Filmy - widziałem, chcę obejrzeć, polecam, dyskusje.

 wietnam Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012, 00:31    #1
Tutaj rozmawiamy o wszelakich filmach, które obejrzeliśmy w kinie czy TV.

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2012 23:57    #2
Właśnie oglądam po raz enty "Demony wojny wg Goi", może i nie trąci to ambitnym kinem, ale uwielbiam ten film :) a niektóre teksty są po prostu rozbrajające.
"To tylko Internet k*rwa."

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2012 01:05    #3
Jak wszystko Pasika zresztą. Krolla widziałeś, albo Reich? Jeśli nie to obejrz, spodobają Ci sie.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2012 01:21    #4
Widziałem oba ;) Reich i Psy znam prawie na pamięć ;) sympatyczne, lekkie filmy. W sam raz, żeby puścić w tle dla FM'a.
"To tylko Internet k*rwa."

 necrosodomic_cor... Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2012 10:15    #5
This Must Be The Place :) Brawurowa rola Seana Penna, trochę do pośmiania, trochę pomyślenia i zachwycenia się.

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 17:58    #6
"Nietykalni"
Byłem ostatnio z narzeczoną i szczerze polecam. Film ma świetne recenzje na całym świecie, nasz rodzimy filmweb też wysoko go ceni - 9 pozycja w rankingu wszechczasów filmów mówi sama za siebie. Gatunek komedia + dramat, naprawdę świetny film.

Opowieść o m.in. tym, że można być pozytywnie nastawionym do świata pomimo wszystkich trudów i przeciwności losu. Plus duża dawka dobrego humoru i gagów, które bawią niemalże do łez. :) Zdecydowanie polecam, 10/10 w moim rankingu.

PS. przy okazji poprawiłem wyświetlanie się długich nazw nicków, żeby ucinało je, a nie rozwalało wygląd.. ;)

// Edytowano 7 razy, ostatni raz 23.04.2012 o godz. 18:04

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 18:13    #7
"American Pie: Zjazd absolwentów"

Byłem w kinie w zeszły czwartek i muszę przyznać, że ubawiłem się przednio :) Świetne nawiązania do trzech pierwszych części AP - wiele fajnych scen, akcji, kultowych postaci i dobrze wymyślona fabuła sprawiły, że na pewno nie będę żałował pieniędzy wydanych na bilet. Skusiła mnie wysoka jak na American Pie ocena na Filmwebie (7,8) i muszę przyznać, że jak najbardziej odzwierciedla poziom filmu :)
twitter.com/Ceyvol

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012 09:10    #8
Za namową Ceyvola wczoraj wybrałem się do kina na "Zjazd absolwentów" - i takie mieszane uczucia. Dość lekka w przekazie, dla fanów pierwszego American Pie na pewno obowiązkowa pozycja, choć jak dla mnie osobiście 6/10. :)

Coś ciekawego na weekend w kinach się kroi?
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012 09:16    #9
[quote="szemek"]Widziałem oba ;) Reich i Psy znam prawie na pamięć ;) sympatyczne, lekkie filmy. W sam raz, żeby puścić w tle dla FM'a.[/quote]

Reich jest świetny. Klimat niesamowity, obsada dobra. Ale co ja tam mówię, wtedy powstawała masa doskonałych filmów. Choćby Młodego Wilki, ta część z Muchą trochę denna, co jest jej winą... Albo chociażby To ja złodziej. Naprawdę dużo jest takich filmów z tego okresu. Nieco później powstał jeszcze Pierwszy Milion, też ciekawa historia.

W TVP często po północy puszczają polskie filmy z tamtych lat i wciągają. Teraz już takich nie robią. Vinci to chyba ostatnia polska produkcja z jajem.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012 16:51    #10
Poleci mi ktoś jakąś fajną komedię? Najlepiej Polską. W najbliższym czasie będę w empiku to sobie zakupię, bo nie ma co oglądać...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.