Strona

FM 2015 - wrażenia z bety

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 16:50    #41
Mimo wszystko wydaje mi się, że do FM 15 trzeba mieć nieco lepszego kompa niż do poprzednich edycji. Panowie, jakieś porady które przyspieszą mi działanie FM'a? Nie mam na myśli wyświetlania meczu w 3d, po prostu ogółem gra chodzi mniej płynnie, czasami "dłużej myśli". Gra w oknie może jakoś wpłynąć, tudzież inne detale (tylko nie piszcie mi, żebym zmniejszył bazę danych czy wybrał mniej lig:) )? Czy dokupienie nawet głupich 2gb ramu może coś pomóc?

 Zakol Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 16:57    #42
Proszę o screeny:
-Matic -Remy -Diego Costa -Fabregas -Modric -Koke -De Bruyne -Maher

 ndz Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 17:00    #43
cyna: pewnie tak, bo u mnie są składy reprezentacji (grudzień).
Ludzie dajcie spokój z tymi screenami, przecież to najmniej ważne przynajmniej jeżeli chodzi o betę nowej wersji, ogólnie najmniej ważne, a zaśmieca to tylko temat.

 skok91 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 17:09    #44
Witam, czy wie ktoś może czy rozgrywkę z wersji BETA będzie można kontynuować na pełnej wersji gry?

Pozdrawiam

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 17:11    #45
[quote="skok91"]Witam, czy wie ktoś może czy rozgrywkę z wersji BETA będzie można kontynuować na pełnej wersji gry?

Pozdrawiam[/quote]

tak

Pozdrawiam :)

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 17:23    #46
[quote="mr_archie"]Mimo wszystko wydaje mi się, że do FM 15 trzeba mieć nieco lepszego kompa niż do poprzednich edycji. Panowie, jakieś porady które przyspieszą mi działanie FM'a? Nie mam na myśli wyświetlania meczu w 3d, po prostu ogółem gra chodzi mniej płynnie, czasami "dłużej myśli". Gra w oknie może jakoś wpłynąć, tudzież inne detale (tylko nie piszcie mi, żebym zmniejszył bazę danych czy wybrał mniej lig:) )? Czy dokupienie nawet głupich 2gb ramu może coś pomóc?[/quote]

RAM niewiele pomoże, to raczej kwestia procesora.

 Snorlaks Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.01.2014
Skąd: Ryki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 18:39    #47
[quote="mr_archie"]Mimo wszystko wydaje mi się, że do FM 15 trzeba mieć nieco lepszego kompa niż do poprzednich edycji. Panowie, jakieś porady które przyspieszą mi działanie FM'a? Nie mam na myśli wyświetlania meczu w 3d, po prostu ogółem gra chodzi mniej płynnie, czasami "dłużej myśli". Gra w oknie może jakoś wpłynąć, tudzież inne detale (tylko nie piszcie mi, żebym zmniejszył bazę danych czy wybrał mniej lig:) )? Czy dokupienie nawet głupich 2gb ramu może coś pomóc?[/quote]

Ja mam komp z 2011 4gb ram 3,6 ghz procesor i chodzi płynnie ile masz ramu i jaki procek ?

Pytanie do wszystkich : tez macie tak mało zdjęć i brak id piłkarzy ???

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.10.2014 o godz. 18:40

 skok91 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 19:00    #48
a czy wiecie jak jest z Reprezentacją Niemiec i chyba Japonii? Dalej są "szarzy" piłkarze?

 Croocers Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 19:04    #49
Napiszę co mi się nie podoba(bo tak łatwiej):
1. Nie podoba mi się i nigdy nie przyzwyczaję się do paska menu po lewej stronie...
2. Brak zmiany skórki na klasyczny... Zawsze grałem na klasycznej jasnej skórce, nie mogę się przyzwyczaić, zwłaszcza przy oglądaniu atrybutów...
3. Za blisko kamerka w trakcie meczu i brak możliwości oddalenia.
4. Ustawienie taktyki - ale to kwestia przyzwyczajenia

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2014 19:07    #50
Dobra jestem po pierwszym meczyku na betce :) Pisze od razu, bo do 3D miałem największe oczekiwania. Cóż.. FIFA 15 to to nie jest :D nawet FIFA 12 to to nie jest heh Ale widać, że cos jest robione i nie tylko animacje, ale i to co chyba nawet wazniejsze czyli FIZYKA RUCHU. Zauwazyłem że samo poruszanie się z piłką, zwłaszcza w miejscu, wślizgi są sporo lepsze niz w 14. Trochę nieudolnie zrobiono podania, tzn czasem podanie jest nieadekwatne do ruchu piłkarza, czyli piłka wygląda jakby była bita mocno, a tymczasem podający wykonuje ledwie pyknięcie. Nie chcę zaczynać od minusowania, narzekania, jak poszarpię dłużej to więcej można będzie powiedzieć.

Jedyne co skrytykuję to interfejs. Nie podoba mi sie to upodabnianie do Win 8, proste ekrany, mało kolorystyczne, jak dla mnie lipa. No ale ktoś może się odnajdzie w tym designie.

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.