Strona

FM 2015 - wrażenia z bety

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 13:30    #21
no ja niestety za duzo nie pogralem, bo wczoraj zaczełem o 12, a dzisiaj na 10 do pracy. więć przez pierwsze trzy godziny udalo mi się przejść okres przygotowawczy i przegrać mecz w pucharze :P Jak na razie to chyba moja taktyka bardzo średnio sprawdza się w trzeciej lidze belgijskiej choć myślę, że wpływ na to ma brak wykonawców, a nie stać mnie by kogoś zatrudnić. Jak dzisiaj po pracy pogram to jutro będę mógł powiedzieć coś więcej.

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 13:35    #22
[quote="jaqb"]Czy mógłby mi ktoś napisać, czy w 15-tce można, jak to było do FM 2013 nakazać np. stoperom aby zamieniali się pozycjami, czy jak w FM14 mogą to robić wyłącznie skrzydłowi?[/quote]
Powiem tak, też gram dopiero 4 godzinę od wczoraj i nie widzę takiej opcji, o której Ty mówisz. W ogóle pierwszy raz słyszę , że kiedykolwiek taka opcja była. Ale widocznie nie patrzyłem uważnie.
Tutaj na 90% nie ma czegoś takiego. Jedynie możesz(tak samo jak w 14) zamieniać pozycjami piłkarzy tzw. zamień pozycjami zawodników.

 ndz Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 13:39    #23
jaqb: w poleceniach indywidualnych dla piłkarzy możesz wybrać z kim ma się wymieniać pozycjami, więc teoretycznie obrońca może i z napastnikiem wymieniać pozycją na boisku.

Im dłużej gram w tę betę, tym bardziej mi się podoba. Początkowy niesmak pewnie wynikał jednak ze zmian, których jest sporo. Rozgrywka idzie płynnie, gra się bardzo przyjemnie. Jedyne co, to faktycznie zapisywanie gry trwa o wiele dłużej niż w 14, ale to niewielka wada. Bugów większych nie wyłapałem. Czasami silnik meczowy jak się mecze na rozszerzonym trybie ogląda, to wariuje na początku (tj. jeżeli pokazywana akcja zaczyna się od pokazywania wybicia piłki przez bramkarza, to zaczyna on to fikołkiem albo jakimś innym dziwnym ruchem ciała).
Widziałem kilka ładnych piętek, kilka fajnych szczupaków. Ale też 2 razy piłka jakby zatrzymała mi się na linii bramkowej (technologia Goal Line by się przydała :P) i bramkarz stał jak wryty - w tym czasie napastnik przeciwnika dobiegał i pakował piłkę do siatki wślizgiem lub szczupakiem

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 13:42    #24
[quote="ndz"]jaqb: w poleceniach indywidualnych dla piłkarzy możesz wybrać z kim ma się wymieniać pozycjami, więc teoretycznie obrońca może i z napastnikiem wymieniać pozycją na boisku.

Im dłużej gram w tę betę, tym bardziej mi się podoba. Początkowy niesmak pewnie wynikał jednak ze zmian, których jest sporo. Rozgrywka idzie płynnie, gra się bardzo przyjemnie. Jedyne co, to faktycznie zapisywanie gry trwa o wiele dłużej niż w 14, ale to niewielka wada. Bugów większych nie wyłapałem. Czasami silnik meczowy jak się mecze na rozszerzonym trybie ogląda, to wariuje na początku (tj. jeżeli pokazywana akcja zaczyna się od pokazywania wybicia piłki przez bramkarza, to zaczyna on to fikołkiem albo jakimś innym dziwnym ruchem ciała).
Widziałem kilka ładnych piętek, kilka fajnych szczupaków. Ale też 2 razy piłka jakby zatrzymała mi się na linii bramkowej (technologia Goal Line by się przydała :P) i bramkarz stał jak wryty - w tym czasie napastnik przeciwnika dobiegał i pakował piłkę do siatki wślizgiem lub szczupakiem[/quote]
No to w sumie o tym samym mówimy.
A co do FM'a ogólnie mam to samo wrażenie, troszkę mnie razi ten nowy interfejs, się odnaleźć nie mogę, ale powolutku już łapie.

 jaqb Partyzant

Postów: 232
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 13:55    #25
ndz, diablo - dzięki!

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 13:56    #26
to fakt, że da się zauważyć, że gra sama w sobie idzie płynniej i szybciej mijają dni, ale zapisywanie jest wyjątkowo długie. do interfejsu też trzeba się przyzywczaić bo np. nie ma już opcji szukaj piłkarzy/sztab tylko jest to w zakładkach scouting/sztab. no i kolor skórki mnie troche drazni bo gram Visters (chyba tak się nazywa ten klub :P) mają biało zielony herb i trochę mnie drażni

 cyna Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 13:57    #27
Jak pierwszy raz ustawiałem skład, to zajęło mi to ok. 30 minut. Przypisanie odpowiednich ról i ustawienie na boisku, ale to kwestia przyzwyczajenia... mam nadzieję ;)

 damianooo777 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 14:02    #28
Byłby ktoś tak miły i pokazał profile Arka Milika, Macieja Gajosa, Bartłomieja Pawłowskiego i Dawida Kownackiego?

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 14:09    #29
[quote="damianooo777"]Byłby ktoś tak miły i pokazał profile Arka Milika, Macieja Gajosa, Bartłomieja Pawłowskiego i Dawida Kownackiego?[/quote]
Daj z 2-3 minuty to zrobię.

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 14:12    #30
[quote="damianooo777"]Byłby ktoś tak miły i pokazał profile Arka Milika, Macieja Gajosa, Bartłomieja Pawłowskiego i Dawida Kownackiego?[/quote]
http://vlep.pl/k4j9cg.jpg - Milik
http://vlep.pl/8vgp53.jpg - Gajos
http://vlep.pl/oq7bu2.jpg - Pawłowski
http://vlep.pl/index.php - Kownacki
Proszę bardzo.

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.