Filmy - widziałem, chcę obejrzeć, polecam, dyskusje.

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 19:49    #31
Nareszcie po usilnych namowach siostry i jej chłopaka obejrzałem Jak zostać królem. Głównie dzięki temu, że gra tam Helena Bonham Carter:) I się podobał. Wciągnął mnie bardzo mimo tego, że wolno się rozwija i fabuła nie jest jakichś wygórowanych lotów. Oczywiście piękna Helena nie zawiodła. Świetnie także zagrali Firth i Rush. Przyciąga uwagę. Ma dobry klimat. Dialogi i mimika aktorów trzymała poziom. Czasami z samych ruchów twarzy w danej sytuacji można się było pośmiać . Nie mam jakichś większych wyrzutów. Polecam, kto jeszcze nie obejrzał:)

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 23:04    #32
Skoro temat został odświeżony:

pewnie większość zainteresowanych już o tym wie, ale na Youtube są kanały Studia Filmowego KADR i Studia Filmowego TOR i można sobie obejrzeć zupełnie za darmo dobre (czasem nawet bardzo dobre i rewelacyjne) stare polskie komedie i inne również bardziej poważne produkcje filmowe.

Wczoraj sobie obejrzałem - ze zdumieniem podczas seansu zauważając, że nigdy tego filmu nie widziałem do końca - "Bruneta wieczorową porą" i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że był to najlepszy film, jaki widziałem w ostatnim czasie.

Poszukiwacze "kultowych" tytułów mogą sobie również "Rejs" obejrzeć. Materiału na kilka(naście) wieczorów jest sporo.

Kanał YouTube Studio Filmowe KADR
Kanał YouTube Studio Filmowe TOR

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2013 19:09    #33
Przyszło mi żebrać o pomoc, moje położenie jest beznadziejne... Pamiętam, gdy byłem małym pacholęciem, w telewizji oglądałem czarno-biały film (a może telewizor był czarno biały), z gatunku przygodowych, którego akcja dzieje się w czasie wojny domowej w Hiszpanii (chyba), ale wyraźnie pamiętam tylko dwie sceny: Gdy jeden z bohaterów, niepiśmienny, miał obserwować i liczyć przejeżdżające przez górską przełęcz oddziały wroga, a że nie umiał pisać, dano mu kartki z narysowanymi czołgami, żołnierzami, armatami i ciężarówkami, by odznaczał na nich kreski =) A druga scena - gdy jeden z bohaterów umierając na skutek odniesionych ran, cieszy się, bo spełnił swe marzenie, i mówi; "Zabiłem czołg" =)
Nie kojarzy nikt, co to by mogło być za dzieło?

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2013 12:04    #34
Obejrzałem trochę filmów, i bardzo spodobał mi się film Unstoppable (Niepowstrzymany), a także Odkupienie. Bardzo fajne filmy. Oglądałem je już kilka razy, ale mimo to chętnie bym do nich wrócił ;)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 30.10.2013 o godz. 12:05

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 11:49    #35
podobno świetny: http://viooz(...)013.html

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2016 10:31    #36


Bubla wyczuwam. Tego obrazu to nawet Marion z Michaelem nie uciągną. I co za jełop odpowiada za dobór muzyki do trailera? Gdzie do ku*wy nędzy jest Jesper Kyd? Żeby chociaż Woodkida dali lub Unkle. Żenuła na maksa.
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2016 11:17    #37
mmm...od dawna czekałem na ekranizacje, bo potencjał jest ogromny. Szkoda, że już na wstępie przeskoczyli o tysiąc lat ;//

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2016 11:47    #38
To prawda - gdyby odpowiednio władować pieniądz w ekranizację AC to mielibyśmy materiału na dwa lub trzy srogie hity kinowe, lub porządny serial (i chyba właśnie wolałbym rozbicie na coś dłuższego niż film zrobiony na odpi*dol). Nie chcę być wiecznie zgredzącym pesymistą, lecz naprawdę wyczuwam spłycony popłuczyn zamiast porządnego kina.

Co gorsze - Warcraft również nie zapowiada się na arcydzieło kinematografii. Pożyjemy, wybaczymy ;).

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 12.05.2016 o godz. 11:48

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2016 11:53    #39
W ogóle co za debil bierze się za ekranizowanie gier :P

PS. Widział ktoś z was film "Need for speed" ?

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2016 11:59    #40
Biorąc pod uwagę ogólny poziom ekranizacji gier to masz rację Kondulcu, że zakrawa to na kompletny debilizm :D.

Żeby jednak nie było - lubię pierwszy Mortal Kombat, ponieważ w mojej ocenie bardzo dobrze oddał ducha (heh) gry. Na marginesie pisząc, to OST z MK jest autentycznie srogi i pięknie rozpieprza głośniki. Całkiem znośny był także filmowy Silent Hill, chociaż żeby to miało ręce i nogi to powinno powstać tylko i wyłącznie w Japonii.

Filmowy N4S przypadł mi bardziej do gustu niż wszystkie Szybkie i Wściekłe jakie widziałem (ze trzy?). Do tego uwielbiam uroczą Imogen Poots i jej akcent <3.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.05.2016 o godz. 12:00

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.