Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 21:50    #71
Jak tak widzę opinię ludzi odnośnie "15" to już mam jasno na tacy odpowiedź czy tą grę kupować czy nie bo widzę FM z roku na rok coraz gorzej się prezentuję a to że tam jakiś bajer wsadzą to fajnie wygląda na recenzjach ale jak już człowiek się zagłębia w tą grę to dopiero zaczynają się niespodzianki :) ja nadal pozostaję przy 11 i się nią cieszę.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 21:59    #72
[quote="Evix"]Student Może i on chce ten kontrakt ale to jego agent przeprowadza negocjacje. W FM jest taka opcja jak zwolnienie agenta. Sprawdź;)[/quote]

Koleś ma za swoje, kontraktu nie chciał podpisać no i na 2 msc przed końcem kontraktu kontuzja 5-6msc, no i niech taki 30 latek szuka sobie teraz klubu. Wyszedł jak Valdes, pazerny traci dwa razy :)

 Flaga Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2012
Skąd: Duszniki-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 22:04    #73
A mi po przejściu na pełną wersję ucichł głos... nie mam zielonego pojęcia o co chodzi
http://bednarz.blog.pl/

Pierwszy w Polsce e-miesięcznik o historii futbolu:

https://www.facebook.com/futbolwretro

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 22:05    #74
[quote="armbi"]Może mi ktos wyjaśnić jakim qrwa cudem w edytorze następująco wyglądają współczynniki "poziomu juniorów" (...).

Jakim qrwa cudem ruskie maja sporo wiekszy współczynnik od Holandii, a lekko większy od hiszpanskich juniorów????? A szczytem już jest Egipt, który według współczynnika na łeb bije chorwackich juniorów!!! Czyli smiało można wskazać duuuużo lepszych egipcjan od Modricia (nawet kilka lat temu), Halilovicia, Kovacica z Interu, Sime Vrsjalko itp!

Nie ma sie później co dziwić, żę czołowym krajom gra nie generuje dobrych juniorów, za to jakieś bananowe kraje mają mistrzów pokroju Zidane! Pokażcie mi qrwa w ostatnich latach dobrych ruskich juniorów, lepszych od Portugalskich dzieciaków, chorwackich, holenderskich czy belgijskich! SI sie boi Putina czy co????

dobrze że człowiek jakoś po swojemu edytuje piłkarska rzeczywistość, bo to co serwuje SI to po prostu jajca! Jak nie kontuzje pojawiające sie jak grzyby po deszczu to egipscy juniorzy przypakowani lepiej niż holenderscy...[/quote]

I takie wpisy wynikające z niewiedzy odstraszają ludzi. Współczynnik newgenów jest - nie uwierzysz - współczynnikiem. Zależy głównie od wielkości kraju i określa szanse na pojawienie się w jakimś kraju juniora w hipotetycznej sytuacji braku szkolenia. Pozwolił na oddanie sytuacji np. Brazylii, gdzie szkolenie i obiekty były na niskim poziomie a talenty rodziły się i tak - ze względu na status piłki i wielkość kraju. Holandia będzie miała podobne wyniki przy dużo niższym współczynniku, bo ma świetne obiekty i szkolenie. Nie zrozumiałeś sprawy :/

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 22:07    #75
Kombinacja:
Ustawienia ->Mecz - >Używaj dźwięków podczas meczów
nie pomaga?

 Flaga Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2012
Skąd: Duszniki-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 22:10    #76
[quote="myfunnygame"]Kombinacja:
Ustawienia ->Mecz - >Używaj dźwięków podczas meczów
nie pomaga?[/quote]

nic a nic. Można się bawić to upadłego włączając i wyłączając tą opcję. Ciągle brak dźwięku
http://bednarz.blog.pl/

Pierwszy w Polsce e-miesięcznik o historii futbolu:

https://www.facebook.com/futbolwretro

 magic10rm Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2008
Skąd: Busko Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 22:12    #77
u mnie niestety wywala że mam wersję beta. aktualizowałem pliki lokalne, zainstalowałem directa. niestety - cały czas to samo.
jeżeli wyjdzie że za stóweczkę dostałem betę, która nie 'przeskoczy' na oryginał to będzie świetnie...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 22:15    #78
Kolejna denerwująca mnie kwestia.
W "13" będąc w jakimś menu nie ważne jakim. Dla przykładu menu skład. Wybierając widok na np. Kontrakt wyświetlały się kontrakty. Gdy kliknąłem góra,dół to widok zmieniał się na sąsiadujący z listy kontekstowej. Teraz ponownie trzeba klikać na widok i wybrać co nas interesuje przez co więcej czasu tracę na klikanie :(

Będąc w widoku składu i klikając filtry u dołu pojawia się "...wszystko" tylko nie wiem o co chodzi bo napis na buttonie nie jest cały.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.11.2014 o godz. 22:17

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 22:18    #79
magic
a wpisałeś drugi kod na Steam? Tzn. ten co jest na odwrocie albo jak zamawiałeś wersję DIGITAL to ten który przesłali Ci dziś?
BTW To nie w tym temacie o tym piszemy ;)

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 22:24    #80
[quote="Gietz"][quote="armbi"]Może mi ktos wyjaśnić jakim qrwa cudem w edytorze następująco wyglądają współczynniki "poziomu juniorów" (...).

Jakim qrwa cudem ruskie maja sporo wiekszy współczynnik od Holandii, a lekko większy od hiszpanskich juniorów????? A szczytem już jest Egipt, który według współczynnika na łeb bije chorwackich juniorów!!! Czyli smiało można wskazać duuuużo lepszych egipcjan od Modricia (nawet kilka lat temu), Halilovicia, Kovacica z Interu, Sime Vrsjalko itp!

Nie ma sie później co dziwić, żę czołowym krajom gra nie generuje dobrych juniorów, za to jakieś bananowe kraje mają mistrzów pokroju Zidane! Pokażcie mi qrwa w ostatnich latach dobrych ruskich juniorów, lepszych od Portugalskich dzieciaków, chorwackich, holenderskich czy belgijskich! SI sie boi Putina czy co????

dobrze że człowiek jakoś po swojemu edytuje piłkarska rzeczywistość, bo to co serwuje SI to po prostu jajca! Jak nie kontuzje pojawiające sie jak grzyby po deszczu to egipscy juniorzy przypakowani lepiej niż holenderscy...[/quote]

I takie wpisy wynikające z niewiedzy odstraszają ludzi. Współczynnik newgenów jest - nie uwierzysz - współczynnikiem. Zależy głównie od wielkości kraju i określa szanse na pojawienie się w jakimś kraju juniora w hipotetycznej sytuacji braku szkolenia. Pozwolił na oddanie sytuacji np. Brazylii, gdzie szkolenie i obiekty były na niskim poziomie a talenty rodziły się i tak - ze względu na status piłki i wielkość kraju. Holandia będzie miała podobne wyniki przy dużo niższym współczynniku, bo ma świetne obiekty i szkolenie. Nie zrozumiałeś sprawy :/[/quote]

to dlaczego tego nie można nigdzie znaleźć???? Dopiero od Ciebie sie dowiaduję, a na forum SI są jedynie domysły...

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.