Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 matirix20 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 19:12    #61
Lepiej narzekać na atrybuty zawodników Barcy i Realu niż w każdym poście pisać o Manuelu Pablo :|

 ProXima Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2013
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 19:13    #62
Pytanie dotyczące scoutingu. Czy jeśli mam 3 scoutów którzy mają na full wiedzę o Niemczech, Austrii i Szwajcarii to oni dają mi coś do % znajomości świata czy wystarczy jeden scout i nic się nie zmieni? Bo szczerze powiedziawszy wolałbym ich wydupcyć i załatwić sobie scoutów z innych państw.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 19:13    #63
[quote="matirix20"]Lepiej narzekać na atrybuty zawodników Barcy i Realu niż w każdym poście pisać o Manuelu Pablo :|[/quote]

Ciekawe. Udowodnij mi to...

[quote="ProXima"]Pytanie dotyczące scoutingu. Czy jeśli mam 3 scoutów którzy mają na full wiedzę o Niemczech, Austrii i Szwajcarii to oni dają mi coś do % znajomości świata czy wystarczy jeden scout i nic się nie zmieni? Bo szczerze powiedziawszy wolałbym ich wydupcyć i załatwić sobie scoutów z innych państw.[/quote]

Nic nie daje.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.11.2014 o godz. 19:14

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 matirix20 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 19:21    #64
Większą liczbę osób będzie patrzyło na atrybuty piłkarzy Barcy niż Realu niż na Manuela Pablo.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 19:28    #65
[quote="robal15"]Nareszcie dostałem klucz do pełnej wersji. Zobaczę, czy jest Manuel Pablo oraz, czy zmienili coś w silniku.[/quote]
Nie będzie zmieniony, bo nie ma uaktualnienia bazy danych.

[quote="gregryszka"][quote="Piwowarek78"]A ja widzę, że problem ze zmianami zawodników nie został rozwiązany. W 1 lidze polskiej widzę, że zawodnicy schodzą w 1,2, 19 i 42 minucie (nie są zmieniani). Dotyczy to głównie Dolcanu i Sandecji. To powoduje, że kończą mecz w składach 7 osobowych. Czy ktoś to już zgłaszał?[/quote]
Zglaszalem to na forum,a odpowiedni ludzie wyslali mojego sejwa do SI,ktory ponoc w tym grzebie,wiec bedzie niebawem poprawione,mam nadzieję[/quote]
Zgłoszony, ale do pełnego rozwiązania potrzebny jest sejw sprzed meczu. Staram się odtworzyć tą sytuację, ale w żadnym meczu gracze nie opuszczają boiska, próbuję dalej. Jeżeli masz jakiś sejw nawet miesiąc przed tym meczem to też chętnie skorzystamy.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 19:48    #66
[quote="robal15"]OMG

Kolejny anormalny fanatyk.[/quote]

ej sorry ale drugi raz zwracasz uwagę, że ktoś jest dziwny bo mu nie pasują atrybuty piłkarzy. Akurat kolega ma rację jeśli takie atrybuty są wklepane to ładnie reserch Barcy się pobawił.
Akurat porównywanie piłkarzy z obu klubów jest takie proste bo w ostatnich lata są światowym topem dlatego ludzie zwracają na to uwagę.
Serio nie widzisz różnicy między CR7 a Bale, czy CR7, Bale a Pedro?



Dla mnie to nowe menu jest okropne, ostatnia wersja gry to FM13, nie wiem jak było w "14".

Wrzucę i tu moje spostrzeżenia
BAZY TRENINGOWE:

Ultranowoczesna baza treningowa (Burton, 4 liga angielska)
Doskonała baza treningowa(Bolton, 2 liga angielska)
Imponująca baza treningowa(Barnet, 5 liga angielska)
Dobra baza trenigowa(Stocktorp, 6 liga angielska)
Świetna baza treningowa(Hyde, 6 liga angielska)
Zadowalająca baza trenigowa(Boston UTD, 6 liga angielska)
Podstawowa baza treningowa(Whitehawk, 6 liga angielska)
Przeciętna baza treningowa(Boreham Wood, 6 liga angielska)
Baza treningowa poniżej przeciętnej(Sutton, 6 liga angielska)
Kiepska baza treningowa(WestonSuperMAre, 6 liga angielska)


