FM 2017 - błędy

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
1
23.10.2016 11:52    #11
[quote="Slayer666"]@Gietz z całym szacunkiem ale sam się wystawiasz na śmieszność. SERIO ? Francja za Włochami pod względem utalentowanej młodzieży ? Zawsze mnie to fascynowało kiedy,kto i gdzie dostrzega mega potencjał u Włoskich juniorów skoro tak dużo z nich przepada/zatrzymuje się na poziomie Serie B. Francja powinna być bezsprzecznie na 1 miejscu w tym zestawieniu. Ja nie wiem,naprawdę do was nie przemawiają te nazwiska,ta praca z młodzieżą ? Przecież to jest śmieszne. Byłem w tamte wakacje w Saint Etienne u wujka,miałem możliwość podglądać jeden z treningów i KAŻDY z kibiców dookoła mnie twierdził,że Nordin i Pierre Gabriel to jest przyszłość tego klubu i repry Francji,zresztą na tamtej sesji treningowej i tak się wyróżniali,a Galtier daje im bardzo dużo grać w lidze/pucharach[/quote]
Piszesz tak jakby Francja była gdzieś na końcu listy, a jest w ścisłej czołówce i produkuje w grze tyle talentów że jest bezproblemowa wymiana pokoleń, w każdym roczniku są 2-3 gwiazdy na poziomie kadry. Francja ma bardzo mocnych juniorów w FM17 i bardzo wysokie współczynniki dla newgenów. To czy Włochy mają za wysokie to kwestia do dyskusji (moim zdaniem tak, są za wysoko), chociaż wczoraj Donnarumma i Locatelli pokazali że też mają wielki talent. Piszesz że Francja powinna bezsprzecznie być na pierwszym miejscu pod każdym względem. To ciekawe - nie masz żadnych wątpliwości jak w tym kontekście wypadają Niemcy, Hiszpanie, Brazylijczycy, Portugalczycy? Bo oni (no i ci nieszczęśni Włosi) tworzą teraz w grze czołówkę razem z Francją i Anglią jeżeli idzie o szkolenie i ja nie uważam że Francja jakoś odstawia te pozostałe państwa, bo niby w czym? W tym że dają grać młodym zawodnikom? Holendrzy też, i co z tego?
Co do Twojej wizyty u wujka - rozmawiałem wczoraj z researcherem Saint-Etienne o tym co napisałeś, mówi że więcej spodziewają się po Kennym Rocha Santosie i Mickaelu Nade, dwójką którą wymieniłeś jest dobra, może przebić się do I zespołu na stałe, ale na razie grali przy okazji plagi kontuzji. Umówmy się że gdy już będzie pełna gra z edytorem to zobaczysz ich potencjał i dasz znać czy naprawdę jest haniebnie niski, bo na razie nawet nie wiesz jaki jest naprawdę ;)

 radeksio321 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 13:53    #12
@Gietz nie wiedziałem gdzie napisać, więc czynię to tutaj. Czy w Polskiej lidze będzie grywalny poziom 3, czyli II liga? Czy tylko ESA i I liga? I jest jakieś info o ewentualnym dodatku tej ligi? :)

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 13:56    #13
Tylko Ekstraklasa i I liga - a dodatek robimy my, czyli FM Revolution, a nie Gietz, czyli polski research. Nie wiemy, kiedy ukaże się dodatek. Na razie dostępna jest jedynie gra w wersji beta bez oficjalnego edytora, więc guzik możemy sprawdzić. Nie podpalajcie się tak ;)
twitter.com/Ceyvol

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 14:55    #14
@Gietz,to powiedz mi w takim razie,w którym momencie obserwacji poczynań pod czas meczy/treningów reseacher zajmujący się Niceą doszedł do wniosku,ze odpowiednią liczbą do ocenienia atrybutu TECHNIKA u Remiego Waltera jest 1(słownie-jeden) ? Ok,rozumiem po przejściu z Nancy nie przebił się do pierwszego składu w nowym klubie,ale to nadal jest ulatentowany 21 letni pomocnik,technika na 1 serio ?????

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
2
23.10.2016 15:01    #15
Masz pretensje do Gietza za francuską ligę, gdzie on się zajmuję polską.
Poza tym kilka razy byłeś u wujka we francji, widziałeś kilka treningów jakiś młokosów i rzucasz pretensjami. Myślę, że Ci którzy opisywali te kluby, byli tam wielokrotnie niż kilka Twoich wyjazdów.
Przy premierze gry będzie edytor, więc będziesz mógł sobie zmienić wartości, więc po co ta spina?

