FM 2017 - błędy

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 19:25    #21
Gietz
morale drużyny jest ustawiane do startu rozgrywki? na jakiej zasadzie?

Slayer666
Football Manager to tak świetna gra, że odpalisz sobie edytor i ustawisz potencjały jak chcesz

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 23.10.2016 o godz. 19:28

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 20:00    #22
[quote="Pucek"]Gietz
morale drużyny jest ustawiane do startu rozgrywki? na jakiej zasadzie?[/quote]
Jest takie pole w bazie, ustawiam je wysokie dla drużyn stabilnych, płacących na czas, bez jakichś konfliktów w szatni (Nieciecza, Jagiellonia, Zagłębie), po awansie (Wisła Płock, Arka), niskie tam gdzie są problemy właścicielskie, z płynnością (Wisła Kraków, Śląsk) lub jakieś kwasy wewnątrz drużyny albo ze sztabem szkoleniowym (Legia).

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2016 14:37    #23
Co prawda w pierwszym naborze juniorów dostałem 14 latka,który zapisze się złotymi literami w mojej karierze ale poza nim to same gówienka 2-3 gwiazdki potencjału,we wcześniejszych FM'ach w ASSE w pierwszym sezonie miałem zawsze 3-4 graczy,z których była pociecha w przyszłości.Sprawdziłem z ciekawości jakimi newgenami zostały obdarzeone pozostałe drużyny Ligue 1 i PSG z Lyonem dostał po jednej perełce,Monaco 2 fajnych zawodników a reszta ekip same szroty,słabo jak dla mnie.Pamiętam,że w fm 16 w 10 sezonie miałem podstawową jedenastkę w Metz składającą się z samych wychowanków,podobnie było w Natnes czy Rennais-co roku młode perełki witał do akademii

 StaryMundi Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
2
24.10.2016 15:30    #24
[quote="Slayer666"]Co prawda w pierwszym naborze juniorów dostałem 14 latka,który zapisze się złotymi literami w mojej karierze ale poza nim to same gówienka 2-3 gwiazdki potencjału,we wcześniejszych FM'ach w ASSE w pierwszym sezonie miałem zawsze 3-4 graczy,z których była pociecha w przyszłości.Sprawdziłem z ciekawości jakimi newgenami zostały obdarzeone pozostałe drużyny Ligue 1 i PSG z Lyonem dostał po jednej perełce,Monaco 2 fajnych zawodników a reszta ekip same szroty,słabo jak dla mnie.Pamiętam,że w fm 16 w 10 sezonie miałem podstawową jedenastkę w Metz składającą się z samych wychowanków,podobnie było w Natnes czy Rennais-co roku młode perełki witał do akademii[/quote]

Zlituj się już nad nami. Koledzy wyraźnie Ci wyjaśnili, że będziesz miał edytor.
Dalsze historie o wujku i Twoich ulubionych drużynach oraz sakrgi i zażalenie proponuję składać tutaj:
http://www.manager-online.fr/

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2016 22:01    #25
Ach.... te kontuzje :D :D :D
https://gyazo(...)ee2092e9
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 10swistak Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2015
Skąd: Brześć Kujawski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2016 00:47    #26
Ja bym kontuzji nie dopisywał do listy błędów. Jest ich sporo, ale to się zdarza. Tym bardziej jeśli gościa od przygotowania fizycznego masz kiepskiego. Aerobik jest chyba ważny przy kontuzjach mięśniowych, których masz całkiem sporo.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2016 00:53    #27
Ale o co chodzi? Przecież ponad połowa z tego to piłkarze rezerw/juniorów. Pięć urazów w drużynie to niemiła, ale normalna sytuacja (co niektórzy chcieliby, żeby mieć 1 kontuzję na pół roku - to by było ich zdaniem realistyczne...).
twitter.com/Ceyvol

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2016 10:17    #28
[quote="Ceyvol"]Ale o co chodzi? Przecież ponad połowa z tego to piłkarze rezerw/juniorów. Pięć urazów w drużynie to niemiła, ale normalna sytuacja (co niektórzy chcieliby, żeby mieć 1 kontuzję na pół roku - to by było ich zdaniem realistyczne...).[/quote]
Tak naprawdę to cztery, bo stłuczenie głowy Kownackiego (3-6 dni) nawet ciężko liczyć. W Premier League w tym momencie najwięcej kontuzji w jednym zespole to 9, najmniej to 1 (http://www.physioroom.com/news/english_premier_league/epl_injury_table.php).
Ilość kontuzji w FMie jest mniejsza niż w rzeczywistości jeżeli porównujemy ją z dobrymi, twardymi danymi z opracowań medycznych/publikacji dotyczących zdrowia w sporcie. Z tego co wiem to w naszej lidze bardzo wielu piłkarzy gra z urazami (w sporej części przez wąskie kadry), zastanawiam się czy część tych kontuzji które są "czerwone" nie powinny być "żółte", bo np. taki Kownacki z tego screena pewnie by zagrał.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2016 15:09    #29
Boczni obrońcy wychodzili mi za mocno do przodu co kończyło się często zabójczymi kontratakami - dałem funkcje obrony.Stoją jak słupy na własnej połowie. Niestety ale pomimo nakazu gry środkiem i mając 3 zawodników w środku pola plus 3 łafszywe 9 w ataku,które szukają gry i widać,że się pokazują do klepy to mój rozgrywający z uporem maniaka wymusza wręcz ruch bocznego obrońcy do przodu,jeśli takowego nie ma to i tak podaje mu piłkę,chuj w to że musi ją cofnąć o 30 metrów a z przodu koledzy czekają na futbolówke

 10swistak Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2015
Skąd: Brześć Kujawski
Poziom ostrzeżeń: 0
2
25.10.2016 16:59    #30
Ustaw więcej ryzykownych podań dla rozgrywającego. Postaw na defensywnego pomocnika, który będzie łatać dziury po bocznych obrońcach. Ja gram na dwóch bocznych obrońców z mentalnością ataku i chyba tylko raz dostałem dzwona po kontrze, gdzie Kucharczyk mnie skarcił. Jak dla mnie żaden błąd, tylko źle dobrana formacja i polecenia taktyczne.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.