Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 18:02    #51
ot paradoks mam. Od roku chce przedłuzyć kontrakt z Aisattim ale on nie chce, mam 6msc do konca kontraktu nadal nic, na 4 miechy przed końcem on chce porozmawiać o nowym kontrakcie bo się niecierpliwi no to idę mu proponować, ale on nie chce negocjować. A potem sk*** :) ma pretensje że go oszukałem i nie dałem nowego kontraktu.

 Evix Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2013
Skąd: Wodzisław Śląski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 18:15    #52
Student Może i on chce ten kontrakt ale to jego agent przeprowadza negocjacje. W FM jest taka opcja jak zwolnienie agenta. Sprawdź;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.11.2014 o godz. 18:19

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 18:22    #53
Czemu nie mozna dostac sie do sklepu i warsztatu z poziomu gry?Razi tez brak białej skórki i błąd z polskimi niezszymi ligami.Ciekawe kiedy patch....

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 18:26    #54
[quote="Evix"]Student Może i on chce ten kontrakt ale to jego agent przeprowadza negocjacje. W FM jest taka opcja jak zwolnienie agenta. Sprawdź;)[/quote]
Gdzie to jest, w rozmowach? Gadka ze zwolnieniem jest jak chce kontraktu i mam możliwosc odrzucenia. a ja mam sytuacje w której on tylko chce porozmawiać a nie wymusić.

 fanki82 Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2006
Skąd: Ruda Slaska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 18:39    #55
TRAGEDIA ! NON STOP KONTUZJE !

 matirix20 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 18:56    #56
Pedro akurat w Fma jest słabiutki :) Po za tym Bale i Ronaldo bardziej imponują szybkością a nie przyspieszeniem.

 Evix Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2013
Skąd: Wodzisław Śląski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 18:58    #57
Kurcze;p Myślałem że w rozmowach będzie możliwość zwolnienia agenta jak w 14. I tu się właśnie pomyliłem :D Może go tam chwal po dobrych meczach aż będzie miał znakomite morale. Albo zmień mu status w drużynie żeby był kluczowym zawodnikiem. Jak nie pomoże no to trzeba będzie się z nim rozstać ;p

 rakowiec89 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2007
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 19:02    #58
Zagrałem w demo, przeczytałem kilka stron o wrażeniach z nowego FM-a, więc mogę wypowiedzieć się w kwestii moich odczuć. Zacznę od interfejsu, a konkretnie od bocznego menu, niby rewolucja, dla innych ewolucja, dla mnie powrót do tego, co widziałem lata temu w CM-ach. Oczywiście, wizualnie wygląda to inaczej, niż kiedyś, bo wyglądać musi. Moje odczucia? Jakoś bardziej byłem przekonany do tego, co było przez ostatnich kilka lat. Brakuje mi możliwości przejścia na ostatnio używane menu, nie trudno byłoby coś takiego zrobić w kodzie gry, mam nadzieję, że pojawią się skiny, które udostępnią taką możliwość. Co do ekranu taktycznego, to uważam, że twórcy przekombinowali. Po co było, psuć coś, co wizualnie wyglądało bardzo dobrze, mam tutaj na myśli role zawodników, będzie się trzeba przyzwyczaić.

Co do scoutingu. Dobry ruch ze strony SI, urealnia to rozgrywkę, staje się ona zdecydowanie trudniejsza, co mnie cieszy, bowiem przez ostatnie lata widziałem wszystko jak na dłoni (oczywiście ukrywałem atrybuty), teraz trzeba się bardziej "napracować".

Kwestia trybu 3D, to temat rzeka, czytając komentarze na stronie o takim sposobie oglądania spotkań, spodziewałem się najgorszego. Myślałem sobie, będzie blamaż, nieporozumienie, kompletne zero, a co zobaczyłem? Tryb 3D, lepszy niż poprzednio. Oczywiście są mankamenty, takie jak podania z kroka, na odległość 20-30 metrów, ale to, co zobaczyłem. Wizualnie naprawdę daje radę, czego nie można powiedzieć o samym silniku gry, ponieważ zdarzają się babole, takie jak były już rok wcześniej, czyli biegnie sobie skrzydłem pomocnik, a obrońca drużyny przeciwnej "towarzyszy" mu, aż ten łaskawie dośrodkuje. Oczywiście, nie przeszkadza jemu, że tamten biegnie, a on nic nie robi. Jest, co do poprawy, natomiast nie ma wielkiej tragedii. To tylko gra w sumie.

Rozmowy motywacyjne? Tutaj plus za rozmowy w trakcie spotkania, korzystałem często i dawało to dobre rezultaty.

Umiejętności menadżera, to kolejny krok naprzód i uważam ten element za potrzebny.

Przechodząc do meritum, nowego FM-a kupię na pewno, zresztą jak, co roku, bowiem jak SI "załata" niedociągnięcia, które są, można będzie mówić o naprawdę dobrym produkcie.

 matirix20 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 19:02    #59

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2014 19:07    #60
Nareszcie dostałem klucz do pełnej wersji. Zobaczę, czy jest Manuel Pablo oraz, czy zmienili coś w silniku.

@bobstone_7, mnie ich atrybuty gówno obchodzą. Za to dziwi mnie fakt, że to zawsze rozchodzi się o Real i Barce. Jakoś fanatycy innych klubów nie narzekają na atrybuty ich piłkarzy albo ich rywali, np: MANUxMANC, LECHxLEGIA itd.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.