Gietz, jezeli się orientujesz...czemu przy kupnie licencji na ESA nie pokuszono się o zakup dostępu do niższych lig np. II, przecież to chyba nie byłby ogromny koszt?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.10.2016 o godz. 15:03

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
23.10.2016 15:36    #16
@romantico,ale o czym Ty do mnie kolego piszesz w ogóle. Jako fan ASSE oglądam każdy ich mecz i jeśli 17 letni prawy obrońca wchodzi z kopyta do pierwszego składu na Monaco i nie popełnia żadnego błędu a wobliczu kontuzji podstawowych obrońców wchodzi do składu i jest wyróżniającym się zawodnikiem to chyba mam prawo oczekiwać tego durnego -9 ? Albo chociaż niech jego atrybuty na starcie wyglądają lepiej bo to jest nie śmieszny żart, to samo Nordin,Beric,Selanes to już w ogóle parodia,był lepszy w fm 2016,został wybrany nejlepszym piłkarzem w lidze,przyszedł do ASSE i co ? Czemu ma gorsze atrybuty ?

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 17:24    #17
[quote="romantico"]Gietz, jezeli się orientujesz...czemu przy kupnie licencji na ESA nie pokuszono się o zakup dostępu do niższych lig np. II, przecież to chyba nie byłby ogromny koszt?[/quote]
To nie jest problem kosztów.
W tym momencie aktywna na starcie jest Ekstraklasa i I liga, od teraz dodatkowo Ekstraklasa jest licencjonowana. Oprócz tego II liga ma pełny research, taki sam jak I liga - opracowani są zawodnicy, kadry są pełne itp. III liga opracowana jest już wyrywkowo - jest tam kilkadziesiąt zespołów (rok temu było ponad 100), działających na dość amatorskich zasadach, których w większości nikt nie ogląda więc ich research jest na ten moment zbyt skomplikowany. Zasada jest taka że jeden poziom poniżej reprezentowanego w grze ma pełen research, żeby dostarczyć zawodników do systemu transferowego dla tej ostatniej normalnej ligi (u nas I ligi), dobrze opracowanych zespołów awansujących w kolejnym sezonie i realistycznych przeciwników w Pucharze Polski. Dodatkowo kilka edycji temu edytor został tak zmodyfikowany że tą II ligę można sobie aktywować, z pełnym zestawem reguł ligowych kilkoma kliknięciami. Domyślnie jej nie ma, ale praktycznie jest.
Jeżeli domyślnie (bez tych kilku kliknięć) dostępna była też II liga, to w całości musiałby być opracowany 4. poziom ligowy: Huragan Wołomin, Motor Lubawa, Leśnik Manowo, Vineta Wolin, Cosmos Nowotaniec czy Spartakus Daleszyce. To się nie uda. Mamy kompromis, 3. poziomy w pełni opracowane i dostępne w grze, 4. opracowany częściowo, w tym roku udało mi się też przepchnąć obecność zespołów z IV ligi (5. poziomu) w domyślnej grze - macie dodatkowe 116 drużyn i - mam nadzieję - spore ułatwienie przy tworzeniu dodatków z grywalnymi niższymi ligami.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 17:36    #18
No ogólnie tam jest 225 zespołów z Polskich lig (włączając SMS Łódź i Stadion Chorzów) i chyba tylko 2 albo 3 nie mają w kadrze źadnego zawodnika.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 17:43    #19
16 z Ekstraklasy - pełen research
18 z I ligi - pełen research
18 z II ligi - pełen research
68 z III ligi - częściowy research
116 z IV ligi - nie dodajemy nowych piłkarzy, zostawiamy tych którzy byli dodani gdy byli na wyższych szczeblach i "spadli" do IV ligi, tych 116 zespołów i 514 piłkarzy nie było w FM16
3 samodzielne kluby młodzieżowe (Gwarek, SMS, Stadion Śląski)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.10.2016 o godz. 17:45

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2016 18:23    #20
[quote="Slayer666"]@romantico,ale o czym Ty do mnie kolego piszesz w ogóle. Jako fan ASSE oglądam każdy ich mecz i jeśli 17 letni prawy obrońca wchodzi z kopyta do pierwszego składu na Monaco i nie popełnia żadnego błędu a wobliczu kontuzji podstawowych obrońców wchodzi do składu i jest wyróżniającym się zawodnikiem to chyba mam prawo oczekiwać tego durnego -9 ? Albo chociaż niech jego atrybuty na starcie wyglądają lepiej bo to jest nie śmieszny żart, to samo Nordin,Beric,Selanes to już w ogóle parodia,był lepszy w fm 2016,został wybrany najlepszym piłkarzem w lidze,przyszedł do ASSE i co ? Czemu ma gorsze atrybuty ?[/quote]

Jeżeli Ty po jednym meczu chcesz by jakiś gównolatek miał -9, bo Ty jesteś fanem tego zespołu, to radziłbym zweryfikować zapędy.
Tak jak wspomniałem - będziesz miał edytor to sobie zmienisz na same 20 Mr. Green

Gietz, chętnie pozał bym tą możliwośc kilku kliknięć by uaktywnić II ligę...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.10.2016 o godz. 18:25

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.