BAZY MŁODZIEŻOWE:
Nowoczesne obiekty młodzieżowe(Tottenham, 1 liga angielska)
Fantastyczne obiekty młodzieżowe(Watford, 2 liga angielska)
Doskonałe obiekty młodzieżowe(Middlesbrough, 2 liga angielska)
Świetne obiekty młodzieżowe(Creve, 3 liga angielska)
Dobre obiekty młodzieżowe(Sheff Utd,3 liga angielska)
Przeciętne obiekty młodzieżowe(Barnet, 5 liga angielska)
Podstawowe obiekty młodzieżowe(Whitehawk,6 liga angielska)
Obiekty młodzieżowe poniżej przeciętnej(Staines, 6 liga angielska)
Kiepskie obiekty młodzieżowe(St. Albans, 6 liga angielska)
Zadowalające obiekty młodzieżowe(Ebbsfleet, 6 liga angielska)

Bardzo szybko zauważyłem, że północna liga jest zdecydowanie lepsza niż południowa. Co mnie swoją drogą zaskoczyło :)

EDIT:
Miłe jest to że tak szybko przechodzą dni, moze to też wina nowego laptopa.

Wkurza mnie, że jak przechodzę przez menu kontekstowe to nie mogę tak jak w Windows kliknąć w lewo żeby cofnąć się do "zakładki wcześniejszej" tylko muszę myszką się cofnąć. A jak już np. wybiorę opcję która dalej się rozwidla to nie mogę dać innej opcji tylko wchodzę do tego rozwidlenia i z niego wyjść nie mogę chyba, że ruszę myszką.
Przykład
Klikam pikarza PPM, Zakładka transfer, zostawię na polu "transfer" kursor i wtedy mogę tylko poruszać się po tym co jest wewnątrz tej zakładki, wybiorę np. "Status Transferowy" to już nie mogę wejść do zakładki wyżej.

Wiem że tak jest od X lat ale fajnie jakby to naprawili żeby było jak w windowsie jak już tak kafelkują tego FMa
:)


EDIT2: denerwujące też było jak grałem w becie i miałem asystenta któy był jednocześnie piłkarzem i w każdej informacji gdzie była o nim wzmianka było napisane "Twój piłkarz/asystent przekazuje ci coś tam coś tam"

EDIT3 Męczące jest ciągłe klikanie stylu wypowiedzi w rozmowach z podwładnymi. Jakby nie mogło zostać np. Żarliwie lub Asertywnie z poprzedniej wypowiedzi.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 07.11.2014 o godz. 20:00

 matirix20 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 21:22    #67
Jest Manuel Pablo już w grze?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 21:30    #68
Nasz zespół to grupa dosyć profesjonalnych zawodników, a XXX jeszcze wzmacnia tę cechę. Dlaczego to WADA piłkarza?
Jest głównie lewonośny, to samo pytanie co wyżej?

wpisałem i w mojej bazie są 2 osoby ale nie konkretnie takie tylko podobnie brzmiące

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.11.2014 o godz. 21:31

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 21:35    #69
@matirix20 nie sądzę, żebyś pytał całkowicie poważnie o Manuela Pablo a raczej chcesz nakręcić wojenkę z robalem15, więc ostrzegam - daj sobie spokój albo się na jakiś czas pożegnamy
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 21:45    #70
Może mi ktos wyjaśnić jakim qrwa cudem w edytorze następująco wyglądają współczynniki "poziomu juniorów", dla przykładu:
niemcy 155
hiszpania 145
holandia 122
francja 140
portug 114
chorwacja 98
belgia 110
rosja 148
korea 110
egipt 138
serbia 94

Jakim qrwa cudem ruskie maja sporo wiekszy współczynnik od Holandii, a lekko większy od hiszpanskich juniorów????? A szczytem już jest Egipt, który według współczynnika na łeb bije chorwackich juniorów!!! Czyli smiało można wskazać duuuużo lepszych egipcjan od Modricia (nawet kilka lat temu), Halilovicia, Kovacica z Interu, Sime Vrsjalko itp!

Nie ma sie później co dziwić, żę czołowym krajom gra nie generuje dobrych juniorów, za to jakieś bananowe kraje mają mistrzów pokroju Zidane! Pokażcie mi qrwa w ostatnich latach dobrych ruskich juniorów, lepszych od Portugalskich dzieciaków, chorwackich, holenderskich czy belgijskich! SI sie boi Putina czy co????


dobrze że człowiek jakoś po swojemu edytuje piłkarska rzeczywistość, bo to co serwuje SI to po prostu jajca! Jak nie kontuzje pojawiające sie jak grzyby po deszczu to egipscy juniorzy przypakowani lepiej niż holenderscy...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.11.2014 o godz. 21:48

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.