyna od zera w czwartej lidze, Serie D.

Sukcesy :
Puchar Włoch (3x): 1992, 1998, 1999
Superpuchar Włoch (1x): 1999
Puchar UEFA (2x): 1995, 1999
Superpuchar Europy (1x): 1993
Puchar Zdobywców Pucharów (1x): 1993

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.11.2016 o godz. 12:02

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2016 19:45    #8162
Misiaczki! Generalnie strasznie nie lubię tego tematu ale że sytacja jest, jak informuję, nieciekawa to muszę z tego skorzystać. Składa się na to fakt że mój obecny komputer po małych rewolucjach z poprzednim, jest na tyle słaby że mogę sobie włączyć max ze 3 ligi z jednego kraju i tak grać i odbiera mi to możliwość jakiej najbardziej bym chciał czyli zaczać gdzieś w dolnych polskich ligach albo jako bezrobotny i piąć się po szczeblach rozwijającej się kariery prowadząc co raz to lepsze, bogatsze kluby. Rozumiecie, musze mocno uszczuplić moje preferencje na najbliższą karierę.
Chcę sobie zrobić milutkie pożegnanie z FM16 (bo o nim mowa, w oczywiście tej najnowszej wersji 16.3.coś tam), zanim nadejdzie moment kupna nowego sprzętu wraz z nowym FM'em (kto wie może wyrobie się przed FM18). Z Fm15 zegnałem się grająć Gironą (2liga hiszpańska) i pomiędzy awansem z pierwszego miejsca do 1ligi w pierwszym sezonie a kolejnym jakiś większym sukcesem troszkę minęło ale grało mi się bardzo przyjemnie.

Czego szukam?! Bo się rozpisuje, pewnie w dodatku nie zrozumiale, pomyślicie sobie że kretyn jakiś czy coś.
Otóż szukam:
- Zespołu z któregoś czołowego Europejskiego kraju (Anglia, Hiszpania, Włochy, Francja, Niemcy..) (Chociaż Włochy najmniej bo ostatnio grałem Milanem <3.
- Zespół niekoniecznie z pierwszej ligi, nawet wolał bym z niższej ale MAX 3... 4liga.
- Zespół który ma młodych zawodników, utalentowanych na których śmiało mogę postawić, co niekoniecznie musi mi się od razu opłacić. To jest najważniejszy argument.
- Fajnie by było żeby szkółka i wyszukiwanie młodzieńców były na jak najwyższym poziomie (w miarę możliwości). Jak i również w miarę możliwości jak największy stadion.
- Budżet? Chciał bym klub RACZEJ bez długów a sam budżet... no coś tam ma być ale też nie muszą to być wielkie sumy. Chce mieć możliwość wydania paru milionów ojro od razu.
- Fajnie by było gdyby to był klub, w przypadku pierwszej ligi to bez wygrania tejże ligi, a w przypadki niższych lig - żeby to był klub który nie grał w tych najwyższych rozgrywkach. Ale w tym podpunkcie mogę przymknąć oczko.
- Oraz najmniej ważny punkt, ażeby w tym klubie był jakiś ciekawy zawodnik, lepszy od pozostałych albo z jakąś ciekawą karierą lub z ciekawą historią z życia realnego wziętą.

Próbowałem AJ Auxerre bo mi przyszło na myśl w miare pierwszę ale no nie siada, nie bardzo, nie ma chemii.
Chodzi mi po głowie Malaga chociaż nie wiem jak to się ma do końca do moich potrzeb.
Potrzebuję pomysłu, z góry bardzo dziękuję.

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2016 21:18    #8163
Chciałbym jeszcze dodać ze korzystam z uaktualnienia transferów sztabów itd z "UaktualnieniaFM16 Transfer & Data Update Packs by pr0". Także składy z tego sezonu. A uściślając z której to ma być ligi zespół to wedle hierarchii: 2,1,3 lub 4

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 23.11.2016 o godz. 21:20

 Jov Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2016 12:18    #8164
Polecam Ci Derby Country. Osobiście do gry tym zespołem nakłonił mnie film o Brianie Clough pt. "Przeklęta liga". Warto zobaczyć przed rozpoczęciem kariery tą drużyną. Klub ma ciekawy herb. miłe dla oka barwy, kilku ciekawych zawodników (Tom Ince, syn Paula, oraz Will Hughes - po kilku latach etatowy reprezentant Anglii). Grają w Championship, ale posiadają dość bogatą historię - 2 razy Mistrz Anglii i raz półfinalista Pucharu Europy. Daj znać czy się zdecydowałeś :)

 CapsLock Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.10.2013
Skąd: Kruszwica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 19:30    #8165
Ja od siebie polecę RB Lipsk z 2 Bundesligi, niektórzy mówią na niego "sztuczny klub", bo nie ma historii (założony chyba w 2009 r.). Z pewnością ma mnóstwo młodych zawodników :)

 pdg90 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2012
Skąd: Kraków/ Nowa Huta
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 21:14    #8166
RB Lipsk gra w 1. Bundeslidze i jest w czubie tabeli.

 RaeSremmurd Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2017
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 19:55    #8167
Witam. Razem z bratem planuję rozpocząć rozgrywkę na dwóch w FM'a 2017. W związku z tym szukam dwóch klubów na równym poziomie, oto kilka opcji:
- czołowe kluby europejskie, jednak bez potęg jak Real czy Barcelona
- średniaki europejskie bujające w okolicach Ligi Mistrzów - Ligi Europy
- czołowe dwa kluby w swojej lidze, walczące o mistrza (tylko słabsze ligi europejskie)
- dwa czołowe kluby, faworyzowane do awansu do wyższej ligi (tylko najsilniejsze ligi europejskie)

Jeśli byłby ktoś na tyle miły, to poproszę o propozycję z każdego z tych wariantów. Pozdrawiam!

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 21:38    #8168
[quote="RaeSremmurd"]
- czołowe dwa kluby w swojej lidze, walczące o mistrza (tylko słabsze ligi europejskie)
- dwa czołowe kluby, faworyzowane do awansu do wyższej ligi (tylko najsilniejsze ligi europejskie)
![/quote]
Feyenoord i Ajax - klasyk, fajna rywalizacja i realne szanse na zawojowanie w Europie.
NAC Breda i VVV Venlo - Oba kluby są w niewłaściwym dla sie bie miejscu czyli drugiej lidze holenderskiej, fajna opcja by oba z nich wróciły do Eredivisie, rywalizowały nie tylko między sobą ale i walczyły o pozycję z krajowymi mocarzami ;)

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 22:34    #8169
średniaki europejskie bujające w okolicach Ligi Mistrzów - Ligi Europy - Lazio i Roma - ciekawa rywalizacja i wielkie derby!

 CapsLock Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.10.2013
Skąd: Kruszwica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2017 22:43    #8170
Cześć, jaki klub polecacie z Championship?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.