Strona

FM 2015 - wrażenia z bety

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2014, 19:40    #1
W tym temacie dzielcie się swoimi wrażeniami z gry w betę, bo jestem niezwykle ciekaw zdania polskich graczy. Wiadomo, jak ciężko rodzimych graczy zadowolić ;)

UWAGA! Wszelkie posty o problemach z zamawianiem i tym, czy mamy klucz czy nie oraz gdzie kupić żeby dostać będą kasowane, a autorzy nagradzani +1.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 cyna Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2014 20:36    #2
Oglądam na twitch'u stream kolesia z Anglii grającego Barceloną i tak:
Jordi Alba z wyrzutem z wartością 11 długie wyrzuty (z autu) z wysokości swojej szestnastki rzucił za połowę ok.40 metrów ;)
Ogólnie typ przegrał 3-1 z Levante.

 ndz Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2014 21:36    #3
Jest mega dziwnie. Odpaliłem sobie tryb klasyczny, żeby się bardziej na silniku meczowym skupic jak na samym interface.
1. Jest wrażenie, jakby grawitacja była z księżyca. Piłka jakoś tak dziwnie fruwa, nie wygląda to realnie
2. Kontuzje, albo ja mam pecha albo nie wiem - ale 4 razy zaczynałem grę manchesterem united i za każdym razem musiałem przerywac, bo nie miał kto grać! Dochodziło do takich absurdów, że miałem 4 kontuzje bez dnia meczowego, a w jednym meczu każdy kto grał na pozycji ŚN był kontuzjowany (uwaga - 4 graczy! Rooney, Wilson, Young i Januzaj.. musiałem ich wystawić bo nie miał kto grać..). Rozumiem kontuzje i ogólny szpital w United, ale bez przesady z tym realizmem ;-)
3. Obrońcy mam wrażenie zachowują się dziwnie. Popełniają dziwne błędy, ale być może to kwestia nowego silnika i człowiek nie jest przyzwyczajony.
4. Interface na minus, przynajmniej w trybie klasycznym, widok taktyki - nie ma informacji jaką funkcję wykonuje zawodnik na boisku, jest to napisane obok na liście zawodników, trochę to kaleczące, ale też może być kwestia przyzwyczajenia - chociaż na pewno szybciej było zerknąć na boisko, niż listę zawodników.
5. Są błędy w tłumaczeniu, ale to na pewno zostanie poprawione (no mam nadzieję przynajmniej taką) do premiery.
6. Taktyka, nie powiem, nie zagłębiałem się szczegółowo. Zawodników ustawiałem podobnie jak w 14, czyli mniej-więcej z jakimkolwiek sensem i miałem serię 3 porażek z rzędu na tournee w Chinach, podstawowym składem

Ogólne wrażenia po dwóch godzinkach? Jest jak zawsze, czekamy na patcha...

 ndz Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2014 22:32    #4
Mam w ogóle wrażenie, że niezależnie od formacji czy założeń taktycznych mecze wyglądają tak samo, no może czasem jest więcej lub mniej dośrodkowań, ale większość wygląda identycznie.
Nie wiem, może grać nie potrafię w tę 15stkę, jest to prawdopodobne - co roku przeskok ze względu na kompletny miszmasz interface. Czekam na więcej opinii.

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 00:37    #5
Macie również zablokowaną możliwość zalogowania się na portale społecznościowe?
Uśpiony revolucjonista ;)

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 01:13    #6
[quote="franas"]Macie również zablokowaną możliwość zalogowania się na portale społecznościowe?[/quote]
Ja owszem mam.

 endrieq Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 01:25    #7
Mam dziwne wrażenie, że gra wczytała mi się szybciej, niż bywało to w poprzednich edycjach. Też to zauważyliście?

 Budziu Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2009
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 01:29    #8
[quote="endrieq"]Mam dziwne wrażenie, że gra wczytała mi się szybciej, niż bywało to w poprzednich edycjach. Też to zauważyliście?[/quote]

tak i wczytywanie się elementów jak pytania prasy itp również szybciej działają, pierwsze wrażenie bardzo ale to bardzo miłe :)

 |\\//| Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Skąd: fajna spoko miejscowość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 01:31    #9
A czy macie podczas zaczynania gry przy wyborze różnych opcji jak wyłączenie transferów, odkrywanie statystyk piłkarzy itp. na końcu zablokuj używanie edytora FM? Czy to jest to o czym myślę co można było wykupić w fm14 ten edytor w grze?

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 01:50    #10
[quote="|\\//|"]A czy macie podczas zaczynania gry przy wyborze różnych opcji jak wyłączenie transferów, odkrywanie statystyk piłkarzy itp. na końcu zablokuj używanie edytora FM? Czy to jest to o czym myślę co można było wykupić w fm14 ten edytor w grze?[/quote]
1 Ogólnie szybko wszystko chodzi, wczytywanie, konfy, pytania etc. A także szybciej lecą dni, przynajmniej na razie.
2 To jest coś podobnego do FMRTE czy jak to się tam zwie oszustwo po prostu, tak jak w FM 14 , które trzeba zakupić osobno(tylko po co?)
3 Też jestem ogólnie bardzo mile zaskoczony, tylko na RAZIE jedyny minus to, to, że w taktyce jak kolega wyżej pisał nie ma w ekranie boiska kto na jakiej pozycji etc.

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.